PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? (/thread-jakie-ps2-lepsze-classic-czy-slim)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - maku92 - 21-12-2009

PS2 FAT + Network adaptor i wersja slim się chowa...


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - xmaslakx - 21-12-2009

Ten gość maku mnie rozbraja Smile Nasłuchał się chłopaczyna o możliwościach ps2 i na ale niestety nie poczuł tego na własnej skórze Tongue. NA we Polszczyśnie nabyć można za 150zł, a na ebay'u wychodzi tak samo i po co kombinować? Tongue

Ale poprę w 100% PS2 FAT i NA i HDD nie ma lepszych. Po za tym konsola to ma być konsola, a nie jak ktoś to już wcześniej powiedział "coś co łączy ze sobą pady i telewizor) bo slim po prostu jak dla mnie NIE WYGLĄDA!


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - maku92 - 21-12-2009

Trzeba szukać okazji a się znajdzie. Niedawno przeszedł mi kolo nosa NA za 66 zl z allegro... Prawda nie miałem nigdy NA ale PS2 mam od 2002 roku więc trochę na ten temat wiem. A co do slima to się zgodzę że to w ogóle nie wygląda, takie płaskie cuś wielkości pudełka na grę. Mam slima i Fata. Slima w ogóle nie używam, leży w szafie (miałem okazję to kupiłem za 230 zł najnowszy model 90004CB) więm mam porównanie Slim vs Fat. Jak trzymam Fat w rekach mam uczucie że jest to sprzęt z najwyższej półki, solidnie wykonany, natomiast gdy wezmę do ręki slima mam wrażenie jakbym trzymał jakomś tandetną, konsolę typu gra telewizyjna z bazaru. Jedyną zaletą slima jest tańszy laser ale za to w Fatach jest on trwalszy. A rozmiary konsoli w ogóle mi nie przeszkadzają. Fat ładnie się prezentuje.


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - citek123 - 22-12-2009

co do trwałości lasera to jest loteria, i jeszcze zależy od użytkowania czy gra się na porysowanych płytach itd


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - Rey619 - 26-12-2009

oczywiście,że slim jest pod paroma względemi lepsza od fata


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - MR.JACK - 26-12-2009

Zdecydowanie slim! Fat może i solidnie wykonany ale wygląda jak gra telewizyjna z lat 80tych. Na yotiubie facet porównywał oba modele do modelu Amigi 2600 z właśnie tego okresu. Big Grin

Slim wygląda jak sprzęt na czasie, osobiście bardziej mi się podoba (nawet) od designu PS3. Tongue

+?: Ma wbudowany zasilacz, mało zajmuje, również solidnie wykonany, cieszy oko i jest marki Sony, to moja ulubiona firma!

Teraz technika? to miniaturyzacja wszystkiego, a nie zabawa w zagracanie pokoju wielgachnymi odtwarzaczami dvd czy kineskopami analogowych telewizorów. Wink Jednym to odpowiada* drugim nie, proste.


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - GENERiC - 01-01-2010

Wtrącę się. Amigi 2600 nie było nigdy. Być może pomyliło Ci się z Atari 2600, który ma właśnie podobny design do PlayStation2. I za to lubię tę konsolę. Uwielbiam old-school'owe designy.


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - Jujo480 - 01-01-2010

Bez wahania głos oddałem na slima. Mniejsza wersja rządzi szczególnie wyglądem Smile


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - MR.JACK - 01-01-2010

(01-01-2010, 13:22)GENERiC napisał(a): Wtrącę się. Amigi 2600 nie było nigdy. Być może pomyliło Ci się z Atari 2600, który ma właśnie podobny design do PlayStation2. I za to lubię tę konsolę. Uwielbiam old-school'owe designy.
O to, to małe przejęzyczenie. Wink


RE: Jakie PS2 lepsze? Classic czy Slim? - komiak - 01-01-2010

Jeżeli szukasz czegoś old-schoolowego, ciężkiego, masywnego wybierz FAT'a.
Jeżeli szukasz czegoś w stylu "modern", mniejszego, ale solidnego - wybierz Slim

Ja osobiście wybrałbym SLIM'a. Jest bardziej popularny i łatwiej jest dobrać części. I zajmuje mało miejsca, co w sferze konsolowej jest niezwykłą zaletą.