PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Poczta polska ! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Poczta polska ! (/thread-poczta-polska)

Strony: 1 2 3


Poczta polska ! - yolek15 - 25-12-2009

Witam!
Konsole zamowilem w poniedzialek 21 grudnia, wyslana zostala 23 grudnia za pobraniem pocztowym. Jak myslicie czy dostane ja juz w poniedzialek zaraz po switach ? Mysle ze kurierzy normalnei z robota ida nie trzeba czekac dluzej niz 3 dni prawda ? A moze sie mysle ? Jak to jest na prawde ?


RE: Poczta polska ! - Rysk - 25-12-2009

poczta polska jest do bani a ostatnie radiowe sprawozdanie ktore, przypadkiem uslyszalem, utwierdzilo mnie jeszcze bardziej w moim przekonaniu. jakas komisja wykryla niezly bajzel, przesylki trafiaja pod zle adresy, kurierzy nie zabezpieczaja nalezycie paczek i cos tam jeszcze gadali nie pamietam. na poniedzialek? hmm moze i dojdzie ale nie zdziw sie jak bedzie uszkodzona


RE: Poczta polska ! - kamils007 - 25-12-2009

ja niemam konta allegro... (muszę założyć) ale koleżanka mojej matki mi zamówiła konsolke... w czwartek dałem kase w piątek wpłaciła a w poniedziałek ziomek wysłał... i na czwartek bodajże miałem...

PS. Przesyłka szła kurierem niewiem jakim z Gdynii do Skalbmierza (40km od Krakowa)


RE: Poczta polska ! - yolek15 - 25-12-2009

Aha.
No moja idzie z warszawy do Bełchatowa ( 30 km od lodzi ) ale zawsze dochodzily w ciagu 3 dni. Wiec mam nadzieje ze i tym razzem bedzie tak samo. A w poneidzialek jeszcze mam ksiedza, fajnie jak w jednym momencie oba przyjda to chyba ksiadz zagra ze man w Pes2010 Big Grin


RE: Poczta polska ! - Krochy - 26-12-2009

Cytat:moze i dojdzie ale nie zdziw sie jak bedzie uszkodzona

Gadasz brednie, zamawiałeś coś? Mi przyszło w bdb stanie. :-]


RE: Poczta polska ! - Rysk - 26-12-2009

zamawialem nie raz no i mi sie tez nie zdarzylo, powtarzam tylko co slyszalem, raz widzialem filmik jak kurierzy ladowali paczki do samochodu- rzucali nimi:-))


RE: Poczta polska ! - Krochy - 26-12-2009

Cytat:raz widzialem filmik jak kurierzy ladowali paczki do samochodu- rzucali nimi:-))

K*tasy, by tak traktowac klientow (gdyby nie my, nasze lisy/paczki etc. te śmiecie by pracy nie miały - nie mówię o wszystkich listonoszach a o takich cwaniakach Tongue)


RE: Poczta polska ! - 8Azi8 - 26-12-2009

Hejka
Pracowałam na PP i wiem jak tam wszystko wygląda...są takie ilości paczek,przesyłek listowych,przekazów itp na okres świąteczny i mało pracowników,często nawet brakuje miejsca na te wielgachne paczki.
Nie można nigdy określić jak długo będzie dochodzić paczka,bo nie wiadomo jaki na UP jest ruch.
Przede wszystkich nie wolno wszystkich jedną miarą określać. Bo zawsze znajda się osoby,które nie odpowiednio wykonują swoją prace.
Jak się chce mieć szybko paczkę i pewnie to najlepiej wysłać przez firmę kurierską,wtedy ma się pewność w 100% Nie które firmy mają nawet opcje monitorowania przez klienta gdzie jego paczka obecnie się znajduje.

A tak w ogóle,to jak dostaje się paczkę z PP i jest uszkodzona,to klient ma prawo do reklamacji i odszkodowania,a przy wysłaniu można ją ubezpieczyć za każde 50 z wartości paczki płaci się 1zł!

yolek15 skoro została wysłana 23.12 to bardzo małe prawdopodobieństwo aby dostarczona została w pon., bo jest D+3 czyli od dnia nadania 3 dni-robocze( jeżeli nie pracowała placówka w święta),to ogólnie tak w środę powinno być-ale wiesz różnie to bywa ,zależy oo miejscowości,natężenia i ruchuSmile
Aha i jest taka opcja ,że paczka zostaje wysyłana na warunkach szczególnych:czyli nie będzie przewracana,żucana itp.

Pozdrawiam


RE: Poczta polska ! - kamils007 - 26-12-2009

hmmm..... gdyby nie święta to byś może miał na pon. ale i tak może będziesz miał bo liczy sie od dnia wysłania 3 dni...A teraz dużo ludzi wysyła coś więc...

PS.Mój kolega zamówił plecak pumki na pocz. wakacji czekał 1mies i mówi że jak mu do soboty nie dojdzie to na policje idzie i na drugi dzień doszło... niechce sie smucic ale zdzarzają się takie przypadki... ale powinno dojść na pon. ,wtor. ,lub sr.


RE: Poczta polska ! - yolek15 - 26-12-2009

Aha no ok. Napisze wam jeszcze kiedy dojdzie konsolka, zobaczymy ktory uzytkownik mial racje Smile