PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Próbne newsy - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Próbne newsy (/thread-probne-newsy)

Strony: 1 2


Próbne newsy - ReV - 03-06-2009

Temat dla starających się o posadę newsmana. Proszę tutaj pisać wasze próbne newsy.
Pozdrawiam i powodzenia Wink


PS2 - w 2010r. zakończeniue produkcji. - Krochy - 03-06-2009

Sony najwyraźniej tak jak miała się sprawa z PSX'em zakończy produkcję PS2 10 lat po jej zadebiutowaniu na rynku. Więc, nie trudno się domyślic, że to nastąpi w... 2010r.

Na początek popatrzmy co przez ten czas udało się "czarnuli" osiągnąc - zacznijmy od wspomnienia o takich perełkach exclusive'ach które na nią wyszły jak: ICO, MGS 2/3, GT 3/4, Wszelkiej maści Crashe, Devil May Cry 1/2/3, Black, God of War 1/2, Killzone, Persona 3/4, Wszystkie burnout'y opróz najnowszego paradise, Resident Evil'e, FF X, XII, reszta jrpg'ów i wiele wiele więcej... . Nie zapominajmy także o grach na 8+ czy średniakach na 7, które nierzadko nasz napęd widują przez kilka dni.

Atutem czarnuli, który zjednał sobie wielu dawnych graczy PSX'a był taki, że zapewniała ona kompatybilnośc bodaj wszystkich tytułów z pierwszego PlayStation! Gracze od teraz nie musieli panicznie bac się o swoją starą konsolę, gdyż nowsza pozwalała im na to samo co stara, a nawet więcej.

PS2 wyszło także jako zwycięzca z poprzedniej generacji konsol. Świadczy o tym to, że jako jedyna ze starszych konsolek jest do dziś produkowana i gra na niej najwięcej graczy spośród wszystkich konsol na świecie (te tłumy nie mogą się mylic Smile ). Wydana w 2000r. 6 lat po wielkim bracie... jeszcze nikt nie spodziewał się że zrobi ona taki huk! Kupując ją w tamtym okresie gracze byli pewni, że dzięki niej spędzą tysiące godzin grając w Wielkie Hity - nie mylili się. Kiedy na ps2 wychodziły kolejne gry, i pojawiały się pierwsze wiadomości o next-genach, Sony wydało odchudzoną wersję "Slim" PS2'jki, od tąd można było zabrac swoją ps2 do kolegi, lub wyjechac z nią na wakację.

Lata mijały i mijały, pojawiły się nowe next-geny które przejmowały coraz to nowsze gry, i coraz mniej gier wychodziło na PS2 (o takim Xbox nawet nie wspominam Smile ), jednak to ani trochę nie przeszkadza naszej konsoli, ba przeżywa teraz drugą, a niektórzy nawet mówią że trzecią młodośc. Na nasz 2009r. jest zapowiedziane na nią parę łakomych kąsków, m.in najnowszy Motorstorm czy Wipeout.

Podsumowując newsa mogę powiedziec tylko tyle, że ps2 jest bardzo udaną konsolą Sony na którą wyszło i przez pewien czas będą wychodzic istne perełki, obiekt zazdrości u PC'towców czy fanboy'ów Xboxa Smile


RE: Próbne newsy - The Boss - 03-06-2009

News bardzo ładnie napisany. Według mnie - bierzemy go i nie ma co się zastanawiać, kiedyś sam sprawdzałem recenzje Darka. Jak zwykle są błędy interpunkcyjne, ale ciul z tym. Smile


RE: Próbne newsy - Woocash88 - 04-06-2009

News rzeczywiście bardzo fajny i bardzo miło się go czyta, ale poczekajmy jeszcze na inne, dajmy szanse innym. Big Grin


RE: Próbne newsy - The Boss - 04-06-2009

Jak już pisałem, ja sprawdzałem Darka i się nada. Zamknijmy ten temat, bo będzie burdel i tyle. Smile


RE: Próbne newsy - ReV - 04-06-2009

[R]ay zgłosiła się jeszcze 1 osoba więc dajmy i jej szanse IMO news Darka całkiem dobry.


RE: Próbne newsy - The Boss - 06-06-2009

Jak chcecie, byle prędko napisała ten twór.


RE: Próbne newsy - Bart - 06-06-2009

Nowy NFS!

Z pewnością wszyscy już słyszeli,że na jesień mają wyjść dwie odsłony gier z serii Need For Speed (chodź pogłoski chodzą, że mają wyjść trzy).

Mam zamiar z krótko opisać NFS Shift.

Ta osłonna serii NFS ma najprawdopodobniej wyjść na platformy: PC, XBox360 PSP, zakończywszy na PS3 (jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie na PS2). Myślę, że jak by ta gra nie wyszła na PS2 fani dużo by nie stracili, a jak wyjdzie to fani stracą, ale pieniądze Tongue (no ale pożyjemy zobaczymy co to będzie)Ostatnie odsłony NFS niebyły zadowalające (szczególnie Pro Street). NFS Shift ma mieć podobną grafikę do Undercover'a ( no będzie troszeczkę lepsza) . Oczywiście są huczne zapowiedzi ze strony Electronic Arts, ale tak było za każdym razem kiedy EA wydawała grę z serii NFS. Jak dotąd wiadomo, że ściga się w dzień i wyścigi są legalne, będzie też możliwość widoku z kokpitu.

Sumując to wszystko: jeśli jakiś fan NFS ( taki jak [R]ay ) już zaciera ręce na tą grę, niech się "uspokoi", wszyscy znają historię NFS (najpierw super gry, a później... wiadomo), w dodatku EA ma na jesień wydać 2 (lub 3) odsłony NFS wiec nie spodziewajmy się czegoś specjalnego. Myślę, że autorzy gier nie pomylili się co do nazwy i ma to być na pewno: "NFS Shift" a nie: "NFS Shit".



Taka krótka nie wiem czy się nadaję oceńcie sami. Wink


RE: Próbne newsy - Woocash88 - 06-06-2009

Wg mnie powinieneś napisać o grze która na 100% wyjdzie na ps2, i nie powinieneś pisać od razu że prawdopodobnie będzie to lipna gra (bo to już wszyscy wiemy ;D). Wg mnie news Darka wygrywa.


RE: Próbne newsy - The Boss - 06-06-2009

Według mnie też, bo NFS: Shift nijak ma się do PS2 i gra na 100% nie wyjdzie na PS2. Big Grin Skąd ty wytrzasnąłeś takie info? Tongue Co do zawartości merytorycznej i ortograficznej to nie będę wspominał o niej lepiej, po co pogarszać sprawę, choć Darek nie jest też pod tym względem idealny.