PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Twoja ulubiona gra na PC - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Twoja ulubiona gra na PC (/thread-twoja-ulubiona-gra-na-pc)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Samyeu - 23-07-2013

Hmmm prędzej City Interactive. Wydawali srogie crapy - 'szczelaniny' za dyszkę czy dwie do kupienia w kioskach Ruchu. Teraz też poszło w górę.
A Techland? Chrome jak i Xpand Rally to były całkiem solidne giery a Call of Juarez rozsławiło to studio. Nie porównujmy ich do Team 6 Big Grin


Twoja ulubiona gra na PC - Szymon - 23-07-2013

Mówię o GTI Racing czy jakoś tak od techland. Szkoda słów na tą grę, dodawali ją do jakichś cybermych.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS

A co do City Interactive to mam grę Rajd Na Berlin III rzesza - płyta porysowana a mnie interesowało czy to dobra gra. Grał ktoś w to?


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Twoja ulubiona gra na PC - DawidoVader25 - 25-07-2013

Gram na PC od 9 lat. Przez ten czas wiele tytułów przewineło się przez mój napęd DVD. Wiele perełek, trochę gniotów. Jeśli miał bym wybrać tylko jedną to nie zrobił bym tego. Dlatego wybiorę kilka:

1.Mount&Blade (wszystkie części)- za to czego oczekiwaliśmy. Za duże otwarte światy, za swoją własną armię, za wielkie bitwy.
2. TES III: Morrowind- i wszystko jasne. Mój pierwszy RPG i pierwsza taka fascynacja grą. Gra kultowa, ze świetną historią i wielkimi wyborami. Gra genialna.
3.GTA: Vice City- Tu wahalem się między tą grą a San Andreas. VC wzieło górę. Sentyment wspomnienia i moje pierwsze GTA w życiu. Jak ja się w tedy cieszyłem z wykonania pierwszej misjiWink Oczywiście zaważyło też to że się rozgrywa w moich ulubionych latach 80Wink Nic dodać nic ująć.
4. TES V: Skyrim: Kolejny TES na mojej liście. Ogromny żyjący świat, wybory moralne, ogromne jaskinie, masa zadań pobocznych no i oczywiście Fus Do Rah!!!
5.Call of Duty 4: MW- Nowoczesne jak na tamte czasy rozwiązania, świetne multi i wyśmienita fabuła. Perełka zapadająca w pamięć na długo. (misja snajperska w Prypeci - mistrzostwo)
6. Diablo 2 - wspaniały świat, świetna walka, fajni bohaterowie no i.... TekstyWink ( jestem przeciążony!)

I to by było na tyleWink


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Samyeu - 25-07-2013

Mogę się mylić... albo raczej nie xD to jest fus ro dah a nie fus do rah xd


RE: Twoja ulubiona gra na PC - dmowski1 - 26-07-2013

Ulubiona? Ostatnio Diablo 3 Smile Albo jak kto woli "diabolo" xD


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Kuba - 23-08-2013

CoD4 Promod. Smile

Kiedyś pożyczyłem czwórkę od kumpla, bo nie miałem w co grać. Spodobała mi się, potem zacząłem grać na Promodzie i tak do dziś. Sam już nie wiem ile.. Chyba 3 lata. Wink


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Travis - 16-06-2014

Zdecydowanie moja ulubiona gra na PC to Metin2. Teraz już gram w nią troche rzadziej, bo jednak głównie mój czas absorbuje konsola, ale czasami jeszcze z sentymentu powracam Smile


RE: Twoja ulubiona gra na PC - VortaL - 09-07-2014

Age of Empires 3 + cała seria GTA + cała seria Wiedźmin.


RE: Twoja ulubiona gra na PC - denis118 - 09-07-2014

MafiaBig Grin


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Kratos - 09-07-2014

A coś więcej? Jeżeli to twoja ulubiona gra to chyba jesteś w stanie wykrzesać z siebie kilka zdań dlaczego ją ubóstwiasz. Bez urazy, ale posty z samymi tytułami wyliczankami są nic nie warte, bo nikogo nie przekonasz i nie zachęcisz.