PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Problemy (https://playstationforum.pl/forum-problemy)
+--- Wątek: Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci (/thread-tekken-5-odblokowanie-ostatniej-postaci)



Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - filip123 - 29-11-2010

Dzień dobry , Dobry wieczór . Mam problem Sad . Gram w tego Tekkena 5 na poziomie łatwym - easy . Jak jest w wyborze postaci okienko z losowym wyborem , to nad tym okienkiem mam pusty znak zapytania - nie mam odblokowanej tylko tej postaci . Przeszedłem Jinpachiego już dwa razy w Story batle różnymi postaciami ,a jednak nie odblokowało mi tej jednej postaci - grałem świeżo odblokowanym Haichaczim i tym dużym Murdokiem (wcześniej nie przechodziłem nimi Story Batle i nie wiem o co biega ) . Dziekuje smacznego xD (p o mo c y . . .)


RE: Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - tekila24 - 13-02-2012

[quote='filip123' pid='56813' dateline='1291051634']
Dzień dobry , Dobry wieczór . Mam problem Sad . Gram w tego Tekkena 5 na poziomie łatwym - easy . Jak jest w wyborze postaci okienko z losowym wyborem , to nad tym okienkiem mam pusty znak zapytania - nie mam odblokowanej tylko tej postaci . Przeszedłem Jinpachiego już dwa razy w Story batle różnymi postaciami ,a jednak nie odblokowało mi tej jednej postaci - grałem świeżo odblokowanym Haichaczim i tym dużym Murdokiem (wcześniej nie przechodziłem nimi Story Batle i nie wiem o co biega ) . Dziekuje smacznego xD (p o mo c y . . .)

tą postacią jest devil jin i żeby go odblokować musisz ukonczyć tryb devil within lub stoczyc 200 pojedynkow arcade.


Aha jeśli chodzi o 200 pojedynków to Może być kilkoma postaciami, gra sobie sama sumuje ilość walk, które wygrałeś.




RE: Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - Yohokaru - 13-02-2012

200 walk nie musisz grać cały czas, gdyż jak powiedzmy Christie zawalczysz 20 razy, wyłączysz konsolę i potem znów 20, to gra Ci to zsumuje. Drugim sposobem na odblokowanie Devil Jina jest ukończenie minigry Devil Within dostępnej w menu głównym gry. Powodzenia.


RE: Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - ashin - 13-02-2012

Koledzy już dodali odpowiedzi, ja od siebie dodam, że przechodząc tryb Devil Within dostaniesz także sporą sumę pieniędzy którą możesz wykorzystać na odblokowywanie strojów itp itd. Zresztą ten tryb w ramach ciekawostki warto zaliczyć, a aż tak trudny nie powinien być Smile


RE: Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - DarcusoPL - 19-03-2012

A i można jeszcze w sprytny sposób "odblokować" sobie postać Eddiego kombinując w sklepie :]


RE: Tekken 5 - odblokowanie ostatniej postaci - ashin - 19-03-2012

ten sprytny sposób to kupienie stroju z tego co pamiętam. Wsumie nie zaliczałbym eddiego jako osobnej postaci. Jest to strój Cristie, gra się nim tak samo jak nią, zmienia się tylko wygląd i filmik kończący..