PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne konsole (https://playstationforum.pl/forum-inne-konsole--269)
+--- Wątek: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P (/thread-lexibook-z-biedronki-za-44zl-uzywal-kto%C5%9B-p)

Strony: 1 2


Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Mr.Q - 08-04-2015

Widziałem dziś rano w Biedronce jakąś tanią konsolę do gier Lexibook (i bokserki UMBRO, kupiłem dwie sztuki Big Grin ). Podobno zainstalowanych ma w sobie 60 gier, ale nie wydaje mi się, żeby były to hity z NESa. Co ciekawe, ponoć nie jest to debiut tego sprzętu w Biedronce, pół roku temu Lexibook kosztować miał 39zł, teraz jego cena wynosi 44 PLN. Ktoś jest posiadaczem tego bubla?


[Obrazek: 2_Biedronka_gazetka0838_58_20141110.jpg]


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Spaidi - 10-04-2015

Kupowalem bratu(5 lat) bardzo fajna konsola i prosta.
Bubel to nie jest bo do dziś jej nie rozwalil =p kupilem ja właśnie za 39zl. To nie są hity z nesa, proste gierki bez szalu, to konsola dla dzieci.
Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Kraszu - 10-04-2015

Ja nawet nie zerkam w stronę takich urządzeń. Tak jak napisał Spaidi - to brzdękadełko dla dziecka.


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Mr.Q - 10-04-2015

Toć wiem że to nie hardcore sprzęt, skoro wgranych jest 60 gier firmowo i więcej się nie da. Zapytałem z ciekawości Wink Tym bardziej że tematyka forum jest konsolowa, a ostatnio mało to widać Smile


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Kratos - 10-04-2015

A ty dalej masz Prima Aprilis? ;D

Skojarzyło mi się trochę z tym:

[Obrazek: MR9999.jpg]

To były czasy, megagrywalne dziadostwa. Dzisiejsze gierki do pięt temu nie dorastają.


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Mr.Q - 10-04-2015

Dosłownie ;D 'samochodziki' były super Tongue


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Sandinista - 11-04-2015

To jakiś wypaśny model, bo ja miałem tylko 7 in 1, ale formułki były :) I to nawet po wielu latach działało, takie to dobre.


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Makaveli - 11-04-2015

Tam jest takie 9999 in 1, jak w kartrydżu od pegazusa 999999 in 1 hehe.

Też miałem taką, wersja czarna. Blak edyszyn FTW!


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - Cwieku - 11-04-2015

Hahaha Big Grin Ile ja miałem tych gierek Tongue Frajda była przeogromna


RE: Lexibook z Biedronki za 44zł. Używał ktoś? :P - juno - 30-04-2015

sama nie miałam jeszcze Lexibooka z Biedronki Tongue ale dziecko w rodzinie dostało w prezencie i chyba nadal na tym "trenuje" sobie przed korzystaniem z profesjonalnych konsoli, wiem co się mówi o takich sprzętach kupionych w Biedronce, ale myślę, że dla dzieci całkiem przyjemna rzecz i wcale tak szybko się nie psuje...