God of War 2 - problem przy walce z Ikarem
#1
Nie wiem od czego zacząć, a więc zacznę od tego, że mam STRASZNIE duży problem dotyczący GoW2. Powinienem być teraz przy starciu z ikarem, ale gdy wchodzę na ten most to nic się nie dzieje, wyczytałem, że powinien stać tam ikar i gdy tylko wejdę na most zacznie się filmik, a następnie walka z nim. Skaczę, strzelam, jeżdżę na monocyklu żonglując mieczami i nadal nic się nie dzieje. Dodam, że jak stoję przy skrzyniach to widać jego jego skrzydła pod mostem. Podejrzewam, że będę musiał zacząć grę od nowa, ale naprawdę mi się nie chce. Czy wgranie save przed tą walką pomoże, jak tak, to gdzie takiego save znajdę?
#2
to jest zapewne wersja 2xdvd. W tym momencie pierwsza płyta się kończy, więc dlatego ikar nie chce się pojawić. Wczytaj grę i zanim wejdziesz na teren, w którym miał być pojedynek z ikarem, zmień płytę na drugą.
[Obrazek: Neku-tan.png]
#3
Nie, jest to kopia, nie pamiętam skąd ją ściągnąłem, ale jest na jednej płytce, dotąd żadnych problemów z nią ni miałem..
#4
jeśli nagrywałeś na jedną, to musiałeś nagrywać na dl (a wtedy by było wszystko ok).
[Obrazek: Neku-tan.png]
#5
Na dl?
#6
musiałeś zapomnieć nagrać drugą płyte
[Obrazek: Neku-tan.png]
#7
Pisało, że jest to wersja jedno płytowa, skoro tak, to skąd wziąć drugą?
#8
jeśli nawet korzystasz z sm, to dwuwarstwowa powinna Ci obowiązkowo chodzić bez problemu.
edit:
w wersji jedno płytowej nie było nigdy żadnych problemów (poza tym gdybyś nagrywał na DVD+R DL), więc problem stoi w drugiej płycie
w przy okazji znalazłem coś takiego http://www.ps2forum.pl/god-of-war-2-2xdv...l#pid50854
[Obrazek: Neku-tan.png]
#9
Czyli mam teraz ściągnąć płytę z 2 częścią gry i ją podmienić?
#10
Dokładnie tak, od tego momentu grasz na drugiej płytce, dosyć znany problem.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sly Cooper and the Thievius Raccoonus - wyłączenie syreny przy jeziorku piotros 5 2981 23-01-2014, 07:11
Ostatni post: piotros
  God of war 2 walka z ikarem formo03 1 2229 21-02-2013, 14:43
Ostatni post: Kratos
  Ultimate Spider-Man - problem w walce z Rhino szogijogi 0 1579 26-01-2010, 20:20
Ostatni post: szogijogi
  Naruto ultimate ninja 2 - problem w walce Orochimaru vs Sarutobi marcin33892 4 2769 28-07-2009, 16:37
Ostatni post: marcin33892

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości