PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 15-09-2017

Stety, albo bardziej niestety jestem wręcz zbzikowanym łowcą trofeów i w każdej grze celuję w platynę. Na całe szczęście podczas wyboru gier nie sugeruję się trofeami - kupuję to, co wydaje mi się ciekawe.

Widzę, że w Dying Light w tej chwili platynę zdobyło 7,66% graczy - po procentach wnioskując nie jest hardcorowo, ale nie jest też łatwo...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Spaidi - 18-09-2017

problemem jest tylko poliamoria trofek, czyli 5 misji z kilkoma graczami. Ludzie jednak sie umawiaja na to, chocby na psnprofiles


Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 03-11-2017

WRC 7
Gran Turismo Sport
NBA live 18

I najlepsze na koniec
Assassin's Creed: Origins


Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Doszedł COD: WW2

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - GRYzonie - 06-01-2018

Kolekcjonerkę "The Last Guardian", Deadlight (świetny klimat, polecam!), najnowszy Torment (żonka się w tej grze zakochała) i Batman od Telltales.


Resident Evil 2 Remake edycja kolekcjonerska - piotros - 25-01-2019

Pierwsza gra w tym roku właśnie dzisiaj przyszła Smile
Ależ będzie grane wieczorem, już się normalnie nie mogę doczekać Smile
Zrobiłem parę zdjęć, które można obejrzeć - Resident Evil 2 Remake Edycja Kolekcjonerska


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Makaveli - 25-01-2019

Dobra krata @piotros!

Ja się póki co wstrzymam, chociaż w 30-minutowe demko grało się wyśmienicie. Na pewno tytuł będzie zaliczony!


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - FPS21311 - 28-01-2019

Również mam smaka na nowego Residenta, lecz póki co się wstrzymam i poczekam, aż trochę stanieje - mam do nadrobienia wiele tytułów z mojej listy.
Między innymi planuje kupić nowego God of Wara. Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 29-01-2019

Za pół roku zapewne stanieje, ale nie będzie dobrej atmosfery, żeby grać Smile
W horrory dobrze się gra zimą, kiedy wcześnie robi się ciemno i jest przytłaczająca atmosfera Smile
Moja kupka wstydu jest spora, a w niektóre gry i tak muszę zagrać Smile
W GoW też jeszcze nie grałem, ale już do mnie idzie wersja limitowana Smile
Jak przyjdzie, to się pochwalę.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - kacper3355 - 15-03-2019

PS Plus na 12 miesięcy za 170 zł + gratis 20 zł do wykorzystania w PS Store Smile


Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 25-10-2019

Sezon growy właśnie się zaczął i bardzo chciałbym zaliczyć przynajmniej jeden większy tytuł AAA w te długie jesienne wieczory. Właśnie złożyłem zamówienie na ... WATCH_DOGS 2. Jedynkę uważam za grę więcej niż dobrą, a zewsząd słychać, że kontynuacja jest po prostu lepsza. Słoneczne San Francisco bardzo mi się spodobało oglądając recenzje/screeny i jestem wręcz przekonany, że tytuł mnie nie zawiedzie.