PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Newsy a w zasadzie ich brak - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Newsy a w zasadzie ich brak (/thread-newsy-a-w-zasadzie-ich-brak)



Newsy a w zasadzie ich brak - Mr.Q - 16-12-2015

Irytuje mnie kwestia newsów na forum. 'Najlepsza społeczność PlayStation w Polsce'nie podaje nawet informacji o najważniejszych/najciekawszych wiadomościach branżowych. Czy jest ktoś, kto chciałby się tym zająć i mógłby wrzucać chociaż 1-2 ważniejsze newsy dziennie? Jeśli ktoś się zgłosi, chętnie podejmę współpracę. Bo jak wszyscy mają w dupie to i mnie samemu się nie chce Big Grin


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - Kratos - 16-12-2015

Ja nie mam do tego zbytnio głowy i czasu przede wszystkim w tym momencie, a sam temat newsów już kilkakrotnie wypływał i niestety odzew nigdy nie jest duży. Jeżeli masz chęć pisać to po prostu to rób, bo odpowiedzi w tym życiu możesz się nie doczekać :)


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - MrWahacz - 17-12-2015

Ja ostatnio chciałem jakimś newsem zarzucić i dostałem komunikat: Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji: (...)

Więc może jakoś spróbujcie "uwolnić" newsy, aby więcej osób mogło je dodawać, to zwiększy się ich częstotliwość Smile


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - Kraszu - 17-12-2015

@MrWahacz
Przecież newsy to nic innego jak nowy temat w odpowiednim dziale (zazwyczaj PS4). Komunikat, który Ci wyskoczył to jakiś ogólny błąd. Prawdopodobnie za szybko się poddałeś. Trzeba było zresetować przeglądarkę/kompa, spróbować wrzucić ponownie, a byłaby miód malina. Jako zalogowany użytkownik masz pełne uprawnienia do tworzenia tematów z newsami.


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - Mr.Q - 17-12-2015

Kraszu, a ty uprawnienia do pisania newsów masz?Tongue


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - Kraszu - 17-12-2015

No własnie nie mam Q. Zły Kratos mi zabrał i nie mogę nic napisać. A później się dziwują, że forum leży.


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - Kratos - 17-12-2015

Kraszu napisał(a):Jako zalogowany użytkownik masz pełne uprawnienia do tworzenia tematów z newsami.

To niestety nie jest zgodne z prawdą :) A raczej nie było, bo już to zmieniłem i także "zwykli" użytkownicy mogą dodawać tematy w działach Newsy. Wcześniej mogli to robić tylko kolorowi.


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - Kraszu - 21-12-2015

A to przepraszam - nie wiedziałem o tych ograniczeniach dla niebieskich użytkowników. Myślę, że odblokowanie tej opcji jest jak najbardziej uzasadnione. Przy obecnym ruchu na forum każda aktywność, ze strony każdego użytkownika jest po prostu pożądana. Można się wykazać nawet bez posiadania najnowszej konsoli. Newsy zawsze mile widziane.


RE: Newsy a w zasadzie ich brak - VortaL - 21-12-2015

Właśnie, ja pare razy chciałem a nie mogłem dodać. Wink