PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
USA - co sądzicie na temat tego kraju? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: USA - co sądzicie na temat tego kraju? (/thread-usa-co-sadzicie-na-temat-tego-kraju)

Strony: 1 2


USA - co sądzicie na temat tego kraju? - Xantos64 - 16-10-2010

tak jak w temacie- piszecie czy byliście , jak wam się podobało itd.

Ja osobiście byłem raz na wakacjach (w Nowym Jorku) i bardzo mi się spodobało- jak tylko się przyzwyczaiłem (jak w pierwszy dzień poszliśmy na miasto z wujkiem to trudno mi było zachować normalną minę Big Grin- w tłumie pełnym ludzi idzie gość w przebrany za clowna w samych skarpetkach , albo 4 facetów ubranych w stroje baletowe... tańczy w parku przy muzyce z komórki) tzw. wolny kraj nikt ci nic nie powie (jak w polsce) że ubrałeś, zachowujesz się nieodpowiednio . Tak poza tym pełno jest wypasionych sklepów , parków rozrywki (np. Astroland nad oceanem albo Six Flags w New Yersey) jak ma się tylko wolny czas zawsze jest gdzie wyjść żeby "się dobrze zabawić" Tongue . Różnorodność nardowościowa (nie bez powodu mówi się że można znaleźć tam przedstawiciela każdej narodowości) . Lepszy jest też tam rynek - tam gość co zarabia po np. 8$ na godzinę (po 12 h dziennie) może sobie po 2-3 dniach kupić nową konsolę ps3 a tutaj jak wiemy niestety nieTongue


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - [email protected] - 17-10-2010

ja lubie usa za plusy gry ,filmy ,Technologie ,miasta jakby co nigdy nie byłem w usa ale za minusy to podobno są kretynami ,nascar(ciogle w kółko jezdzom)dużo grubasuw


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - L.Messi - 20-10-2010

Xantos64, mogłeś któregoś amerykana spytać, gdzie leży Polska. Ciekawe co by odpowiedział Big Grin.

Ja w USA nie byłem, chociaż chciałbym bardzo odwiedzić ten kraj. Może kiedyś, jak zniosą wizy, i będzie można bezproblemowo tam podróżować.

PS. A właśnie. Jak tak naprawdę jest z tymi wizami. Trudno jest je dostać?


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - Xantos64 - 21-10-2010

Messi- wiem, spotkałem się z czymś takim rozmawiając z jedynym gościem (wprawdzie czarnym ale nie sugeruje się tym bo brzydzę się rasizmem) nie wiedział że takie państwo wogóle istnieje ale z drugiej strony w polsce ludzie nie są wcale mądrzejsi (przynajmniej nie wszyscy, znam osobę która nie potrafiła nie znała słowa "ameryka" i mówiła "niepolska" xd)

co do wiz to musisz mieć zaproszenie, w sensie jak masz kogoś znajomego/rodzinę to z nimi gadaj,


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - reg-reconnect - 22-10-2010

ja tam mysle ze Amerykaninie maja cos do kanady -.-'


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - highline - 11-11-2010

(16-10-2010, 19:06)Xantos64 napisał(a): Ja osobiście byłem raz na wakacjach . Różnorodność nardowościowa (nie bez powodu mówi się że można znaleźć tam przedstawiciela każdej narodowości) .
Gratulacje , nie ma to jak odwiedzic potęge militarną i zobaczyć ludzi , którzy swoj dobrobyt zbudowali na pracy niewolnikow murzyńskich i wyrzynaniu rdzennych mieszkańców tamtego kontynentu.Jakby ktos jeszcze nie wiedzial chodzi o Indian.A dziś nadal wyrzynają Irakijczyków którzy odważyli sie sprzedawać im swoja rope po ustalonych przez siebie cenach.Wałek , Husajn był tam tylko pretekstem.
Rzeczywiscie rynek w juesej spory i można kupić chyba wszystko.Zresztą spora część masowej popkultury w Polsce z tamtad się wywodzi .Po stekach od donalda jest mi ciężko na żołądku.Wole nasze polskie zdrowe i smaczne żarcie Smile
Pozdro dla normalnych!


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - reg-reconnect - 12-11-2010

a ja tam nadal mysle ze Amerykaninie maja cos do kanady -.-'


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - highline - 13-11-2010

Odnośnie Kanady to militarnie jest słabiutka mimo że powierzchniowo ogromna.Kanadyjski rzad jest przeciwieństwem juesa tzn. swoje nieliczne problemy rozwiązuje drogami pokojowych rozmów a nie szbelką jak te buraki.
Zresztą kiedys przyjdzie czas i na Kanadę... Gdyby juesej chciało zajęło by ja całą w ciągu maks tygodnia niestety.


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - Ancient Lord - 14-11-2010

Ameryka to crap. Beznadziejna władza, beznadziejne sądy i demokracja. Tolerancja i demokracja zrobiły z tego zlepek kultur, który ma czelność nazywać się w ogóle państwem. Wielkie mocarstwo, ale zostało założone przez ludzi, którzy nie mogli sobie poradzić we własnych krajach.


RE: USA - co sądzicie na temat tego kraju? - Dah-Ridah' - 15-11-2010

Narzekacie, a swego, też nie znacie. Afroamerykanie robią* zajebistą muzykę, są prekursorami najważniejszych gatunków muzycznych, w tym mają swój udział w Rapie, Hip-Hop'ie.



* robili