PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Need For Speed Most Wanted - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Recenzje gier PS2 (https://playstationforum.pl/forum-recenzje-gier-ps2)
+--- Wątek: Need For Speed Most Wanted (/thread-need-for-speed-most-wanted)

Strony: 1 2


Need For Speed Most Wanted - mschwenk - 10-10-2009

Need for Speed Most Wanted to jeden, z najlepszych nfs w historii. ( nie licząc underground ów). Doskonała grafika, doskonała oprawa muzyczna oraz fabuła napewno przyciągnie sporo graczy. W grze wcielamy się w pirata drogowego który trafia z palmot city ( to wiemy z nfs carbon ) trafia do Rockport. W naszym posiadaniu jest BMW M3 GTR5 jedna z najlepszych maszyn w grze. Trafiając do tego miasta wita nas w nim Mia Townswed. Parę pierwszych wyścigów ukazuje nam piękną jak na 2005 rok grafikę. W końcu trafiamy na pierwszego poważnego przeciwnika Razora który uszkodził nasze BMW i wspiął się na szczyt pozycji wyścigowych zwanych jako Czarna Lista. Naszym zadaniem jest zemszczenie się na Razorze za nasze auto. Pomagają nam w tym Mia ( pokazana na filmikach ) i Rog pomocnik którego na żadnym filmiku w grze nie widać. W całą sprawę jest zamieszany dowódca policji w mieście Cross. Chce on zniszczyć wszystkie nielegalne imprezy wyścigowe w mieście. Sam gram w grę i znajduje się na 3 pozycji czarnej listy. Gra jest bardzo ciekawa i polecam ją każdemu. To jest po prostu klasyk.
Zalety.
- Doskonała grafika
- Ciekawy wontek fabularny
- Możliwość jazdy dowlnej
- Możliwość grania na podzielonym ekranie
- Wiele tras i zabawy
- Możliwość włamania się do kartoteki policyjnej.
- Ciekawe pościgi
Wady
- Mało opcji tunningu ( zwłaszcza wizualnego )
- Błędy gry typu przenikanie przez niektóre przeszkody. ( to się żadko zdarza )
- Nierealne zniszczenia i wypadki samochodowe.

Pomimo wad gry naprawdę polecam w nią zagrać. Polecam mschwenk.
Recenzja napisana i sprawdzona przeze mnie na konsoli rozrywkowej playstotion 2.
Recenzja napisana przez mschwenk dla forum ps2 Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Need For Speed Most Wanted - neku - 10-10-2009

Dość słaba recenzja. Napisałeś ją chaotycznie [składnia logiczna], a ponadto zawarłeś w niej zbyt dużo błędów i powtórzeń. Jak na Twoją pierwszą recke daje 5/10.


RE: Need For Speed Most Wanted - Kratos - 10-10-2009

Eee to co my tu oceniamy? Grę czy recenzję? Zawsze wydawało mi się, że raczej dyskutuje się o tym co jest w recenzji albo też z czym się w niej nie zgadzamy. I ja też tak zrobię Big Grin

Już z pierwszym zdaniem bym się nie zgodził. Nigdy nie pałałem zbytnią miłością do tej serii gier, ale w Most Wanted akurat grałem najdłużej. I takie dziadostwa dawno na oczy nie widziałem. Świetna grafika? Z 2005 jest Burnout: Dominator, RE4 czy God of War, które o kilka lat wyprzedzają teksturami ten badziew. W dodatku jedna z najważniejszych rzeczy, jeżeli chodzi o wyścigi, czy gry w ogóle, czyli miodność rozgrywki i adrenalina nie występuje tutaj w ogóle. Grałem kilka razy nawet w splitscreenie i jak dla mnie rywalizacji nie było żadnej, wygrywał ten z lepszym autem. Apropo samochodów, te zachowują się nawet jak na arcade cholernie dziwacznie. Raz odbije gdzieś w bok, drugi raz pojedzie jak taran. Jedna z najgorszych gier wyścigowych, w jakie miałem okazję zagrać i nikomu nie polecam. Chyba, że na 2 wyścigi po to tylko, żeby na własne oczy przekonać się czym to jest.


RE: Need For Speed Most Wanted - Krochy - 11-10-2009

Wg. mnie Most Wanted jest jedną z najlepszych części NFS w ogólne.


RE: Need For Speed Most Wanted - mschwenk - 11-10-2009

więc przepraszam że recenzja jest słaba ale ta część nfs ów ogólnie najbardziej przypadła mi do gustu. Ale podobno lepsze jest GT


RE: Need For Speed Most Wanted - Bart - 11-10-2009

Nie jest słaba jak na pierwszą. Wink Kolega sam nie napisał a innych krytykuje...
GT4 jest lepsze ale MW najlepiej mi się podoba ze wszystkich NFS.


RE: Need For Speed Most Wanted - Krochy - 11-10-2009

Bart, to w takim razie idź pokrzycz na krytyków np: filmowych. No nic nie robią, a krytykują. Big Grin


RE: Need For Speed Most Wanted - Bart - 11-10-2009

Oni się na tym znają. Big Grin


RE: Need For Speed Most Wanted - Kratos - 11-10-2009

Nie ma co porównywać Gran Turismo z NFS-em, prędzej właśnie Burnouta. To są gry arcade, tam nie trzeba mieć skilla zdobywanego dniami czy tygodniami. Wystarcz znać klawiszologię i jazda. Co nie zmienia faktu, że NFS:MW to dno i jedna z gorszych gier, w jakie miałem okazje zagrać. Nie ma w niej nic co by mnie utrzymało przy niej dłużej niż na te kilka wyścigów.


Co do samej recenzji, co do której miałem się nie wypowiadać, ale mnie do tego zmuszacie, to jest spoko ujdzie. Nikt nie rodzi się od razu recenzentem czy krytykiem, patrz mój blog xd Podstawa recepta na sukces to pisać i pisać, zdobywać doświadczenie i styl sam się wyrobi.


RE: Need For Speed Most Wanted - Vayke - 30-12-2009

Aktulanie gram w NFS ms, grafika może nie powala, mogłaby być w sumie lepsza... ale ogólnie miło się gra. Smile