nie dzialajacy pendrive
#1
Mam taki problem, że jak podłącze pendriva pod konsole i próbuje go otworzyc to zawiesza mia całą konsole. Dopiero jak odłącze pamiec od playstation zaczyna działac normalnie. Równiez jej nie czyta nawet jak jest pusta. Pendrive to KINGSTON TRAVELER 4GB.
Prosze o pomoc.
Odpowiedz
#2
Ja radzę ci żebyś kupił kartę taką jak do cyfrówki i czytnik kart na usb, ja tak mam i wszystko pięknie śmiga
Odpowiedz
#3
dzieki sorry ze tak pozno
Odpowiedz
#4
Ten pendrive to Kingston ja miałem takiego chciałem coś skopiować na PS3 i nic kupiłem pendrive sandisk i normalnie działa.
url=http://eu.playstation.com/psn/profile/MarekP61/] [Obrazek: MarekP61.png] [/url]
Odpowiedz
#5
Czasami ( a właściwie cały czas ) mam problem z penem bo kiedy podłączam go do PS3 wiedząc, że są na nim np. MP3 moja konsola nie widzi ich. Kiedy natomias kopiuje wszystkie utwory tak na próbę widzi całe 62, tak samo ze zdjęciami i filmikami.
Odpowiedz
#6
Spróbuj coś takiego:

-w przypadku kopiowania muzyki to najpierw musisz stworzyć w pendrive folder ''PS3'' potem w nim jeszcze jeden folder ''MUSIC'' i dopiero wkleić piosenki do tego folderu inaczej Ci ich nie wczyta.

-jeszcze jeden przykład to np. gdy chcesz skopiować Save do Gry to musisz najpierw stworzyć folder ''PS3'' a potem ''SAVEDATA''.

U mnie jest coś takiego inaczej mi nie wczytuje niczego.
[Obrazek: 6gkjh3.png]
[Obrazek: DoggyBusterPL.png]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy da się instalować gry na pendrive'y? <PS3> mamkorniki 13 18774 21-12-2018, 15:01
Ostatni post: Jolek
  Pendrive a ps3 Pajal 4 2994 27-12-2013, 00:06
Ostatni post: Pajal
  pendrive zamiast hdd ? kuba9159 3 3877 28-06-2010, 21:09
Ostatni post: kuba9159

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości