PS2 wtyczka zasilania
#1
Jak podłączam zasilacz do ps2 to nic się nie dzieje. Muszę albo coś położyć na zasilaczu albo podnieść ps2 w górę a zasilacz w dół. Model SCPH 70003. Wygląda to podobnie jak tu:
[Obrazek: xaq834.jpg]
Odpowiedz
#2
No ale w czym mamy Ci pomóc bo nie rozumiem...
_________________________________________
Upadek Boli Bardzo Wiem Ale Wstań I Walcz Dalej.
Odpowiedz
#3
O sory zapomniałem o tym. Jak takie coś naprawić? Najlepiej w domu, ew. ile kosztowałoby to w serwisie?
Odpowiedz
#4
Na mój gust to nie ma co naprawiać takich kabli i kombinować tylko po prostu zainwestować w nowy. Pewnym jest, że ten kabel w końcu przestanie ci działać, kabelki w środku się przerwą do końca i pozamiatane.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
Odpowiedz
#5
Ale to jest w tej wtyczce w PS2, przylutowana do płyty głównej myślę że to tam.

Na innym forum znalazłem że pomoże przelutowanie. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#6
Wejście zasilania jest wylatane. Nie wiem ile zapłacisz w serwisie, pewnie nie więcej jak 30zł ale jeśli masz kogoś kto jest elektronikiem, zna się na obsługiwaniu lutownicy i ma podstawowe pojęcie o elektronice to możecie spróbować poprawić luty.
Jestem Łowcą Pokoju, w pogoni za Majowym Motylem zwanym miłością... 90004 8D.
Odpowiedz
#7
A sam mógłbym to zrobić lutownicą kolbową? Srednio jestem wprawiony w lutowaniu. I jakbym dotknął rozgrzanym grotem tej płyty do której jest wtyczka zasilania przylutowana to może coś się stać?
I coś jeszcze. Da się uruchomić konsolę bez taśmy power/reset? Np. przez połączenie dwóch pinow. Chciałbym pograć zanim przyjdze nowa.
Odpowiedz
#8
kolbową to wątpię - zbyt mało precyzyjna i za dużo lutu daje na raz Smile

Chociaż jak masz jakąś lepszą nie na gruby grot ale na drucik to może zadziałać Tongue
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wtyczka pradu do PS2 playfunasm 1 1621 26-05-2015, 06:04
Ostatni post: mattek
  Network adaptor bez gniazda zasilania norton9988 4 2383 22-07-2014, 13:37
Ostatni post: arctos
  ps2 fat jak odłączyć taśme zasilania tak, żeby jej nie popsuć sklerotyk 6 4130 22-04-2013, 12:18
Ostatni post: habinka
  Wtyczka do TV...? PaniMorri 4 1894 07-03-2010, 18:10
Ostatni post: Vince
  Kwestia zasilania w moim PS2 Mike Cornell 1 1354 15-10-2009, 18:36
Ostatni post: drakon
  Ps2 brak zasilania do wiatraczka POMOCY! maciaswoz 9 3386 15-09-2008, 10:54
Ostatni post: genius

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości