PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Przywitaj się! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Przywitaj się! (/thread-przywitaj-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Przywitaj się! - Zamanosuke - 11-09-2012

Czy ktoś powiedział słowo piwo Big Grin Nie ma to jak dobre piwo w gronie towarzystwa Big Grin


RE: Przywitaj się! - Draco - 11-09-2012

Jesteś zbawieniem Q bo ostatnio wszyscy się abstynenci zrobili Tongue


RE: Przywitaj się! - Asstral - 11-11-2012

Witam wszystkich forumowiczów


RE: Przywitaj się! - Kratos - 11-11-2012

Witaj. A może coś więcej o sobie? Chociaż co robisz w życiu czy czym się interesujesz ;) W każdym razie zapraszam do dyskusji w tematach.


RE: Przywitaj się! - Draco - 11-11-2012

Witamy w naszych skromnych progach.


RE: Przywitaj się! - GTwice - 15-12-2012

Witam i ja Smile właśnie czekam aż dotrze do mnie moje pierwsze playstation (dokładnie ps2 slim) zakupione wczoraj na allegro, zapewne pojawię się tu jeszcze nie raz. coś o mnie? studiuję (w sumie zostało mi już tylko 2 miesiące do mgr Tongue) w rzeszowie, w wolnym czasie gram na kompie, gitarze, w kosza itp. Mam pytanie - oferuje ktoś na forum wgranie FMCB na kartę? Wiem że na allegro można kupić, ale to trochę przesada, wołać od ludzi kasę za wgranie darmowego programu... za to chętnie bym się odwdzięczył złocistą chmielową walutą Wink


RE: Przywitaj się! - Kratos - 15-12-2012

Witaj. Coś tak cię kojarzę, że ci chyba temat ostatnio zamknąłem ;D Ale miejmy nadzieję, że jak się już dorobisz tego PS2 i będziesz je miał namacalnie to nie tylko będziesz do nas zaglądał, ale i czynnie pisał w tematach. Co do wgrywania FMCB to nie jest zupełnie temat od tego - załóż choćby w Bazarze z tagiem "KUPIĘ" wgrywanie FMCB. Kiedyś kilka osób wgrywało i u nas FMCB za symboliczną opłatę, ale po jakiejś tam aferze, że istnieje teoretyczna szansa, że Policja i inne tego typu władze mogą się nimi zainteresować, wszyscy się chyba ulotnili.


RE: Przywitaj się! - Draco - 16-12-2012

Siema, rzeczywiście przestałem ostatnimi czasy wgrywać. Ale może znajdzie się ktoś z Twoich okolic i ci pomoże. Możesz także spróbować sam zainstalować FMCB, trochę to pogmatwane jednak do zrobienia i wszystko jest na forum.


RE: Przywitaj się! - GTwice - 17-12-2012

Dzięki w takim razie za info, będę szukał... a co do zamkniętego tematu - szukałem słowa exclusive, w życiu bym nie wpadł żeby szukać ekskluziw Tongue ok, koniec offtopa


RE: Przywitaj się! - Głozina - 29-01-2013

Siemano, Jestem Bartek lat 21 od wczoraj mam ps2 po okazyjnej cenie Wink a w szafie leży jeszcze ps1 którego na komunie dostałem Big Grin zalogowałem się by uzyskać potrzebne informacje, pozdrawiam Wink
hobby: motoryzacja Wink