PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie komiksy czytacie? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Jakie komiksy czytacie? (/thread-jakie-komiksy-czytacie)

Strony: 1 2


Jakie komiksy czytacie? - proevo82 - 30-12-2009

Takiego tematu chyba jeszcze nie było. Sam teraz mało czytam, ale dawniej byłem maniakiem komiksów.W wolnych chwilach sporo rysuję i piszę scenariusze. Zastanawiam się czy ktoś poza mną lubi czytać obrazkowe historie. Czytam tylko poważne rzeczy. Moje ulubione serie: "Sin City", "100 naboi", "Preacher" i "Watchmen".


RE: Jakie komiksy czytacie? - 8Azi8 - 30-12-2009

Hejka ja nie czytam,żadnych komiksówWink Nie wciąga mnie ten typ obrazkowych historiiSmile
Chyba,że jak byłam maluśka to kaczor donaldTongue hihi W wolnych chwilach też lubię rysowaćSmile. W ogóle podobają mi się rysowane animacje,postacie animowane,graffitiWink itp Z ołówka i innych przyborów można zdziałać cuda!!


RE: Jakie komiksy czytacie? - proevo82 - 30-12-2009

Co kto lubi. Dziwne tylko, że w naszym kraju komiksy kojarzą się głównie z "Kaczorem Donaldem" czy "Czarodziejką z księżyca. Dobry komiks dostarcza podobnej dawki emocji jak film czy książka. Na podstawie komiksów stworzono kilka dobrych filmów: "Droga do zatracenia" Sama Mendesa, "Sin City", świetne anime "Ghost in the shell" czy ostatnio niezły "Watchmen".


RE: Jakie komiksy czytacie? - Rysk - 30-12-2009

ja tez czytalem jak bylem mlody, od kuzyna pozyczalem batmana i wojownicze zolwie ninja a sam kupowalem spidermana, czesto go rysowalem w ogole kiedys duzo rysowalem ale moj black book dawno poszedl na smietnik. tak wiec dziasiaj ani nie czytam ani nie rysuje


RE: Jakie komiksy czytacie? - 8Azi8 - 30-12-2009

proevo82 mi się nie kojarzy komiks tylko z Kaczorem Donaldem,bo jest mnóstwo innych komiksów, to pewnie bardziej wynika ze znajomości bo KD każdy znaSmile A ja go wymieniłam bo tylko go czytałamSmile więc co tu ściemniaćSmile


RE: Jakie komiksy czytacie? - The Boss - 30-12-2009

Teraz już nie czytam, kiedyś jak byłem mniejszy czytałem... Kaczor Donald, Spiderman, Superman, Batman, The Punisher, Fantastic Four, Incredible Hulk i wiele innych komiksów typowo amerykańskich. Teraz niestety nie mam na to czasu, bo z obecnej kultury to wolę przede wszystkim pograć na konsoli, a jeśli nie to posłuchać muzyki i pooglądać filmy. proevo82, 8Azi8 albo i nawet Krys, może macie jakieś ciekawe prace, to wtedy proszę wstawić je do tematu:

Kod:
http://www.ps2forum.pl/hydepark/nasza-tworczosc-filmiki-grafiki-t-736.html

wtedy wszyscy pooglądamy i ocenimy.

Ogólnie to wolę poczytać komiks, niż przeczytać książkę, historie obrazkowe jednak bardziej do mnie przemawiają niż suchy tekst. Poza tym komiksy są bardziej przystępne i bardziej wciągają.


RE: Jakie komiksy czytacie? - 8Azi8 - 30-12-2009

W sumie fajny pomysł z tym dodawaniem sowich pracSmile Jak odszukam coś wartego dla oka Smile chętnie dodamSmile
Tylko mam pytanie tam można wszystko własnej twórczości dodać? Np gify,"graffiti",animacje,rysunki,szkiceSmile,albo np. jakieś fotografieTongue?


RE: Jakie komiksy czytacie? - The Boss - 30-12-2009

(30-12-2009, 19:55)8Azi8 napisał(a): W sumie fajny pomysł z tym dodawaniem sowich pracSmile

To akurat zasługa ReV'a. Mu dziękuj.

8Azi8 napisał(a):Tylko mam pytanie tam można wszystko własnej twórczości dodać? Np gify,"graffiti",animacje,rysunki,szkiceSmile,albo np. jakieś fotografieTongue?

Tak, możesz dodać wszystko co chcesz związanego z twoją twórczością, oczywiście. Jeśli masz coś typowo komiksowego to udzielaj się dalej w tym temacie. ;-)


RE: Jakie komiksy czytacie? - proevo82 - 31-12-2009

(30-12-2009, 17:56)8Azi8 napisał(a): proevo82 mi się nie kojarzy komiks tylko z Kaczorem Donaldem,bo jest mnóstwo innych komiksów, to pewnie bardziej wynika ze znajomości bo KD każdy znaSmile A ja go wymieniłam bo tylko go czytałamSmile więc co tu ściemniaćSmile

Nie chodziło mi o to, że Tobie się kojarzy komiks tylko z "Kaczorem Donaldem", lecz o to, że większość moich znajomych czy starszych osób widzi komiks jako rozrywkę dla dzieci. Nie znają tematu, więc nie wiedzą, że może on dostarczać rozrywki także starszym odbiorcom.


RE: Jakie komiksy czytacie? - MR.JACK - 31-12-2009

Też kiedyś czytałem... Najczęściej o Batmanie oraz inne wydawane przez TM-SEMIC: Punisher, Superman, Green Lantern...

Ogólnie chciałbym do tego wrócić, jednak jakiś długi czas... temu wyrzuciłem większość do kosza. Sad Ostała się garstka, a Uwierzcie było ich naprawdę sporo i uwielbiałem je czytać. Wink