PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - valerie89 - 04-06-2015

Ostatnio kupiłem na PS4 GTA V i Wiedźmina 3 - gram w każdą z nich od kilkudziesięciu godzin i jeszcze żadnej nie przeszedłem - za takie gry warte wydać takie pieniądze.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - RafalKa - 05-06-2015

valerie89 napisał(a):Ostatnio kupiłem na PS4 GTA V i Wiedźmina 3 - gram w każdą z nich od kilkudziesięciu godzin i jeszcze żadnej nie przeszedłem - za takie gry warte wydać takie pieniądze.
Jest sens grać równocześnie w obie pozycje? - jak dla mnie i moje preferencje jednak wolę wniknąć w świat (jednej) gry na 100%


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 05-06-2015

Popieram kolegę wyżej. valerie psuje sobie świetne gry mieszając ich historie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Spaidi - 07-06-2015

nie kazdy tak potrafi, ja rzadko gram w jedna pozycje od deski do deski nie grajac w nic innego. Szybko sie nudze grami, wracam do nich po niedlugim odstepie. Ile mozna robic to samo, kazdy ma inne podejscie.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - AjTee - 25-06-2015

Ja ostatnio kupiłem Tomb Raidera, bo był w promocji dla Plusowców oraz Wiedźmina 3 (BOX), GTA V (BOX), DoA 5 (BOX), DriveClub (BOX) - okazja na allegro...

Na razie ogrywam najbardziej GTA V i Tomb Raidera Smile a także Wiedźmina. DoA 5 to świetna bijatyka i polecam dwa pady do tego. Troche po macoszemu traktuje DriveClub ale naprawdę ładnie wyglada Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - denis118 - 25-06-2015

Sorry, że teraz tak się pytam, ale jak wyglądają spadki fps w grze wiedźmin 3. Słyszałem, że częściowo mogą nawet do 20fps spaść.
Czy to jest prawda i czy one zdarzają się często?


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - AjTee - 25-06-2015

Tak u mnie czasem spada jak jest jakis deszcz.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 11-07-2015

Wiedziałem, że prędzej czy później kupię tę grę i ostatnio trafiła się okazja, to się nie wahałem i ją kupiłem... Smile
Mowa o The Last of Us Remastered... Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 12-07-2015

Witam,

Ostatnio zakupione gry:
Dying Light - gra nie dla mnie, niby grafika ładna ale większość obiektów wygląda na wklejone w świat - już jej nie posiadam.
Far Cry 4 - gra mega, polecam wszystkim!


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 15-07-2015

Od momentu wyjścia na PCty gra mnie zainteresowała i nie mogłem się doczekać, aż wyjdzie na konsole...
W końcu z zaskoczenia jakoś na początku lipca ogłosili, że dzisiaj jest premiera, więc niewiele myśląc złożyłem zamówienie przedpremierowe i już o 0:00 mogłem odpalić grę... Big Grin
A tą grą jest Zaginięcie Ethana Cartera.