PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - VortaL - 13-12-2015

Unity sam muszę ograć na XONE, zawsze chciałem. Wink Dobre zakupy Krasz.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 13-12-2015

Czemu zawsze chciałeś? To przecież ta słynna zbugowana część Big Grin Jedyny Assassyn którego mógłbym spróbować to Black Flag, do innych części absolutnie mnie nie ciągnie. Za to God of War jak najbardziej, gratulacje zakupu. Skuszę się po ograniu pierwszych trzech zakupionych już tytułów.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 13-12-2015

Mój ostatni zakup to Obcy Izolacja w edycji Nostromo. Kupiłem w Biedronce za 79zł. Ta gra jest cudowna, szczerze polecam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Bułkalifa - 13-12-2015

Niedawno chwaliłem sie zakupem SW: Battlefront i przyznaje sie bez bicia , najgorzej wydane 230 zł ;( tak naprawdę odpaliłem ja 3 razy pograłem 2 godziny i lipa . Brak wielu podstawowych jak na multiplayer rzeczy chociażby "klas" postaci . Ogólnie porażka . Ale ale na szczęście udało mi sie wymienić to "cudo"( haha ) na Wiedźmin 3 Dziki Gon . I jestem prze szczęśliwy , czeka mnie niezła przygoda i wiele godzin spędzonych z padem w reku Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 14-12-2015

Prawdopodobnie nigdy nie zrozumiem fenomenu uniwersum Gwiezdnych Wojen... Niby ten Battlefront to o wiele nowsza gra, ale ja również wolałbym Wiedźmina. Dobrze zrobiłeś Bułkalifa. Nie ma to jak swojskie, słowiańskie klimaty. Big Grin


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - VortaL - 14-12-2015

Ciągnie mnie do AC Unity, bo zostało już jakoś dołatane, a Black Flag jest niczym III.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - MrWahacz - 14-12-2015

Kupiłem Battlefronta i nie narzekam - rewelacyjna, klimatyczna gra. Nie przeszkadza mi nawet jej uproszczenie, bo przynajmniej usiadłem i przez pierwszą godzinę spokojnie walczyłem z innymi z K/D ratio powyżej 1.0, a nie byłem mięsem armatnim jak to bywało w Battlefieldzie gdzie bardzo szybko rośli wymiatacze z maksymalnie dopasionym wyposażeniem i karabinem Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 14-12-2015

Ja dziś kupiłem ponownie Wiedźmina, jest promocja w euro rtv za 169zł.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kolos28 - 02-01-2016

Moja kolekcja powiększyła się o kolejne gry:
Killzone SF
Metro Redux
Tearaway Unfolded.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 09-01-2016

Może jeszcze nie dostałem, ale właśnie złożyłem zamówienie przed premierowe na pierwszą grę w 2016 roku. A jest nią Resident Evil 0 HD Smile
Zastanawiałem się czy nie zamówić wersji pudełkowej razem z częścią 1, ale jak popatrzyłem w sklepie, to wersja cyfrowa będzie dostępna 19.01, a pudełkowa będzie wysyłana dopiero 22.01, więc wybór od razu padł na wersję cyfrową. No i dzięki wcześniejszemu ściągnięciu będę mógł w nią grać we wtorek o północy... Smile Jak gra stanieje po jakimś czasie, to kupię pewnie do kolekcji wersję pudełkową, żeby mieć komplet na płytkach... Smile