Liczba postów: 466
Liczba wątków: 85
Dołączył: 28-08-2008
13-07-2009, 14:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2009, 14:39 przez Krochy.)
W internecie pojawiła się pierwsza recenzja scenariusza filmu God of War!
Oczywiście czy scenariusz jest autentyczny - tego nie wiadomo. Ale wszystko wskazuje na to, że jak najbardziej tak. Recenzję w pełnej okazałości można przeczytać tutaj.
Scenariusz ma być bardzo zbliżony do tego, którego znamy z 1 części gry God of War. Opowiada on historię Kratosa - tytułowego Boga Wojny. Rozpisywać się na jego temat nie będę, powiem tylko tyle że jeżeli zagrałeś już w God of War I i II możesz śmiało przeczytać recenzję filmu. Jeżeli jednak nie grałeś... to zapraszam do sklepu po egzemplarz z grą!
I miejmy tylko nadzieję, że film tak samo jak gra będzie perełka. Premiera już w 2010r.
Liczba postów: 1988
Liczba wątków: 39
Dołączył: 04-07-2008
13-07-2009, 14:58
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2009, 16:20 przez GENERiC.)
Nom God of War to jedna z najlepszych serii na konsole. Fajnie, że kręcą film. A oni już robią zdjęcia do filmu?
Nie pomagam na GG i PW!
Liczba postów: 12
Liczba wątków: 1
Dołączył: 06-08-2008
A znając życie nad całością piecze trzymac będzie jeden z lepszych reżyserów obecnego kina Uwe Boll
Liczba postów: 4402
Liczba wątków: 1670
Dołączył: 11-04-2008
Zdjęcia jeszcze nawet nie ruszyły, nie wiemy nawet kto wcieli się w rolę Kratosa. Dobra wiadomość jest taka, że reżyserią ma zająć się Brett Ratner, koleś, który maczał palce przy Prison Breaku.
Co samego scenariusza to cóż... Mógłby być on nawet najlepszy na świecie, ale bez odpowiednio dobrej reszty elementów, które składają się na dobry odbiór obrazu nic z niego nie będzie. Niemniej jednak fajnie, że będzie on, z tego co czytałem, bardzo bliski pierwszej grze z serii, z jednym tylko wyjątkiem (nie mogę powiedzieć, ze małym). Bądźmy dobrej myśli.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!
Liczba postów: 466
Liczba wątków: 85
Dołączył: 28-08-2008
Uwe Boll nie zabiera się za tą produkcję - co jest niewątpliwym znakiem, iż film nie będzie niewypałem. :]
Liczba postów: 1563
Liczba wątków: 38
Dołączył: 28-06-2008
Serio ten Uwe Boll potrafi tak spieprzyć filmy? Słyszałem o nim dużo złego, no, ale filmu żadnego nie oglądałem.
@Kratos, coś ty ostatnio taki sceptyczny? Ostatnio na wszystko narzekasz. ;] Chociaż bądźmy dobrej myśli, jak napisałeś.
Mam nadzieję, że film będzie świetny, bo ekranizacje tytułów growych naprawdę mi się podobają i dobrze zrealizowane mają szansę na ogromny sukces, bowiem gracze mają naprawdę dużo kasy w portfelach, aby udać się na seansy tych filmów. Oczywiście, że go obejrzę, bo jakby inaczej - czułbym się zgorszony.
TV LCD Samsung 32" LE32A330; PlayStation 2 SCPH 79004; 2x DualShock 2; Sony 8MB Memory Card; Blue Light Stand; Redeemer SPEED LINK; 12 oryginalnych gier
TOP USER 2009
Pomogłem?
KLIKNIJ
Liczba postów: 4402
Liczba wątków: 1670
Dołączył: 11-04-2008
15-07-2009, 23:04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2009, 23:05 przez Kratos.)
[R]ay napisał(a):@Kratos, coś ty ostatnio taki sceptyczny? Ostatnio na wszystko narzekasz. ;] Chociaż bądźmy dobrej myśli, jak napisałeś.
Ja zawsze narzekam : ] Ale akurat w tym poście przecież była masa optymizmu - dobry scenariusz i reżyser. Brak obsady to na razie jedyny minus. Poza tym chyba mam dość uzasadnione podstawy, co by twierdzić, że ten film nie przejdzie do historii jako jeden z lepszych, prawda? Chciałoby się powiedzieć, że na palcach jednej ręki można wymienić dobre filmy na podstawie gier, ale to nieprawda. Jakby dobrze się przyjrzeć to jedynie Silent Hill był naprawdę przyzwoitym filmidłem. Jeszcze jakby się uprzeć to pierwszy Mortal Kombat, ale do wielkiego kina mu daleko. Z ostatnich premier Hitman był jako tako do przełknięcia. Reszta chamsko żeruje na zaślepionych fanach gier, na podstawie których kręcą filmy. W dużej mierze właśnie te "dzieła" zawdzięczamy Uwe Bollowi, który no uwziął się na nas, graczy i wypuszcza te gnioty niemalże hurtowo.
I jak to "gracze mają dużo kasy w portfelu"? Przecież są graczami, mają je na co wydawać : P A nawet jeżeli by mieli to wcale przecież nie muszą chodzić tylko i wyłącznie na ekranizacje gier, są jeszcze inne dużo ciekawsze rozrywki : D
Oprócz God of wara czekam jeszcze na Księcia Persji, który również ma zadatki na dobry film. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!
Liczba postów: 466
Liczba wątków: 85
Dołączył: 28-08-2008
Ano, Uwe-Boll to jednym słowem idiota, jego filmy są głupie i nudne. [R]ay, polecam perełkę "Postal". Nie dośc że film nie ma prawie nic wspólnego z grą, to do tego jest badziew. Uwe-Boll ma dośc... specyficzne poczucie humoru, to tak jakbyś widział gościa który śmieję się z tego, że bąki latają zapylac kwiatki.
Polecam jego filmy, to najlepszy reżyser w historii : D. Dodam tylko, że jest z Niemiec. xD
Liczba postów: 1563
Liczba wątków: 38
Dołączył: 28-06-2008
(18-07-2009, 06:38)Darek napisał(a): Uwe-Boll ma dośc... specyficzne poczucie humoru, to tak jakbyś widział gościa który śmieję się z tego, że bąki latają zapylac kwiatki.
Padłem, uwierzcie. :-) O kurde, co za gość.
Darek napisał(a):Polecam jego filmy, to najlepszy reżyser w historii : D. Dodam tylko, że jest z Niemiec. xD
Narodowość mówi sama za siebie. Niemców trzeba tępić za większość rzeczy (oprócz dobrych samochodów i słodyczy), między innymi za durnowaty język, którego debile w szkole każą nam się uczyć. :/
TV LCD Samsung 32" LE32A330; PlayStation 2 SCPH 79004; 2x DualShock 2; Sony 8MB Memory Card; Blue Light Stand; Redeemer SPEED LINK; 12 oryginalnych gier
TOP USER 2009
Pomogłem?
KLIKNIJ
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 1
Dołączył: 21-08-2009
25-08-2009, 11:19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2009, 11:21 przez z4ba.)
(20-07-2009, 13:43)[R]ay napisał(a): Narodowość mówi sama za siebie. Niemców trzeba tępić za większość rzeczy (oprócz dobrych samochodów i słodyczy), między innymi za durnowaty język, którego debile w szkole każą nam się uczyć. :/
Jejku nie wiem dlaczego ludzie tak nienawidzą niemców. Co oni ci zrobili że tak o nich piszesz? Rozumiem że pamiętamy swoją historię i nienawidzimy Hitlera który prowadził "kampanię" nazistowskiego reżimu ale dzisiejsi obywatele Niemiec sami mówią że to było złe i nienawidzą go za zbrodnie przeciw ludzkości. Oni nic nie maja wspólnego z tym co wprowadził Hitler! Człowieku zapoznaj się najpierw ze zdaniem obywateli niemieckich.
piszesz "narodowość mówi sama za siebie".. pytam, jak?! co ma narodowość do tego jaką ktoś jest osobą. Szkoda słów dla takich osób jak ty i myślę że niejedna rozsądnie myśląca osoba ze mną się zgodzi.
A co do nauki języka w szkole, to na pewno miałeś wybór jakiego języka chcesz się uczyć, nie narzucono ci języka niemieckiego.
sorki za offtop ale łamie mnie jak czytam takie posty.
|