PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
PS+ na marzec killerami stoi. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--262)
+--- Wątek: PS+ na marzec killerami stoi. (/thread-ps-na-marzec-killerami-stoi)

Strony: 1 2 3


PS+ na marzec killerami stoi. - Kraszu - 25-02-2016

Przeczyścić łącza Panowie i pobierać...

PS4:
Broforce (PS4) (1 marca)
Galak-Z: The Dimensional (PS4) (1 marca)

PS Vita:
Flame Over (PS Vita) (1 marca)
Reality Fighters (PS Vita) (1 marca)

PS3:
Super Stardust™ HD (PS3) (1 marca)
The Last Guy (PS3) (1 marca)

Gry, które zostaną usunięte z oferty:
Helldivers (PS4) (1 marca)
Nom Nom Galaxy (PS4) (1 marca)
Lemmings Touch (PS Vita) (1 marca)
Nova-111 (PS Vita) (1 marca)
Persona 4 Arena Ultimax (PS3) (1 marca)
GRID: Autosport (PS3) (1 marca)

Dla porównania oferta z konkurencyjnego obozu prezentuje się następująco:
OBOX ONE:
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments – dostępna pomiędzy 1 -31 marca
Lords of the Fallen – dostępna pomiędzy 16 marca a 15 kwietnia

X360:
Supreme Commander 2 – dostępna pomiędzy 1-15 marca
Borderlands – dostępna pomiędzy 16-31 marca


Microsoft w tym miesiącu zmasakrował, ośmieszył ofertę PLUSA. Lords of the Fallen (dostępne w marcu na XBOX ONE) to gra, za którą zamierzam zapłacić.
Z chęcią wykupiłbym Plusika, ale w sumie po co? Jadę dalej na swoich singlach.


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Mr.Q - 25-02-2016

W pierwszym momencie myślałem, że mówisz poważnie.


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Kraszu - 25-02-2016

Zdobyłem się na mały trolling. Od kilkunastu miesięcy przeglądam tę ofertę, która od momentu zakupu PS4 dotyczy mnie już bezpośrednio. Czasami byłem w szoku co SONY potrafiło wrzucić na PS3. Naprawdę mocarne tytuły się trafiały. A teraz od dłuższego czasu posucha totalna. Chociaż jakiś podstarzały średniak by się przydał. Taki KNACK na przykład. Wiem, że + to w tej chwili po prostu abonament za możliwość grania multi, ale konkurencja pokazuje, że nawet na najnowszych konsolach można dać coś konkretnego jako bonus. Tak to jest, kiedy konsola sprzedaje się jak ciepłe bułki. Z drugiej jednak strony - dwie stówki zostają w kieszeni. Big Grin


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - VortaL - 25-02-2016

Chyba kupię GOLD'a specjalnie po Lords.


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Spaidi - 25-02-2016

Ja jestem zawsze optymistyczny jesli chodzi o plusa. Zwykle ciesze sie bo trafia sie jakas perelka, nawet starsza. Jednak to co tutaj jest... Plus zaczyna byc oferta typu damy wam gry za darmo za ktore byscie nawet zlotowki nie zaplacili. Tu macie je za free
This is 4 Players...


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Mr.Q - 26-02-2016

Haha dokładnie! This is for the players! Big Grin
A reklama Sony na wiosnę? Zmontowany filmik że Street Fighter, Black Ops III i Uncharted. Sęk w tym, że dwie pierwsze gry wyszły na zimę. Bieda Panie, bieda...


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Kraszu - 26-02-2016

Nie jestem z natury człowiekiem od biadolenia, ale po ponad dwóch latach od premiery trzeba przyznać złośliwcom, że PS4 to rzeczywiście PS3,5.

Wczoraj na szałcie ktoś zarzucił info o nadchodzącym pakiecie Residentów (części 4, 5, 6) od Capcomu. Słowo "remaster" mocno chyba każdemu uwiera, bo przewija się w dyskusjach o obecnej generacji wyjątkowo często. Dziwno to wszystko. Remastery muszą się po prostu opłacać. Ludzie kupują, fortuna się kręci. Jest w co grać, twórcy nie ponoszą gigantycznych kosztów produkcyjnych. Lifting, podbicie klatek na sekundę do 60 i do pudełek. Nie powiem - na RE5 ostrzę sobie zęby, bo liczę na równie miodne strzelanie co w genialnej części 4. Trudno mi ocenić co czują gracze, którzy zaliczyli hity siódmej generacji...
Takie czasy. Ja tego nie zmienię. Kombajnem zaliczającym dziesiątki gier nie jestem. Interesujących produkcji na PS4 mam pod dostatkiem.


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Mr.Q - 26-02-2016

[Obrazek: JC0fS5.gif]


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - piotros - 26-02-2016

Powiem Wam, że cieszę się że kupiłem X1, bo od czasu jak go posiadam, to oferta na X1 jest rewelacyjna! Nie dość, że dają dobre gry na X1, to jeszcze działają gry z X360 Smile Rewelacja! Dzięki temu mam możliwość zagrania w drugiego Wiedźmina i Gears of War Smile
Dawno temu w PS+ był Thief na PS3, a ostatnio w GwG dali w wersji na X1, więc jak mnie najdzie przechodzenie gry, to przejdę od razu na nowej generacji... Smile No i to Lords of Fallen i Sherlock, który też chyba był w PS+ na PS3... Smile
Ja jedynie jak będę przedłużać PS+ to tylko na backup save'ów, bo na tym mi najbardziej zależy. Backup robi się sam na 3 konsolach (PSV, PS3 i PS4).
Już nie pamiętam kiedy ściągnąłem i zagrałem w grę z PS+, szkoda że nie wrócą czasy, kiedy co miesiąc dawali pełną grę.


RE: PS+ na marzec killerami stoi. - Spaidi - 26-02-2016

Mr. Q

Tych gier to nawet indykami bym nie nazwal...