PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Burnout 3 Takedown - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Recenzje gier PS2 (https://playstationforum.pl/forum-recenzje-gier-ps2)
+--- Wątek: Burnout 3 Takedown (/thread-burnout-3-takedown)



Burnout 3 Takedown - Szybkkiii - 16-12-2010

Witam.Dzisiaj chciał bym wam zrecenzowac grę burnou 3 Takedown.
Ta gra to tak jakby podróbka NFS Tylko ,że dla mnie są bardziej rzeczywiste efekty no ale o to w tym chodzi.Sama nazwa na mówi o tym Burnout ,że będziemy wykonywac rózne szalone wyczyny.
A w nfs chodzi o to by sie scigac.Burnout 3 Nie wpadło mi zabardzo do gustu zgadnijcie dla czego totalna porażka graficzna samochody jak z komiksu lub z bajki bardzo słabe otoczenie Mnie nie czepiaja takie detale,że nie pada deszcz czy cos ale słabo. Nie postarali sie , ale niektórym graczą zależy na takich detalach jak dym z opon czy rozbijanie sie samochodu. I to by było na tyl w tej recenzji
1.+ Niektóre efekty i dzwiękowe i samochodowe są realistyczne np. wypdaki i karambole po jakaich auto jest w całosci rozwalone
2.- Grafika Brak detali Wygląd samochodów jak z bajki Prosze o komentarze i ocenki jesli pomoglem w wyborze gry daj punkt


RE: Burnout 3 Takedown - duczyk123 - 17-12-2010

Witam. Chciałbym się wypowiedzieć na temat Twojej recenzji oraz samej gry. Gry narazie nie posiadam, lecz dostanę ją na święta. Bardzo mi się podoba z gameplay'ów, ale jest to moje zdanie. Napisałeś, że jest to podróbka serii NFS, otóż nie, jak zauważyłeś te gry polegają na bardzo różnych rzeczach. Seria Burnout jest oryginalną i odrębną grą wyścigową. Wspomniałeś również o grafice, że jest jak z bajki, moim zdaniem jest tak zrobiona specjalnie. Gra ma na celu niszczenie innych samochodów, nie może być to zbyt realistyczne, ponieważ jest to poniekąd brutalne. Oczywiście jest to moje zdanie i moja opinia.


RE: Burnout 3 Takedown - Patryk13 - 19-12-2010

Co do Burnout 3 grałem na XBOX'ie, wcale to nie jest żadna podróbka NFS, grafika otoczenia przyznam jest trochę bajkowa, ale i tak prędkość samochodów jest wielka i nie zwraca sę na to uwagi, mianowałbym ją na najlepszego burnouta na PS2.


RE: Burnout 3 Takedown - Need - 19-12-2010

To co kolega Szybkkiii napisał to nie jest recenzja tylko opis gry.Za mało plusów jak i minusów oraz za mało informacji o grze.Co do dzieła Criterionu jest to bardzo dynamiczna i wciągająca na wiele godzin gra


RE: Burnout 3 Takedown - Piterixos - 19-01-2011

To ma być RECENZJA? O matko, z tego co napisałeś wynika tylko że Burnout 3 to syf i badziew, a to raczej nie prawda...wiem że recenzja (ale to co ty skleciłeś na szybko nie zasługuje chyba na takie miano) to subiektywna wypowiedź ale chyba są jakieś granice zdrowego rozsądku..


RE: Burnout 3 Takedown - buskat - 19-04-2011

recenzja pozostawia wiele do życzenia Smile ale licza się chęci przecież a gierka jak dla mnie jest wypasem


RE: Burnout 3 Takedown - Samyeu - 20-04-2011

JAK JUŻ ODKOPUJEMY TO...

"burnou"
"podróbka NFS" HAAHAHAHA.
1. Od kiedy w NFS jest model zniszczeń (pomijam zarysowania i rozbite szyby)?
2. Nie sądzę, że w NFS można ownić wszystkich, rozpierniczać ich...

"Sama nazwa na mówi o tym Burnout ,że będziemy wykonywac rózne szalone wyczyny." You're my sensei.

Grafika jest ważna w grze? Pomijam, że to gra z chyba 2005/6. I pomimo, jest bardzo ładna. Samochody, jak w komiksie? Toż to one są takie same, jak w twojej NFS, tylko z mniejszymi szczegółami i bez marki (kto by sprzedał prawa do publikowania pojazdu, który będzie gnojony w czasie gry...). No otoczenie powiem też nie najlepsze, w tym się zgadzam. A już szczytem jest jazda Dominatorem z każdej klasy... Ahhh, ten pomarańczowy kolor nitro, nie niebieski Big Grin.

Nie wiem, ile autor zagrał w grę, ale deszcz, jak również pory dnia są w grze... Nie pomogłeś w wyborze gry, bodaj chyba ją już mam. Za autentyczność info daję 2/10, za reckę 1/10 (jaka recenzja?!), za grę 8+/10 (imho znudziło mi się podczas gry i dalej nie chce się tak grać, ale zabawa w dalszym ciągu przednia.