Dyskusja o spisach
#11
O tym właśnie wspominał Femto i Sandinista. A spisy może robić każdy, nawet ty, więc nie wiem czemu piszesz tylko do Kratosa.
Odpowiedz
#12
Tak, listy gier mogą być tworzone przez absolutnie każdego o ile tylko mają ręce i nogi, są obiektywne i mają sens. Ja akurat napisałem ich najwięcej, bo tak samo z siebie po prostu wyszło.

Co do tych obrazków, które dalej mi się wydają pomysłem niezbyt dobrym to podlinkowanie gier i odnośnik do strony gry na gryonline.pl byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. O ile to możliwe oczywiście. Niektóre listy gier są tak rozbudowane, że trzeba by lat świetlnych, żeby je podlinkować. Innych gier, tych mniej popularnych najnormalniej w świecie nie ma w tamtej encyklopedii. Z drugiej strony zawsze przecież można zaznaczyć nazwę gry i kliknąć opcję "szukaj w google", co też zbyt wielkim wysiłkiem nie jest i znaleźć wszystko czego tylko dusza zapragnie o danej grze.


(12-03-2011, 07:21)adasq napisał(a): Jak widać myślenie nie jest twoja najmocniejszą strona. Wg mnie obrazki byłyby bardzo dobrym pomysłem. Jeżeli ktoś nie zna gry to często ocenia po okładce...

Więcej szacunku, bo nie jesteśmy kumplami z podwórka. Nie pierwszy raz już sapiesz do mnie z jakimiś wyrzutami, radziłbym poskromić swoją agresję i przelać ją w inne miejsce.
You wanna play games? Okay, I'll play with you. You wanna play rough? Okay! Say hello to my little friend!

[Obrazek: montana_pl89.png]
Odpowiedz
#13
@anemek
No może i tak, ale ja nie znam zbyt wielu gier na ps2, bo nie gram na piratach, a nowa grę kupuje raz na kilka miechów, więc jakbym zrobił listę, byłaby ona mizerna.
"Master of Puppets im pulling your strings... Twisting your mind and smashing your dreams"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości