Liczba postów: 2
Liczba wątków: 1
Dołączył: 12-12-2011
12-12-2011, 11:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2011, 12:37 przez Kratos.)
Witam wszystkich. Od nie dawna pogrywam w mgs 3, jestem fanem serii od 1 która na zawsze pozostanie w moim sercu

jak wspomniałem w temacie mam problem. Chciałbym dowiedzieć się jak zajść od tyłu i udusić przeciwnika. Nie potrafię odnaleźć poprawnych klawiszy. Chodzi mi o cichą eliminację potencjalnego napastnika. W mgs 1 pamiętam że wciskało się kwadrat* i wtedy snake dusił postać. Prosze o pomoc.
Pozdrawiam.
[email protected]
Liczba postów: 1693
Liczba wątków: 89
Dołączył: 28-11-2010
Jestem świeżo po części drugiej, więc jeśli nic się nie zmieniło to spróbuj tak:
Zachodzisz delikwenta od tyłu i wciskasz kilka razy szybko kwadrat. 2 ważne kwestie:
- musisz podejść naprawdę blisko i po cichaczu (delikatne wychylenie analoga);
- musisz mieć wolne ręce (schowaj wszystko).
Liczba postów: 14
Liczba wątków: 2
Dołączył: 10-10-2010
13-12-2011, 08:19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2011, 08:21 przez f1older.)
niekoniecznie musi mieć wolne ręce. może mieć wyeksponowaną broń wspierającą CQC(używasz Kółka/O), wtedy ma nawet większy wachlarz możliwości mordowania.

aha, jeśli masz kłopot ze skradaniem się, za pomocą gałki, używaj krzyżaka, on właśnie służy do bezszelestnego podejścia do ofiary

@paweł- pamiętaj też, że w mgs ma znaczenie siła nacisku na klawisze, rozkmiń sobie to. a i w menu wybierz Special, i obejrzyj filmiki/tutoriale mordowania.
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 1
Dołączył: 12-12-2011
Dzięki wielkie panowie, spróbuje jak tylko włączę konsole. Mam nadzieje że to co napisaliście to właśnie to.