PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Xbox 360 - temat ogólny - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne konsole (https://playstationforum.pl/forum-inne-konsole--269)
+--- Wątek: Xbox 360 - temat ogólny (/thread-xbox-360-temat-ogolny)

Strony: 1 2 3 4


RE: Xbox 360 - temat ogólny - Yohokaru - 17-10-2016

Do tej pory moja styczność z X360 polegała na graniu w FIFĘ u znajomych i dlatego też, nie byłem w stanie za wiele powiedzieć na temat tego sprzętu.

Ostatnio mój współlokator przywiózł do mieszkania swojego Slima po RGH z dyskiem zewnętrznym 500 GB. Tak jak się spodziewałem, spędzam przy nim więcej czasu niż on. Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to powiem, ale w tym momencie wolę X360 od PS3, z którym obcowałem troszeczkę częściej. Do pada zdążyłem już się przyzwyczaić, jest wygodniejszy od Dual Shocka, a sam dashboard bardzo prosty w obsłudze i wydaje mi się, działający ciut szybciej od przymulonego XMB.

No ale, przede wszystkim gry. Choć początkowo w konsoli wylądował pakiet najnowszych sportówek czyli FIFA 17, WWE 2K17 i NBA 2K17, szybko pojawił się tytuł, który właśnie dzisiaj ukończyłem. Forza Horizon 2, czyli najlepsza gra wyścigowa, w jaką kiedykolwiek grałem. Gran Turismo? Meh. Forza Horizon 2 jest dla X360 tym czym Hot Pursuit 2 był dla PS2, tylko 100 razy bardziej. O Forzie może kiedy indziej poopowiadam, ale to trzeba ograć samemu.

Teraz pora na następny wyczekiwany przeze mnie latami tytuł. Rayman Origins!


RE: Xbox 360 - temat ogólny - Sandinista - 17-10-2016

Rayman Origins parę miechów temu ograłem. Zacny szpil Panocku, choć poziom trudności jest znacznie przystępniejszy od hardkorowej jedynki. No chyba, że będziesz calakował, to wtedy szpil potrafi dać w kość. Polecam czysty fun.


RE: Xbox 360 - temat ogólny - schumi555 - 18-10-2016

Sportówki na X360 już dawno są traktowane gorzej niż na nowe generacje. Forza Horizon 2 na X360 też wydawała mi się super grą dopóki nie odpaliłem na X1 Big Grin


RE: Xbox 360 - temat ogólny - Yohokaru - 19-10-2016

schumi555 napisał(a):Sportówki na X360 już dawno są traktowane gorzej niż na nowe generacje.

Taa, nowe WWE nie dostało nawet okrojonego Heyman Hustle, takiego storyline rozwojowego. Po prostu, zaktualizowany roster i 2K16 w bebechach.

schumi555 napisał(a):Forza Horizon 2 na X360 też wydawała mi się super grą dopóki nie odpaliłem na X1 Big Grin

Byłem ogromnie zdziwiony jak gracze w komentarzach na Gry-ONLINE jęczeli na tą grę w wydaniu na X360. Komentarze typu "grafika jak we wczesnym PS2" są pozbawione racji bytu, ponieważ ja na przykład grafiką byłem oczarowany na dużym telewizorze i przez to nie mam pojęcia jakbym zareagował na Forzę 3 na XONE, gdzie moim zdaniem już na X360 fotorealizm jest bardzo blisko.


RE: Xbox 360 - temat ogólny - tomx1989 - 19-10-2016

FH2 jest strasznie obcięta na x360, pewnie po to żeby ludzie kupowali Xone. FH1 jest nie porównywalnie ładniejsza i dlatego FH2 została tak zjechana za grafikę.