PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Makaveli - 19-04-2016

Premiery jeszcze nie było, jutro dopiero ta gra trafi na półki sklepowe Tongue


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 20-04-2016

Ratchet zawsze na gigancie. Pewnie kiedyś się skuszę. W ogóle Ratchet 3 to było moje pożegnanie z PS2 - grę ukończyłem, ale byle jak i nie jestem z tego dumny. Zawsze lubiłem w tej serii maksowanie skill points, a w trzeciej części dokulałem tylko fabułę do końca i ... wziąłem się za rozpakowywanie pudła z PS4. Tak łapy świerzbiły. Niewykluczone jednak, że to jeszcze kiedyś nadrobię - już doceniam niezaprzeczalny urok gier z PS2 i tęsknię za tą prostszą formą rozgrywki. A porządny kineskop 32" ciągle posiadam.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 20-04-2016

[Obrazek: c8170bc.jpg]

Wymienione za jedno z dwóch TLOU. Ogram prawdopodobnie po ukończeniu i splatynowaniu Uncharted.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 27-04-2016

[Obrazek: games_zps24kbebnw.jpg]

Cień Mordoru - 50 zł z ręki do ręki od kolegi.
The Evil Within - wersja limitowana - 60 zł z ręki do ręki od kolegi.
Wolfenstein - zamiana za Assasin's Creed: Unity.

Koniec z kupowaniem gier w tym roku...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 27-04-2016

Ładne zakupy... Smile 2 gry od Bethesda... Big Grin Stoją u mnie na półce, TEW przeszedłem, zostało mi jeszcze tylko ostatnie DLC, a Wolf obie części czekają na to, aż mnie najdzie...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 27-04-2016

@piotros
Wahałem się między The Evil Within, a Resident Evil 6. Widzę, że walczyłeś w tego Residenta na PS3...

Którą z tych gier uważasz za lepszą? Resident ma generalnie zszarganą opinię - hejt za tą częścią ciągnie się od premiery, tak jak i za wspominanym przeze mnie dzisiaj Watch Dogs. Stare Residenty z PS1 nigdy do mnie nie trafiły. Nigdy się do nich nie przekonałem, dlatego dla mnie zarzuty fanów klasyki o porzucenie tradycji nie mają żadnego znaczenia. Za to przemiodna akcja zaprezentowana przez CAPCOM w RE4 była dla mnie czymś fantastycznym. Dlatego właśnie na wszystkie części dostępne na PS4 (które ewidentnie stawiają właśnie na akcję) ślinie się jak uchodźca na socjal w Szwecji. Zajebiście, że niedługo wychodzi remaster RE5, a w obwodzie jest jeszcze ten spin-off z Revelations w tytule.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 28-04-2016

Każda z tych gier jest inna. TEW jest dla mnie survival horrorem, a RE6 to mieszanka różnych stylów ze względu na 4 różne kampanie, ale bardziej jej jest do straszącej strzelanki niż horroru. Odnośnie obu gier swoje opinie wyrażałem w odpowiednich wątkach, więc możesz popatrzeć i poczytać w wolnej chwili.
Jak Ci odpowiadało RE4, to TEW też Ci powinno odpowiadać. Kolorystycznie wygląda dosyć podobnie. Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - kenway99 - 28-04-2016

black ops 3


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 02-05-2016

Hmmm... a miałem nic nie kupować... tylko znowu wyszło inaczej... tym razem udzieliły mi się emocje związane z Uncharted 4, które swoją drogą już zamówiłem przedpremierowo, bo co jak co, ale NaughtyDog odwalają kawał dobrej roboty i należy im się poparcie w tym co robią. Chociaż bardziej mi się podoba The Last of Us, ale Uncharted jest świetną serią.
No, ale do premiery został jeszcze tydzień, więc naszło mnie na szybkie powtórzenie 3 wcześniejszych części. No i chwila zastanowienia... grać znowu na PS3, czy może jednak zagrać w odświeżone wersje na PS4? Wybór był krótki - PS4.
Szybkie poszukiwania dostępnego egzemplarza Uncharted Kolekcja Drake'a powiodły się i dzisiaj odebrałem nówkę ze sklepu, ale nie za 249 zł z MediaMarktu, ale za 119 zł Smile Teraz nie pozostaje nic innego jak szybko przypomnieć sobie ile się da, a pierwsza część będzie najfajniejsza, bo w końcu z polskim dubbingiem, a w następny wtorek zagłębić się w najnowszą część.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Makaveli - 09-05-2016

[Obrazek: KLEZsUNl.jpg]

Siadł dzisiaj dodatek do Wiedźmina 3: Dziki Gon. W oczekiwaniu na kolejne tytuły, idące do mnie pocztą, rozegram sobie ten DLC.