PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Tutoriale (https://playstationforum.pl/forum-tutoriale)
+--- Wątek: Ściąganie i nagrywanie odczytu... (/thread-%C5%9Bciaganie-i-nagrywanie-odczytu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - .CaNN4b[1]s - 24-08-2008

O GT 4 było już wiele razy więc radzę poszukać.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - peter763 - 06-10-2008

Ściągnełem z działu download grę dragon ball z budokai tenkaichi 3 .Miałem 20 plików rar ,rozpakowałem pierwszy z nich i mam fordel plików i każde nazywa się st-dbzbt3 ,jest ich 42 i niewiem jak z tego folderu mam zrobić obraz gry a w alcoholu niemoge tego folderu wrzucić żzeby go nagrać co robić ??Dziękuje za szybką odpowiedź


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - hltv - 15-03-2009

Pójdzie to na nieprzerobionym ps2 ??


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Woocash88 - 15-03-2009

Nie pójdzie.


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Kurak5 - 16-03-2009

Elo
Mam problem, mam FMCB i chciałem pograć sobie Wink
Pobrałem grę(4 party na RapidShare) i wypakowałem, ISO spatchowałem, wypaliłem na płytę DVD, włączę konsole i gra mi nie odpali, co to może być ?


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Cukier - 18-03-2009

GT4 tak ma.
W dodatku z FMCB.
Wczytują się Copyrightsy a po nich czarny ekran...


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Rysk - 02-04-2009

moze mi ktos doradzic jak wypalic cos takiego sciagnalem gre spakowane pliki to wypakowalem i wyszlo kolejne spakowane to tez wypakowale i wyszly pliki np system, slus, folder boot lepiej jest nagrac te pliki czy lepiej nagrac je spakowane?? mam modbo 760


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Woocash88 - 02-04-2009

jak wypakowałeś to utworzył się obraz .iso (jego rar potrafi otworzyć dlatego pokazało go jako archiwum) nie wypakowuj drugi raz, tylko nagraj ten obraz na płytę predkością 4x Wink


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - RoniWorlds - 13-04-2009

Witam

Ja na tym forum jestem nowym userkiem ale styczność z konsolą mam bardzo długą i chciałem się podzielić czymś co wszystkim się przyda. a mianowicie najlepszy program do wypalania gier na PS2.

Jestem zdania ze takie programy jak Alkocho120% , Nero, CD Clone , Disk Jugler i inne , są poprostu zbędne
z każdą grą trzeba kombinować czy nagrać ją z prędkością 2x 4x czy 8x i na darmo człowiek traci tylko płytki bo raz gra działa a raz nie i trzeba eksperymentować. ale ja szukałem bardzo długo dobrego programu do nagrywania gierek na Ps2 aby był bezproblemowy dla userków PS2. i znalazłem UltraIso wersja minimum 3.6 . Odkąd używam tego programiku moje problemy znikły z nagrywaniem. Na tym programie nagrałem już ponad 400 płytek na PS2 i zawsze ale to zawsze każda gra odpala się i w PS2 Slim jak i "Gruba" Kopiujemy grę tym programem na dysk z oryginału lub ściagamy z neta i wypalamy gry za pomocą UltraIso wszytkie płytki z prędkością 8x i każda gra ruszy.

Więc na nagraniu ponad 400 płyt zwaliłem tylko jedną ale to przez to że kombinowałem z emulatorkiem Snesa na PS2

Pozdrawiam i Polecam

RoniWorlds


RE: Ściąganie i nagrywanie odczytu... - Rysk - 31-05-2009

(13-04-2009, 00:08)RoniWorlds napisał(a): Jestem zdania ze takie programy jak Alkocho120% , Nero, CD Clone , Disk Jugler i inne , są poprostu zbędne
z każdą grą trzeba kombinować czy nagrać ją z prędkością 2x 4x czy 8x i na darmo człowiek traci tylko płytki bo raz gra działa a raz nie i trzeba eksperymentować.

jesli masz takie problemy to bardzo ci wspolczuje pewnie posiadasz jakas lipna konsole ja tam wypalam alkocholem i wszysto jest ok