21-09-2008, 12:30
![[Obrazek: sygnaturka25gu9.jpg]](http://img386.imageshack.us/img386/1940/sygnaturka25gu9.jpg)
Counter-Strike
|
02-10-2008, 14:07
A gdzie Source?? ale w 1.6 tez mogę zagrać
![]()
03-10-2008, 10:30
Ja też mam steam i na non-steam nawet nie wchodze, bo to zaden komfort grac chwile na jednym serwie i za chwile uciekac na inny bo cheaterzy grają. Polecam serwa Wiejska-Chata....wrzucie w google to wyskoczy stronka.
Jakby ktoś chciał mnie dodać do znajomków do nick_steam: LECH_FAN_94 Pozdrawiam!! P.S. Jak ktoś bedzie chciał to chętnie zagram.... Może zbierzemy steam'owa wiare z forum i stworzymy klanik, potem moznaby pograc w ESL itp. ![]()
02-12-2008, 21:21
Siemanko ja mam takie pytanko dotyczace tej gry a niechce zakladac nowego tematu zeby nie smiecic
![]() Jestem zielony troche z cs-a wiec moze ktos mi wytlumaczyc czym rozni sie wersja "steam" od "non steam" i ktora jest lepsza ??? Z gory wielkie dziex za odpowiedz ![]()
non-steam - grasz za friko, ale za to masz tam pełno cziterów, częściej spotkasz nooba(chodzi mi o takich którzy na spawnie zabijają swoich a potem się śmieją), mniej serwerów... ale jeżeli chcesz zobaczyc czym jest CS on-line to non-steam jest dobry ;](acha non-steam jest nielegalny).
steam - to taki program, który umożliwia grę, możesz miec tam znajomych, ogólnie fajny programik, ale najważniejsze dla ciebie to to że dzięki niemu możesz pograc na wszystkich serverach w CS, rzadziej spotkasz nooba, na początku to ty będziesz newbie(chyba że masz skilla ![]() Ogólnie polecam zakupic CS, niż się męczyc na gównie xD
ostatni login - 10 kwiecień 2010r. 10:50[/i]
Ale to jest na zasadzie - kosztow samej gry, czy trzeba jeszcze placic jakis abonament ??
(nigdy nie grałem w CS'a ![]() Bo tez bym chetnie pograł... ..ale wczoraj NS 1.6 HL sciagnalem i niestety jakis błąd mi wyskakuje ze " aplikacja lub biblioteka DLL - Steam.dll jest nie poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną " LOL ![]() ![]() Jak ktoś by mógł pomóc - co jest przyczyną to było by super ![]() ![]() I jak się z tym problemem uporam to chętnie zagram ;] Swego czasu jakiś skill sobie wyrobiłem w COD ![]() ![]() pozdr. EDIT: ściągnąłem steam.dll i teraz włącza się CS normalnie ale... jest to samo co z Call of duty i ET było ;/ tzn. cholerna zacinka - ledwo m isie menu w ogole w CS wlaczylo -a w menu jak klikam na zakładkę internet czy w ogole jaką kolwiek zakładkę - to po 2 minutach dopiero sie przełącza ;/ więc coś chyba z systemem mam nie tak... skoro tak samo było z Cod i ET i teraz CS ;/ Ale dziwne że np. Mafia działa bez problemu Czy Cod2 ![]() Wie ktoś moze co jest przyczyną ?? Czy może jakicś kodeków/ dll'ów czy czegoś nie mam, albo mam uszkodzone ;/ szukam w necie i nie moge nic znaleźc takiego ;/ ...
03-12-2008, 09:55
jak widzicie http://g2play.pl/p/pl/1/counter-strike+1...m+key.html cs jets dosc tani a mnostwo zabawy z tym jest, nie placisz abonamentu... Kupujesz gre i smigasz do konca zycia ;]
![]()
07-12-2008, 22:09
tXr wielkie dzieki za wytlumaczenie dzieki tobie odkrylem prawde
![]()
23-02-2010, 18:40
Ta gra porwała chyba moją całą młodość - klany, turnieje, setki km przejeżdżonych na lany - i na co mi to bylo
![]()
23-02-2010, 22:32
(03-12-2008, 02:45)Darek napisał(a): non-steam - grasz za friko, ale za to masz tam pełno cziterów, częściej spotkasz nooba(chodzi mi o takich którzy na spawnie zabijają swoich a potem się śmieją), mniej serwerów... Cziterów ? Są serwery (siec serwerów) na których kazdy czit od razu jest banowany ![]() nooba czasami spotkasz ale jak grasz na serwerach malo znanych... jak gram na phoenix servers i tam sie na prawde fajnie gra czasami wbije jakis noobek ktory nic nie ogarnia ale to tak juz jest czy mniej serwerów ? ![]()
Xbox360!
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Podobne wątki | |||||
Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
Problem z Counter Strikem | ulessus | 0 | 1453 |
03-07-2011, 12:09 Ostatni post: ulessus |