PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Damiano1234 - 31-03-2016

Nfs dołączył do kolekcji, oprócz okładki ale cena wg mnie dobra bo 115 :-)
[Obrazek: 7aff0d3bceb1e080d1d26a7ee4fbe901.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 01-04-2016

W sumie tak sobie, w Trójmieście już widuję po 120 w komplecie. Co do samej gry, zagrałbym mimo kilku minusów tej produkcji.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 03-04-2016

Dziś zakupiłem w promocji Rainbow Six: Siege.
Gra ktoś tu na forum w tą gierkę?

Tapatalk - S5


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 04-04-2016

Zamienione za starsze gry.

[Obrazek: 20160404_212252_1.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 04-04-2016

Dziwnie znajomo mi te gry wyglądają. Big Grin Miłego strzelania życzę. Galahad i Drejk dają radę.

Ty się Panie pozbyłeś trylogii Uncharted po nabyciu konsoli? No i gratuluję poprawionych statystyk.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 07-04-2016

Jakich statów Panie kochany? Moje stary coraz gorsze. FIFA bez drugiego pada nie do zrobienia, płyta z Drive Club przestała działać, kupiłem plusa dla TLoU ale coś mnie na to multi nie ciągnie. Chyba że mówisz o Until Dawn? To była czysta przyjemność Big Grin Dopiero za 3-4 razem odkrywa się w tej grze wszystkie "smaczki".
Twoje staty to dopiero wyglądają Smile Koniecznie chcę platynę w Raymanie, ale tam zabawy jest i na trzy miesiące - wyzwania onlajnowe. Generalnie lubię wbijać te trofea, ale rozsądek przede wszystkim. Nie mam zamiaru zmuszać się do God of Wara który mi się nie podobał, czy przechodzić Obcego na łatwym dla trofika za ukończenie gry bez śmierci. Pewnie gdybym wcześniej zamiast Xboxa miał PS3 to mój wynik wyglądałby już inaczej i mógłbym się tłuc o te platyny. A tak? No ale, sens platynowania to temat na osobną dyskusję...

Tak Big Grin Sprzedałem Uncharted bo myślałem, że cena spadnie i będę miał za pół darmo. Ostatecznie gra kosztowała mnie 120zł, więc jestem niby 50zł do przodu. Oczywiście wyszło to bez sensu, bo gdzie niby odczułem to 50zł. No ale, nie myślałem że cena będzie tak stać w miejscu. Mam wersję bez dubbingu, z PL napisami. To akurat mi nie robi, bo zawsze gram w oryginalnym języku.

W ostatni dzień promocji wziąłem sobie Drive Club z przepustką sezonową. Myślałem, że gra będzie zawierała również Drive Club Bikes. Niestety nie zawiera, a konsola dodała mi trofea z tej gry. Mało tego! Za wyścig Nissanem Skylinem w jednym z trybów wbiłem jeden trofik z Bikes i nie mogę usunąć Motorów z listy bo mam 1% gry ;/ Trochę słabe to...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 10-04-2016

Dziś dostałem prezent od mojej ukochanej w postaci Dirt Rally. Właśnie będę odpalał [WHITE SMILING FACE]

Tapatalk - S5

Dziś doszedł do kolekcji Dark Souls 3 [WHITE SMILING FACE]
Teraz czekam tylko na U4.

Tapatalk - S5


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Damiano1234 - 19-04-2016

Dziś wpadła seria Uncharted Kolekcja Drake'a. Jestem ciekawy tej serii. Każdy ja chwali więc chcę zobaczyć. The Last Of Us przeszedłem i byłem zadowolony.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Makaveli - 19-04-2016

[Obrazek: tpFETyeh.jpg]

Wpadło dzisiaj, 145 złotych.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 19-04-2016

Propsy. Może kiedyś też coś kupię świeżo po premierze Tongue