PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... (/thread-chcesz-sie-pochwalic-swoimi-wynikami-ilo%C5%9Bcia-zdanych-gier-wejdz)

Strony: 1 2 3 4 5


Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - Krochy - 26-06-2009

PS3 ma trofea, taki fajny bajerek, wiem że na ps2 można o tym pomarzyc, ale chociaż w tym temacie możecie pisac jakie gry zaliczyliście ew. ile % macie, co odblokowaliście, jaką postacią/wozem gracie etc. Oczywiście, można a nawet trzeba napisac o grach które prześliśmy. Proszę wypisywac gry w jednym poście, dopiero jak miejsca zabraknie można pisac kolejny.

Miło by było gdyby post wyglądał w ten sposób:

Nazwa gry i % w jaki prześliście grę (Nazwa gry, a obok procent ile prześliśmy, jeżeli takiego nie ma stawiamy "na oko")
Poziomy trudności(Jakie udało wam się przejśc, ustalmy że za przejście gry na najtrudniejszym będziemy mogli dodac obok nazwy gry złotą strzałkę, za przejście gry na normalu srebrną a za na easy brązową, jeżeli nie można określic poziomu trudności w grze, to za 50% dajemy sobię brązowa, za 80% srebrną a za 100% złotą)
Postac/broń/wóz etc. (Tutaj piszemy jaką postacią graliśmy, bronią, jakim wozem jeździliśmy etc. Ofc. Wiadomo że w takim GTA LCS nie można wybrac jaką postacią grac bęziemy, ale o ulubionej broni już napisac można)
Szczególne osiągnięcia, co odblokowaliśmy etc. (Tutaj, jeżeli takie osiągneliśmy, możemy napisac o szczególnych osiągnięciach jakie udało nam się w grze osiągnąc, np: przejechanie jakiejś trasy w celującym czasie, czy zebranie wszystkich snap-shotów w burnout.)
Stopień trudności wg. nas (Tutaj piszemy, czy gra dla nas była trudna czy też nie)
Ogólna ocena gry (Ogólna ocena gry przez nas).

Ja zacznę:
1. Devil May Cry 3 : Dante's Awakening (Gold Edition) + 100%.
2. easy,medium,hard,v.hard,dante must die.
3. Postac to Dante, a broń rebelion + cerbeus i pistolety + spiral.
4. Zdałem Dante Must Die na yellow (po śmierci i użyciu yellow orba, odradzałem się przy ostatnim punkcie kontrolnym).
5. Gra cholernie trudna, jedna z najtrudniejszych na ps2 bez dwóch zdań.
6. 10/10 bez dwóch zdań.

1. Rayman 3 + 100%.
2. ---------------------------------------------------
3. Rayman, ulubiona puszka to czerwona, ponieważ łatwiej się zabija i tak już łatwych przeciwników...
4. Mój speed run z gry (nie pamiętam niestety czasu, ale było szybko, naprawdę szybko)
5. Łatwa gra... za łatwa. Jedynie jeden czy tam 2 bossów sprawiało troszkę więcej problemów.
6. 9,5/10 bo spędziłem przy niej kupę czasu.

1. Tony Hawk American Wasteland + 80%
2. Story mode normal (8x %), Classic mode (normal, hard) 100%
3. Swój skater, najbardziej lubię planszę East Los Angeles, bo można na niej duuże combosy walic.
4. Tutaj takich nie mam, jedynie skromne (niestety...) 32 miliony na mapie East LA.
5. Gra jest łatwa, do pewnego stopnia, tzn. jeżeli chcecie wyczesac combo za 300 mil. to jest trudno, czy też przejśc grę na 100%, ale to drugie z uwagi na poświęcenie tej grze kupe czasu.
6. 9/10, 10/10 zachowuję dla THPS4.

1. Tony Hawk Pro Skater 4 + 100%
2. najtrudniejszy poziom trudności zaliczony w 100%
3. Swój skater, ulubione plansze to koledż oraz zoo.
4. I znów, takich wielkich nie mam, jedynie skromne 8 czy 10 milionów na mapie koledż.
5. Gra tak łatwa jak THAW nie jest, ale do szczytu trudności też jej daleko.
6. 10/10 bo to najlepszy TH jaki wyszedł.

1. Burnout 3 : Takedown + 96%
2. ---------------------------------------
3. Ulubione wozy to z klasy Trucki, chodzi o ciężarówki,autobusy etc. Bo rozrubę można niezłą w crash trybie zrobic nimi.
4. Niestety, żadnych takich osiągnięc...
5. Na początku strasznie łatwa i monotonna, ale ostatnie GP to dla hardcorowców jest.
6. 10/10 bo ta gra ma zero wad.

1. Devil May Cry + 80%
2. normal
3. Dante, ulubiona broń to Sparda (jak chyba każdego)
4. Z połową wrogów w ogóle nie walczyłem (używam Holy Waterów), nie wiem czy to jest jakiś wyczyn, ale co tam...
5. Trudniejsze niż DMC3.
6. 10/10

Ofc. potem uaktualnię dalej listę, ew. jak przejdę jakąś nową grę.


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - szkworc2008 - 26-06-2009

God of War 2 + 100%
Najtrudniejszy poziom na 100% + misje na arenie
Kim innym jak nie Kratosem , najlepsza broń to ostrza Ateny max ulepszone i trzęsienie Ziemi Atlasa
-----------
Na Hardzie prawie nie do przejścia szczególnie końcówka z Zeusem
10/10 za grafikę i grywalność.


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - PlayPlayer - 01-07-2009

1. Dragon Ball Budoaki Tenkaichi 3 - 100%
2.Hard zaliczony w 100% - oczywiście mówie o Dragon History
3. Wszystkie możliwe postacie (ok. 160)
4. Mój ulubiony atak? Kaioken i Meteor Combo

Dalej pracuje nad innymi grami bo ps'a mam dopiero jakies 2 tygodnie Big Grin


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - neku - 03-10-2009

Ciekawy temacik, szkoda, że dopiero teraz zauważyłem
1) GTA LCS : 100% (wszystkie paczki, rampage, stunt jumpsy itd)
2) MGS2:SoL 100% tagów na tankerze, 100% na plant poza poziomem extreme
3) MGS3:SE 100% zaliczone na każdym poziomie, ranga BIG BOSS, zebrane wszystkie żabki, EZ Gun, DUEL na obu poziomach trudności i Snake vs Monkey na najwyższe rangi
4) PES6 wszystko co da się wygrać
5) Tekken 5 zaliczone wszystko
6) Kingdom Hearts 100% (wszystkie postcard-y, trinity, dalmatyńczyki, itp.)
7) Kingdom Hearts 2 100%
8) The Godfather prawie 100% (wszystkie interesy i część odb. filmy)
9) Final Fantasy XII - ukończona fabuła, pełna licence board, zdobyte genji (shield, armor, gloves, helm), pokonane wszystkie mark hunt prócz Yamazata


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - The Boss - 30-10-2009

Darek napisał(a):Miło by było gdyby post wyglądał w ten sposób

A więc nie musi. : D Za dużo szczegółów, jakbym chciał wiedzieć na co składa się przejście każdej gry na 100%, to bym sobie sprawdził na necie. Dlatego też listę gier bez dodatków:

1. Need For Speed: Undercover + 100%
2. Need For Speed: Underground 2 + 100%
3. The Sniper 2 + 100%
4. The Fast And The Furious + 100%
5. FIFA 09 + 100%
6. Killzone + 100%
7. Medal of Honor: Vanguard + 100%
8. BLACK + 100%
9. Max Payne + 100%
10. Burnout 3: Takedown + 100%
11. Burnout: Revenge + 100%


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - ReV - 31-10-2009

1. Devil May Cry 3 : Dante's Awakening 100% na Very Hard
- ulubiona broń Agni & Rudra
- styl Sword Master
- na Dante Must Die nie chciało mi się już grać, aż taki wycinak w tego typu gry nie jestem ;P
--------------------------------------------------------------------------------------
2. Black 100% na najwyższym poziomie
- ogólnie gra ma dobre pomysły ale nie wykorzystane do końca jak np powalony przeciwnik który jak wstaje nie może zostać zabity, czy na wyższych poziomach trudności większe magazynki co mi się osobiście nie podoba
--------------------------------------------------------------------------------------
3. Call of Duty 2 Big Red One 100% na najwyższym poziomie
- w sumie to zaliczyłem te grę tylko dlatego że jest to CoD
--------------------------------------------------------------------------------------
4. Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 100% na najwyższym poziomie + wszystko co można przejść w grze + odblokowane wszystkie areny/postaci/item'y
- ulubiona postać Gogeta SSJ2, Goku (ten najstarszy)
- najczęściej stosuje wszelkiego rodzaju szybkie combo wieńczone jakimś super atakiem oczywiście na MAX POWER
--------------------------------------------------------------------------------------
5. Ojciec Chrzestny 100% nie pamiętam na jakim poziomie
--------------------------------------------------------------------------------------
6. Hitman Blood Money 100% na Pro wszystkie misje zaliczone na rangę Silent Assassin
- ulubiona broń :Garota
- każdą misje staram się wykonać nie zauważony, beż widocznych śladów, bez eliminacji postronnych osób trudne ale wykonalne
--------------------------------------------------------------------------------------
7. Tom Clancy's Splinter Cell 100% na najwyższym poziomie
8. Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow 100% na najwyższym poziomie
9. Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory 100% na najwyższym poziomie
10. Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent 100% na najwyższym poziomie
- ocenie poddam całą serie a mianowicie wersje na PC są nie porównywalnie lepsze ale jak na ps2 nie jest źle ogólnie rzecz biorąc jestem wielkim fanem przygód Sama Fisher'a i podobają mi się zwłaszcza 3 pierwsze części Double Agent w wersji na ps2 jest niedopracowany względem wersji na PC
--------------------------------------------------------------------------------------
11. Time Splitters Future Perfect 100% Hard + wszystkie misje na Arcade
- bardzo przyjemna strzelanka przy której można stracić wiele godzin przed TV multum misji w trybie Arcade dodatkowo przedłuża rozgrywkę. W zasadzie wszystko w tej grze mi pasuje
--------------------------------------------------------------------------------------
12. Crash Bandicoot Wrath of Cortex 100%
- od tak wspomnienie z dzieciństwa;P
--------------------------------------------------------------------------------------
13. Crash of the Titans 100%
--------------------------------------------------------------------------------------
14. Dej Jam F4NY 100%
--------------------------------------------------------------------------------------
15. Medal of Honor Vanguard 100% na najwyższym poziomie
- zaliczony bo to MoH ale nie było źle
--------------------------------------------------------------------------------------
16. Resident Evil 4 100% Hard + te wszystkie niebieskie tarcze
- ulubiona broń TMP, pistolet oraz Snajperka CA SL8 w grze inaczej się nazywa
- wg mnie 1 z perełek na ps2 dla mnie tzw must have gra wymiata bez dwóch zdań
--------------------------------------------------------------------------------------
17. Need for Speed Underground 100% Hard (Mitsubishi Eclipse)
--------------------------------------------------------------------------------------
18. Need for Speed Underground 2 100% Hard (Mitsubishi Lancer EVO IX, Mitsubishi Eclipse)
- najlepsza część serii
- gra bardzo łatwa
--------------------------------------------------------------------------------------
19. Need for Speed Pro Street 100% (Mitsubishi Lancer EVO IX, Porsche Carrera GT3, Mazda RX-7, BMW M3)
--------------------------------------------------------------------------------------
20. Killzone 100% Hard (ulubiona postać Luger)
- jedna z lepszych strzelanek na ps2
- bardzo dobra fabuła, duża grywalność
- gra przykuła mnie na długie godziny przed TV


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - neku - 02-11-2009

Rev gratuluje, niezłe osiągnięcia, zwłaszcza ukończenie killzone'a na hardzie, grając Luger Wink


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - ReV - 02-11-2009

Ogólnie najbardziej lubię wszelkiego rodzaju strzelanki i nie sprawiają mi one specjalnie za dużego trudu często grając 1szy raz w grę od razu ustawiam na hard/very hard, za to gorzej radzę sobie w gry po kroju PES'a czy God of War'a, wyjątkiem jest tutaj DMC3. A co do Luger z Killzona to wg mnie miała ona najlepszą broń w grze jaką był nóż(ahh te rajdy między przeciwnikami żeby ich z noża "ciachnąć"), mogła się wspinać, czołgać miała również w ekwipunku bardzo dobrą broń z tłumikiem.


RE: Chcesz się pochwalic swoimi wynikami ? Ilością zdanych gier ? Wejdź... - krzysiekao - 25-03-2010

1. Onimusha 2
Easy,Hard,Normal jakies 87% gry
2.Onimusha 3 Demon Siege
Normal Hard.dodatkowe misje Heihachiego,Critical Mode wszystie broniez Onimusha Warlords (Raizan,enryuu,shippu)
3.Onimusha Dawn of Dreams
Normal Hard,wszystkie bronie 100 Floor of Dark Realm każdą postacią(specjalne miecze jak np Gokumonji,Excalinbur etc)
4.Genji Dawn of the Samurai
wszystkie tryby rozgrywki
5.Metal Gear Solid 3 Subsistence
Normal,Hard,ranga Big Boss,wszystkie kamuflaże
6.Zone of the Enders the 2nd Runner
Easy,Normal,Hard i wszystkie misje każdym Jehuty
7.Tekken 5 prawie każda posta Tekken Lord
8.SW The Force Unleashed
wszystkie miecze specjalne stroje
Jak narazie chyba tyle o ile dobrze pamiętam Smile


RE:odlotek.pl - sebastian43210 - 16-04-2010

przeszedłem tekena wiele razy nawet nie pamietam ile tego było.moze 8-9