Liczba postów: 345
Liczba wątków: 21
Dołączył: 29-12-2010
Wow nie wiedziałem że można w GTA we dwóch grać:D trochę musiałem poszukać, ale udało mi się znaleść tą ikonkę i po naciśnięciu przycisku start rzeczywiście book pojawiła się postać kobieca sterowana przez innego gracza:) Szkoda że nie da się wpisać kodów dla drugiej psotacie odnawiających życie, bo dzięki temu można by szybko niezłą rozrubę zrobić:P.
Sygnatury nie ma bo wywoływała negatywne emocje:)
Liczba postów: 59
Liczba wątków: 21
Dołączył: 07-11-2010
20-02-2011, 16:05
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2011, 16:10 przez Rezer.)
Ehh, grałem. Nie ma podziału. Są misje. Po wejściu w ludzika musimy podłączyć 2 pada wtedy jedna osoba kieruje autem/helikopterem/motorem a druga strzela. I mamy misje żeby rozwalić np. 5 samochodów. To tyle :/ Wysiąść nie można a czas leci. Nic ciekawego :P
Cytat:Dwuosobowy tryb co-operative został dodany do konsolowych wersji gry (PlayStation 2 i Xbox). Ikonki dwóch graczy można znaleźć w wielu miejscach w świecie San Andreas. Ustawienie gracza na takiej ikonie i naciśnięcie jakiegokolwiek przycisku na drugim kontrolerze rozpoczyna misje dla dwóch graczy podobne do "rozwałek" ("rampages") z poprzednich gier tej serii.
Cytat:- Drugi gracz nie może grać z kodami
- Nie da się przybliżyć mapy w menu grając w tym trybie i nie ma znaczka gdzie aktualnie się znajdujemy
- Jesteśmy zmuszeni jeżdźić jednym samochodem, bo do osobnych nie da się wejść
Spis misji
Pojazd: Nie ma
Lokacja: Los Santos, Pershing Square
Zadanie: Zabić 15 obywateli w 3 minuty
Pojazd: Motor
Lokacja: Red Country, Montgomery
Zadanie: Zniszczyć 5 dowolnych motorów w 3 minuty
Pojazd: Sentinel
Lokacja: San Fierro, China Town
Zadanie: Zniszczyć 5 pojazdów w 3 minuty
Pojazd: Police Maverick
Lokacja: Desert, Los Payasadus
Zadanie: Zniszczyć samochody
Pojazd: Buffalo
Lokacja: Las Venturas, The Camel's Toe
Zadanie: Zabić 15 ludzi w 3 minuty
Liczba postów: 345
Liczba wątków: 21
Dołączył: 29-12-2010
No ale i tak fajnie:) Można zaszpanować przed kumplami że się umie w GTA SA włączyć tryb dla dwóch graczy:P A i do pewnego stopnia można sobie we dwóch strzelać do przeciwników.
Sygnatury nie ma bo wywoływała negatywne emocje:)