PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Twoja ulubiona gra na PC - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Twoja ulubiona gra na PC (/thread-twoja-ulubiona-gra-na-pc)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Twoja ulubiona gra - mark1618 - 29-09-2010

1. God Of War 2 - Kratos jesteś The Best
2. Mount & Blade Warband - niby brak fabuły, brak świetnej grafiki, ale niesamowity klimat, który po prostu kocham.
3. Fahrenheit - Cudowna fabuła i pierwsze takie odczuwanie gry, mimo że jej końcówka ssie Smile

Praktycznie są to tylko te dwie gry. Teoretycznie uwielbiam jeszcze te gry, mimo że albo nie miały w ogóle okazji w nie zagrać, lub był to tylko krótki moment:

1. Heavy Rain - cudowne odczucia jak przy Fahrenheitcie ( nic dziwnego, to samo studio, tylko z poprawionymi błędami)
2. Uncharted 2: Among Thieves - nic dodać, nic ująć. Najlepiej zrobiona gra wszech czasów.
3. God Of War 3 - to samo co przy dwójce Smile

I to na razie tyle. Cały czas poszerzam to grono


RE: Twoja ulubiona gra - Dah-Ridah' - 29-09-2010

1. GTA: SA. stałe miejsce tutaj będzie.
2. Def Jam
3. Gram Turismo


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Realinho - 02-07-2012

Nie gram w ogóle gier na PC, które są przeznaczone na tą platformę. Po prostu nie lubię, głównie gram na emulatorach innych sprzętów i tyle. Jedyną grą jakiej poświęciłem chwilę na pececie było Gta San Andreas, potem się przeniosłem na PS2.


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Draco - 02-07-2012

PC to nie zastąpiony bastion starych gier RPG. Tytuły takie jak Baldur's Gate, Icewind Dale czy Planescape Torment to legendy gatunku które pozostaną na zawsze moimi ulubionymi grami. PC to także maszyna do gry w FPSy w tym wiele gier które nie wyszły na konsole, zatem jako fan serii bardzo lubię PeCetowe odsłony serii Call of Duty i Medal of Honor.


RE: Twoja ulubiona gra na PC - DarcusoPL - 08-07-2012

Wymienię tutaj jedną grę, a raczej serię - Call Of Duty. Ta gra absolutnie przeszła samą siebie i nawet do dzisiaj chętnie gra się w pierwsze części, które według niektórych przewyższają tą magią części nowsze.


RE: Twoja ulubiona gra na PC - PaultheGreat - 03-08-2012

5. Mount&Blade - gra, którą można określić mianem symulatora bycia rycerzem. Ogrom możliwości, ciekawy system walki zależny od typu broni (jednoręczna, dwuręczna, drzewcowa itd.), jazda konno i walka z grzbietu wierzchowca, skala bitew oraz olbrzymia ilość broni i pancerzy do zakupienia to i jeszcze więcej powodują, że jest to gra na długie godziny. A gdy nam się znudzi możemy sięgnąć po mody tworzone przez graczy.

4. Medieval: Total War - średniowiecze to jeden z moich ulubionych okresów historycznych. Nic w tym dziwnego, że sięgnąłem po ten tytuł. Olbrzymia ilość jednostek, bitwy z udziałem kilku tysięcy żołnierzy, duża ilość frakcji (w tym Polska) oraz podział na mapę strategiczną (która rozgrywa się w turach) i bitwy rozgrywane w czasie rzeczywistym.

3. Age of Empires III - wyjątkowo klimatyczny RTS rozgrywany w czasach kolonizacji obu Ameryk. Różnorodne lokacje, w których rozwijamy swoje osady i toczymy zacięte batalie nadają grze swego rodzaju charakteru. Dodatkowo drzewko rozwoju i klimatyczny soundtrack na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

2. Rome: Total War - sequel Medieval: Total War wciągnął mnie bardziej dzięki wspaniałym animacjom, przez co bitwy stały się bardziej widowiskowe i epickie. Mimo zmiany realiów na mniej lubiany (ale lubiany) okres historyczny bawiłem się doskonale, zwłaszcza w trybie multiplayer.

1. Gothic II - pierwsza część (mimo, że była dobrą grą) nie wywarła na mnie takiego olbrzymiego wrażenia jak jej sequel. To właśnie podczas grania w Gothic II doświadczyłem tzw. "szczękopadu". Olbrzymi, otwarty świat z różnorodnymi lokacjami; ciekawe postacie, fabuła i swoisty klimat, który wylewa się hektolitrami z ekranu powodują, że myśląc o tej grze odczuwam pewien sentyment.


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Samyeu - 04-08-2012

Zje**ny jakiś ten temat. Pomieszane posty, nie wiem?

Jeśli o mnie chodzi, to uwielbiam sobie pograć w Football Manager. Gra, przy której spędziłem już wiele godzin. Doskonale (chyba Wink) odwzorowuje światek piłkarski.
Lubię raz na jakiś czas "wejść" w visual novelki, pograć w Civilization IV.

Uwielbiam proste gry z zabójczą grywalnością. Super Meat Boy, jako przykład? Retro grafika, retro muzyka i retro poziom trudności, co jednak jest w tej grze świetne!


RE: Twoja ulubiona gra na PC - Mr.Q - 04-08-2012

Sea Dogs II, wydane w 2003 roku pod chwytliwą wówczas nazwą ''Piraci z Karaibów''. Kapitalny RPG z dużym światem. Gra naprawdę bardzo rozbudowana pod każdym względem, niestety przeszła bez echa.
Eksploatacja lądu, ogromny świat gry - jungle, miasta, katakumby, wyspy. Wykonywanie questów, podbijanie fortów, handel towarami, kupowanie nowych okrętów bądź abordaż poprzez walkę na pokładzie statków, bitwy morskie, zmienne warunki pogodowe w tym sztormy na otwartym morzu.
Dla fanów tematyki piractwa gra obowiązkowa, najlepsze RPG w tych klimatach.

Dla mnie 10/10. Jedyny RPG który wciągnął mnie kiedyś bez reszty, ukończyłem kilkukrotnie.


RE: Twoja ulubiona gra na PC - neku - 05-08-2012

(04-08-2012, 10:59)Samyeu napisał(a): Zje**ny jakiś ten temat. Pomieszane posty, nie wiem?
Racja. Pierwotnie nazywał się "top 10 ulubionych gier" czy coś w tym stylu, lecz nie wiadomo z jakiej przyczyny został on przeistoczony w wątek o "ulubionej grze na komputer.
Aby nie było OT, tym ulubionym tytułem jest u mnie gra studia Type Monn - Fate/Stay Night. Generalnie rzec biorąc nie przepadam za graniem na pececie, jednakże do tego tytułu żywię największy sentyment.




RE: Twoja ulubiona gra na PC - Kratos - 05-08-2012

Przyznaję się bez bicia, że to ja zmieniłem nazwę tego tematu stosunkowo niedawno. Nawet już nie pamiętam czemu. Chyba dlatego, że sporo konsol ma swoje oddzielne tematy, gdzie można wymieniać swoje topy. Mogę oczywiście usunąć to "PC" z nazwy. Mi to nie robi różnicy.