Liczba postów: 38
Liczba wątków: 16
Dołączył: 24-06-2012
26-07-2013, 12:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013, 12:59 przez kernora.)
Tak zgodzę się z tobą jeśli chodzi o te żarciki,ale podobała mi się na pewno gra aktorów świetnie się komponują z fabułą.
Oo muszę zadać to pytanie
Lubicie polskie filmy,bardziej tutaj chodzi mi o komedie takie jak:
Job-czyli ostatnia szara komórka,Pieniądze to nie wszystko.Osobiście zawsze się nieźle przy nich uśmieje
Liczba postów: 2155
Liczba wątków: 62
Dołączył: 15-04-2012
kernora napisał(a):Oo muszę zadać to pytanie Lubicie polskie filmy,bardziej tutaj chodzi mi o komedie takie jak:
Job-czyli ostatnia szara komórka,Pieniądze to nie wszystko.Osobiście zawsze się nieźle przy nich uśmieje
I jeszcze się pytasz? Wymieniłeś właśnie ostatnie polskie, dobre produkcje które można oglądać. To co teraz robią...
Liczba postów: 4402
Liczba wątków: 1670
Dołączył: 11-04-2008
Jeżeli masz na myśli polskie komedie z ostatnich kilku lat to może rzeczywiście nie jest zbyt różowo, ale co do całości polskiej kinematografii to bym się spierał. Sam do niedawna wyznawałem jeszcze zasadę, że to co polskie w kinie to dziadostwa, ale jest naprawdę sporo dobrych i bardzo dobrych filmów naszej produkcji. Trzeba tylko na nie się otworzyć. Co do komedii to "Listy do M." mimo, że są przedstawicielem najbardziej wykorzystywanego gatunku ostatnich lat (komedia romantyczna) naszego kina to były bardzo przyjemne.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!
Liczba postów: 2155
Liczba wątków: 62
Dołączył: 15-04-2012
Miałem na myśli tylko filmy, które wychodzą obecnie.
Jeżeli chodzi o taki świeży film, którego warto obejrzeć, to myślę, że jest nim film Oszukane. Koniec jest taki zaskakujący, że wszyscy widzowie wyszli z sali kinowej bez słowa.
Liczba postów: 4402
Liczba wątków: 1670
Dołączył: 11-04-2008
No ja też mówię o polskich filmach ostatnich lat. Oprócz dzieł Smarzowskiego na pewno jeszcze Enen, Kret, Obława i mocne dramaty Cztery noce z Anną czy Trzy minuty - 21:37. To tak na szybko kilka tytułów sprzed maksimum 3-4 lat.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!