Liczba postów: 80
Liczba wątków: 20
Dołączył: 29-09-2011
Witam od paru dni mam ps 3 super slim. Chcialem was zapytac jak wam pracuje naped bo u mnie po odpaleniu plyty slysze caly czas taki hmm jak to nazwac nie pisk ale taki gwizd nie wiem czy to normalne naturalne ? 2ga sprawa kupilem sobie 3 gry uzywane Dirt,Fifa 11 i NFS PS malo jeszcze gralem moze po 3 godz na kazda gre z tym ze w fife troche wiecej sie gralo ok 10 i co mnie zaskoczylo podczas gry w fife nagle zaczyna ciac dzwiek komentatora i cisza zero dziweku po jakims czasie roznie 20 min i sie włącza. Nie wiem czym to jest spowodowane plyta nie jest zajechana nie ma rys jest ok. Jakies sektory sa uszkodzone czy co ? Albo naped jakis felerny ? W tych 2 grach samochodowych jeszcze tego nie zauważyłem. Aha no i tak ok 3 razy na te ok 10godz grania tak sie stalo z tym dźwiękiem
Liczba postów: 3153
Liczba wątków: 69
Dołączył: 17-01-2010
Dźwięk napędu to norma. Każdy napęd wydaje taki dźwięk, w SuperSlim może być to nieco głośniejsze ponieważ napęd osłonięty jest jedynie cienką warstwą plastiku, a nie ukryty wewnątrz konsoli jak to było w przypadku poprzednich PS3.
Cięcie się dźwięku to najprawdopodobniej uszkodzenie płyty. Pamiętaj że uszkodzenie nie musi być fizycznie widoczne. Wystarczy że płyta została na parapecie w słoneczny dzień i także mogła ulec uszkodzeniu.
Playstation 2 Slim SCPH-77004, 3xDS2, FMCB
Inne konsole: SMS II, MegaDrive, PSOne, Dreamcast, Xbox, Xbox 360
Liczba postów: 80
Liczba wątków: 20
Dołączył: 29-09-2011
hmm no tak sensownie... wiem ze mozna od slonca uszkodzić ale akurat dzwiek czasem sie wylaczy dziwne. Ale wszystko sie wyjasni jak pogram troche w inne gry za ta fife 11 dalem 20zl za grid 25 i 20 za nfsa nawet sensowne ceny