Ankieta: Którą z konsol nowej generacji uważasz obecnie za najlepszą?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Xbox One
3.45%
1 3.45%
PS4
89.66%
26 89.66%
Wii U
6.90%
2 6.90%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Xbox One vs PS4 vs Wii U
#11
Nie opowiadałem się za jedną ani drugą, ale mam w tej chwili i XBOXONE oraz PS4.
PS4 stoi w miejscu w XBOX ONE zmiany następują dosyć spore już choćby wsteczna kompatybilność! TAK, TAK można grać w gry z 360 co prawda jeszcze mała ich baza ale sukcesywnie się powiększa. Połączenie możliwości gry na W10!
SONY ogólnie ze swoim PS się jakoś zatrzymało, wielkie zapowiedzi mini konsolki jak na razie baza gier jest kiepska sam badziew, a liczyłem że np w CoD pogram czy Killzone Najemnik Sad

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backw...patibility
http://www.xbox.com/pl-PL/games/windows?xr=shellnav
Odpowiedz
#12
Nie obserwowałem rynku przez dłuższy czas. Powrócił temat zakupu PS4, byłem pewny że coś ruszyło do przodu. Czytam jednak że ludzie narzekają, w dodatku brak gier ruchowych oznacza, że moja dziewczyna raczej nie zainteresuje się zbytnio konsolą. Sytuacja na ten moment mocno przypomina PS Vitę. Czy to się kiedyś ruszy? ;/ Start był niby mocny, ale teraz kicha.
Odpowiedz
#13
Bardzo lubie PS4, jednak niedlugo pojawi sie u mnie tez XOne. Chce tez zakupic Golda, oferta jest lepsza i dostalem w rece tez w koncu dysk do X360, wiec sie przyda.
[Obrazek: spaidi1987.png]
Odpowiedz
#14
Ja wam koledzy napisze tak. Mam ps4 prawie rok kupione na gwiazdkę i jestem zadowolony. Co prawda oprogramowanie lubi być kapryśne,w sensie że lubi nieraz trochę mulic. Gram głównie w gta i konsola mi starcza. Grafika mi starcza na ps4,może dlatego że miałem kiedyś słabego kompa i teraz wszystko wydaje się ładne ale mimo to nie żałuję decyzji. Nie którzy uwielbiają gry ekskluzywne i na to najbardziej patrzą. Ja szczerze mogę polecić czwórkę. Akurat do tego z czego korzystam mi pasuje. Największą wadą tego wszystkiego wg mnie jest pad. Bateria trzyma tragicznie mało co w ds3 nie było problemem. Również spasowanie elementów jest nie takie,np pad od ps3 po pół roku wyglądał jak nowy zero problemów czego nie mogę napisać o padzie z ps4. Touchpad głośno klika jakby się coś w środku przesunelo czy np kółko,chodzi miękko że nieraz nie rozpoznaje dobrze komendy. Dodam że o sprzęt dbam i wygląda jak nowe. Dopóki się nie kupi konsoli to własnej opini się też nie wyrobi,zawsze można sprzedać i kupić coś innego lub dać szansę.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk
Odpowiedz
#15
Ta starsza wersja padów się tak psuła nie? A ile bateria w nich trzyma?
Odpowiedz
#16
(17-10-2015, 09:10)Mr.Q napisał(a): Ta starsza wersja padów się tak psuła nie? A ile bateria w nich trzyma?
Pad ps4 się nie psuje tylko jest wykonany gorzej. Podobno nowe wersje są lepsze,ja pisałem o swoim. Na ps3 bateria mi starczala na 2 dni może nawet trochę więcej. Na ps4 5-6 godzin i kabel.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk
Odpowiedz
#17
Ja jak grałem na X360 to ładowałem pada raz na 10 dni grania O.o
Odpowiedz
#18
(17-10-2015, 11:20)Mr.Q napisał(a): Ja jak grałem na X360 to ładowałem pada raz na 10 dni grania O.o
Wierzę bo mi na bateriach duracell trzymał tydzień :-D

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk
Odpowiedz
#19
Ja miałem paluszki akumulatory, takie jak kiedyś do aparatów były. 10 dni solidnego ciorania, nie tam jakieś sesje po godzinie.
Odpowiedz
#20
Pierwsze wydania padów miały słabą gumkę na analogach, Sony nieodpłatnie wymieniało je na poprawione wersje. Aktualnie kupienie starych padów graniczy z cudem.
[Obrazek: spaidi1987.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wymienić gałki na te od Xbox One. VortaL 0 1468 27-02-2016, 11:39
Ostatni post: VortaL
  Plusy PS4 względem Xbox One Szukający_Prawdy 13 6023 16-12-2015, 15:21
Ostatni post: VortaL
  Przesiadka z Xbox 360 na PS4 Szukający_Prawdy 9 3904 05-11-2015, 21:21
Ostatni post: Szukający_Prawdy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości