Quake 3 - Arena a Revolution
#1
Jestem ogromnym fanem quake 3. W Arene grałem kilka lat, i teraz często zagrywam se na quake live, ale mam pytanie.

Jakie są różnicę między quake arena, a revolution?

Czy w revolution jest spowolnione tempo, aby nadążać z padem? Podobno jest split-screen na 4 osoby, ale dla fatów, ale jak się gra z kolegą we dwóch, to można grać dodatkowo z botam (dwóch graczy + boty)? Czy tak jak we wszystkich grach, albo tylko ludzie, albo boty + jeden gracz?

I czy ogólnie granie padem w tą grę jest ciężko? Czy to tylko kwestia przyzwyczajenia?



P.S.
Poziom trudności jest mnieszy niż w arena? Bo jak nie, to w takim razie mission imposible jest przejście poziomu nightmare.
Odpowiedz
#2
Nie grałem w tą grę na PS2, ale na kilka pytań mogę odpowiedzieć
Cytat:podobno jest split-screen na 4 osoby, ale dla fatów,
'fat' czy 'slim' to ta sama konsolka, gry działają na obu modelach tak samo, jeśli jest split-screen na facie to na slimce też i tak z każdą grą na PS2.
Różnią się tylko urządzenia peryferyjne, bo multitap z fat nie pasuje do slim.

Moim zdaniem jak już się wprawisz do gałek, to grać się będzie lekko.
Początki są najtrudniejsze, trzeba mieć cierpliwość, by się przyzwyczaić do analogów jak wcześniej w FPS grało się myszką (",)
[Obrazek: JSXpro.png]
Odpowiedz
#3
Wg mnie gra bardzo fajna, nie różni się prawie niczym od Quake3Arena, mapki są te same, poziom trudności zależy od tego jak umiesz grać na analogu w fps, tak jak kolega wyżej pisał, jak dojdziesz do wprawy to gra się bardzo przyjemnie. Jest split-screen do 4 osób na obu ps2.
Odpowiedz
#4
(27-11-2010, 19:10)Woocash88 napisał(a): Wg mnie gra bardzo fajna, nie różni się prawie niczym od Quake3Arena, mapki są te same, poziom trudności zależy od tego jak umiesz grać na analogu w fps, tak jak kolega wyżej pisał, jak dojdziesz do wprawy to gra się bardzo przyjemnie. Jest split-screen do 4 osób na obu ps2.


no ok, jest split dla 4 osob ale czy mozna pograc z botami? czy mozna np. grajac we 2 z kumplem + do tego jeszcze boty? bo wiem ze w killzone tak bylo.
Odpowiedz
#5
Można grać na splitcreen + kilka botów (o ile dobrze pamiętam to maksymalnie 6 albo 4)
Odpowiedz
#6
heh ta gra jest ekstra! to "szybkie tempo gry" przez które lamilem na kompie bardzo odpowiada mi na konsolce, gra sie o wiele lepiej padem [przynajmniej dla mnie] tyle ze trza sterwanie zmienic na advance, nie wiem jak ale muce na pierwszej arenie goscia 25:3 na poziomie hardcore ;] to chyba najlepsza gra zeby pociupac z kumplami, juz skladamy sie na multitap.
Odpowiedz
#7
Wiesz! Polecam ci Unreal Tournament jest fajne i można sobie pociupać Smile
ty + kolega + 2 boty
możesz grać na różny sposób np. spowolnione tempo , przyspieszone , jedna bron i wiele innych
są też różne tryby flagi , deathmatch , Domination , Assault
polukaj sobie : http://www.youtube.com/watch?v=9yVHqLS5GoQ
i zdeczka lepsza grafa Smile (tobie na tym zależy)Smile
Pzdr
tu Konstanciuk Wink wiesz o co kaman??!! Smile
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% którzy myślą że nie. Wklej to do podpisu.
:)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FIFA 12 - Arena treningowa radi97 1 2804 19-06-2013, 15:20
Ostatni post: adri02
  [PS2] Fifa 11 pytanie - arena treningowa xEvocatusx 2 3021 06-11-2011, 09:01
Ostatni post: xEvocatusx
  Czy potrzeba neta do gry Quake III na PS2? browar_13 3 2580 07-10-2010, 15:29
Ostatni post: reg-reconnect

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości