23-02-2013, 20:55
Ja bym zagrał w watchs dogs
W jaką gre chciał/chciała byś zagrać na ps4
|
23-02-2013, 20:55
Ja bym zagrał w watchs dogs
23-02-2013, 21:08
Jak już wcześniej pisałem, z pewnością ograłbym Killzone: Shadow Fall. Gra pokazuje się jako świetny exclusive i być może będzie motorem napędowym pierwszych dni nowego PlayStation. Pierwsza część na PS2 pomimo wielu wad, bardzo mi się podoba i chciałbym kiedyś móc pobrnąć dalej w walkę z Helghsatami.
Jak narazie brakuje mi exclusivów, wprawdzie dostaliśmy coś od Evolution Studios i bardzo kibicuję ich grze, ponieważ chłopaki słyną z świetnych tytułów (WRC Rally Evolved, seria Motorstorm). Przydałby się jakiś platformer znanej marki, cobyśmy mogli porównać możliwości kolorystyczne PS4 z PS3 (może jakiś Ratchet and Clank, choć sądzę, że ta marka była ostatnio nadmiernie wykorzystywana). Moim marzeniem jest natomiast zobaczyć i zagrać w Ridge Racer w starym, dobrym stylu (nie jak Unbounded) i tej megahiper oprawie graficznej, która podobnie jak przy wersji demonstracyjnej RR 7 zwaliłaby mnie z nóg. ![]() Posiadane konsole
PlayStation One SCPH-102 z Modchipem PlayStation SCPH-9002 z Modchipem PlayStation 2 SCPH-75004 z ModBo Chip PlayStation Portable E1000 (CFW 6.60 PRO C) PlayStation 3 CECH-2003B (REBUG 4.81 CEX COBRA 7.5) Aktualnie ogrywane:
Loop Hero Hotshot Racing
23-02-2013, 23:08
Z tej oferty tytułów na wyłączność tylko Killzone: Shadow Fall,ten tytuł jest najlepszy z pokazanych. W Watch Dogs zagram ale nie musi to być na PS4.
24-02-2013, 09:25
Co prawda nie liczę, że prędko stanę się posiadaczem PlayStation 4 (tyczy się to również PS3), aczkolwiek bardzo chętnie ograłbym kilka tytułów. W głównej mierze moją uwagę zwróciło "Watch Dogs", które zapowiada się jako bardzo oryginalny tytuł. W jednym z tematów na forum przyrównano go jako klon "Assassin's Creed" umiejscowiony w futurystycznych klimatach, co dla mnie jest tylko rekomendację, biorąc pod uwagę, że seria o Asasynach również znajduje się w orbicie moich zainteresowań w kontekście gier wydanych na obecną generację konsol.
14-05-2013, 11:01
Ja natomiast chciałbym na PS4 zagrać w porządnego NFSA. Marzy mi się np. Need for Speed Underground 3 - coś pięknego
![]() ![]()
14-05-2013, 19:06
Ok lecimy z tym koksem:
Napalam na GTA V które moim zdaniem będzie niezłe (co ja nie powiem co? ![]() ![]() ![]() Killzone: Shadow Fall - i wszystko jasne. Jeszcze nie grałem w żadną cześć i mam nadzieję że nie jest wymagane znanie fabuły wstecz. Niebagatelna grafika, nowe możliwości (żeby to nie był tylko ładniejszy "CoD") Spodziewam się zaskoczenia. I akcji. Dużo akcji ale bez malwersacji ![]() Watch Dogs - tu nikogo nie za skocze, to ten tytuł zachęca mnie najbardziej do kupna PS4. Świeżość w dwóch słowach ![]() Drive Club - tytuł enigmatyczny, nie wiele o nim wiadomo, niezły pomysł na integrację graczy ze sobą w "klubach", niezła grafika i najprawdopodobniej licencje.Dużo licencji i fur. Mam na dzieję że opcja tuningu obejmie osiągi i co najwyżej zmianę koloru. Bo NFS się kiedyś na tym przejechał (W Carbonie kicz wlewał się z ekranu . 2 tonowy,różowy Cadillac 300 ze spoilerem wielkości skrzydła 747, progami po sam asfalt,oliwkowymi szybami, Dachem o wysokości 2 cm i felgami 20'? Proszę bardzo! Oczywiście są gusta i guściki) Więc z racji "tajemniczości" podchodzę ze spokojem bo nie wiem co będzie. I to tyle z mojej strony. Pozostaje nam czekać do października lub listopada na premierę PlayStation 4. I dopiero wtedy się zacznie ![]()
Xbox is down, someone call the ambulance! Wii u! Wii u! Wii u!
Nawet Trolle pomagają ---> http://www.pajacyk.pl Sąd skazał za morderstwo na dożywocie niewinnego człowieka Jana Ptaszyńskiego. Najpierw zobacz http://www.youtube.com/watch?v=C-4W7Gg-3...AF5989574B, potem podpisz http://www.petycjeonline.com/petycja_o_u...aszyskiego
17-05-2013, 08:39
No wszystko fajnie tylko GTA V wyjdzie na PS3 i X360. Na PS4 jeszcze nie było zapowiedzi.
17-05-2013, 14:34
Nie chce mi się wierzyć że Rockstar nie wyda GTA V na PS4. Zrezygnować z tego rynku to strzał w stopę. Wydzadzą na stówę.
Xbox is down, someone call the ambulance! Wii u! Wii u! Wii u!
Nawet Trolle pomagają ---> http://www.pajacyk.pl Sąd skazał za morderstwo na dożywocie niewinnego człowieka Jana Ptaszyńskiego. Najpierw zobacz http://www.youtube.com/watch?v=C-4W7Gg-3...AF5989574B, potem podpisz http://www.petycjeonline.com/petycja_o_u...aszyskiego
02-06-2013, 11:01
strzałem w stope byloby wydac GTA V tylko na nową generacje i tu prosty argument - posiadaczy PS3 i XBOXA 360 jest razem o.k 150 mln. wiec logiczne ze wiecej zarobią na current genach majac wiecej potencjalnych odbiorców
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Podobne wątki | |||||
Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
W jaką bijatykę zagrać (dla pojedynczego gracza)? | FPS21311 | 4 | 2068 |
21-01-2019, 23:36 Ostatni post: FPS21311 |
|
Top 5 gier w które warto zagrać. | Dawidek | 6 | 3699 |
13-08-2015, 13:53 Ostatni post: Łukasz69 |
|
Jaką gre kupić? | grzesiek | 6 | 3051 |
15-11-2014, 15:46 Ostatni post: Petralka |