Liczba postów: 1
Liczba wątków: 2
Dołączył: 09-06-2008
Cześć, kupiłem ostatnio playa i nie znam się kompletnie na grach, czy może ktos mi poradzić jakie są najlepsze gry na 2 osoby(kobieta nie daje mi żyć heheh) w stylu przygodówek (napewno nie sportowe,motoryzacyjne) prosze o pomoc bo dzisiaj jade do media jakieś zakupić z góry dzięki za pomoc.
Liczba postów: 5
Liczba wątków: 0
Dołączył: 09-06-2008
Witam!U mnie taka sama sytuacja(kobieta...).Grunt,że lubi grać,to rzadkość po tamtej stronie płci

Gorąco polecam gierę Władców Pierścieni Powrót Króla-ekran nie jest dzielony,tryb współpracy fajnie działa,można we dwójkę przejść całą grę.
Apel do starych wyjadaczy-jakie jeszcze gierki warto sprawdzić we dwójkę?Pozdro 4 all.
Liczba postów: 42
Liczba wątków: 5
Dołączył: 12-05-2008
Zajrzyj do tematu ,,Gry na Imprezy". Jeśli tam się niz nie spodoba to ja polecam ci gorąco Gauntlet (świetna gra z trybem coop bez dzielenia ekrany) oraz Crash of the Titans (przesympatyczna gra z przygodowa z Crash'em i Tytanami (Lecz może się ta gra wydać bardziej dla dzieci)). Myśle że znajdziecie coś dla siebie ^^.
Liczba postów: 56
Liczba wątków: 5
Dołączył: 21-06-2008
nooo craSh titans jest good na dwie osoby, przyjemnie sie gra, szczegolnie dla osob ktore sa malo doswiadczone w takich rzeczach typu "ps2"
Liczba postów: 122
Liczba wątków: 11
Dołączył: 03-07-2008
Ja polecam strzelanki Metal Slugi, Contry itd. I wyscigi oczywiscie, moim faworytem jest Burnout Revenge i Dominator
Liczba postów: 8
Liczba wątków: 1
Dołączył: 06-07-2008
Liczba postów: 26
Liczba wątków: 6
Dołączył: 04-07-2008
Bardzo dobrymi grami na dwie osoby są Bijatyki, Wyścigi, i gry sportowe ale jeżeli nic z tych kategorii to polecam jak koledzy Crash of the Titans. Innymi super grami na dwie osoby są np. Singstar, lub gry taneczne z matą
Liczba postów: 4402
Liczba wątków: 1670
Dołączył: 11-04-2008
Umiecie czytać ze zrozumieniem ? Napisał ,że nie motoryzacyjne ani sportowe ...
Jeżeli chcecie grać z dziewczyną/kobietą to gorąco polecam starą już trochę grę ICO .Bardzo dobra przygodówka , w sam raz na wieczór .
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!
Liczba postów: 317
Liczba wątków: 64
Dołączył: 02-05-2008
To niech se w Simsy pogra...
Nie zastąpisz matki gdyż masz tylko jedną!
Kochaj, bron ją, szanuj oto sprawy sedno...
Do You know who I am?
DIED
Liczba postów: 42
Liczba wątków: 3
Dołączył: 04-07-2008
Osobiście polecam Crash of the Titans. Gra ta jest naprawde wciągająca polecam w 100%..... : P