PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - MyriuR - 03-03-2016

Ja osobiście Dying Light sprzedałem w połowie ogrywania. Niestety nie bawiłem się dobrze, mimo tak dobrych opinii. Nie moje klimaty po prostu. Ponoć w multi gra całkiem lepszą się staje ale nie sprawdze bo już nie mam możliwości Wink mimo to grafika świetnie się prezentuje i całkiem fajnie biegało się po tych dachach Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Damiano1234 - 04-03-2016

(03-03-2016, 20:34)MyriuR napisał(a): Ja osobiście Dying Light sprzedałem w połowie ogrywania. Niestety nie bawiłem się dobrze, mimo tak dobrych opinii. Nie moje klimaty po prostu. Ponoć w multi gra całkiem lepszą się staje ale nie sprawdze bo już nie mam możliwości Wink mimo to grafika świetnie się prezentuje i całkiem fajnie biegało się po tych dachach Big Grin
Moim znajomym nie podszedł dlatego gram sam :-)


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - MyriuR - 05-03-2016

Ogólnie już mnie trochę mdli od tych zombie, za dużo tego Wink


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Spaidi - 05-03-2016

Dying Light jest swietne, platyna latwa i przyjemna, gralo sie na serio dobrze Smile
Chetnie bym z kims zrobil Horde Bozaka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 06-03-2016

Niedziela, pogoda nieciekawa, zero planów. Wybrałem się zatem z kolegami na giełdę. Wiedziałem czym to grozi, ale jednak zapuściłem się w alejki z rozmaitościami. Przez dwa stanowiska z grami trzymałem się dzielnie. Pooglądałem, popytałem i poszedłem sobie dalej. A miałbym co wybrać... Aż byłem z siebie dumny. Na samym końcu, na samym wyjściu jeszcze jeden typek z pudełkami się trafił. Mnóstwo gier na PS3, x360, na PS4 dosłownie garstka. Tyle, że ta garstka była (niestety) dla mnie atrakcyjna. Skusiłem się na tego Far Kraja cztery. Big Grin Równo 100 zł to nie żadna rewelacja. Na Alledrogo z 10 zł taniej mógłbym wyrwać, ale to był impuls. Jakby co Q, to będzie na ciebie.

Mój koleżka też zaszalał. Podpowiedziałem mu co nieco i wciągnął The Evil Within w wersji limitowanej i Śródziemie Cień Mordoru. Te gry jak najbardziej i mnie interesują. W odpowiednim czasie się do niego zgłoszę w celach wymiennych. Jak to dobrze, że gracze na początku generacji twardo walczyli o używki. Piękna sprawa, kiedy kolega z osiedla może pomóc w potrzebie. Big Grin

[Obrazek: far%20cry%204_zpsvmicfrnq.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 06-03-2016

Jestem z Ciebie dumny.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 06-03-2016

A ja zakupiłem The Division Gold Edition. Pewnie jutro a najdalej pojutrze będę mógł odebrać gierkę z Media Markt [WHITE SMILING FACE]
Do czasu Uncharted 4 już stopuję z grami bo przesadzam z tymi zakupami [UNAMUSED FACE]

Tapatalk - S5

Odebrałem dziś Tom Clancy's Gold Edition.
Teraz pobiera mi prawie 3GB aktualizacji [WHITE SMILING FACE]

Tapatalk - S5


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 16-03-2016

Mi dzisiaj doszedł Tomb Raider (2013), The Evil Within i Drive Club.
Długo polowałem na TR w pudełku. Nie chciałem jednak płacić dużo, gdyż grę ukończyłem już raz na PC. Na szczęście wróciła przecena w PSStore i cena zmalała ze 169 na 49.

Kupa gier do ogrania. Kończę możliwe do wykonania trofiki w FIFA 15, w szafce czeka Until Down i Drive Club, a cyfrowo mamy TR i TEW. No i długi, wymagający Rayman między tym wszystkim.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Damiano1234 - 17-03-2016

Ja zakupiłem far cry 4 na promocji. Od dawna chodziła za mną ;-)


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 17-03-2016

Good choice.