PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 05-12-2015

Oddaj, natychmiast!
Gratuluje.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 05-12-2015

Szczerze to wciąż jestem dumny jak paw i cieszę się jak dziecko Tongue Ogłoszenie z początku wydawało mi się jakimś fake'iem, do tego poczta głosowa. Dzisiaj jednak sprzedający odebrał telefon i pojechaliśmy na miejsce. Miało być 130, wyszło 120. W folii Big Grin Cuś pięknego. Kupując Far Cry w Saturnie oglądałem Bloodborne za 249.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Makaveli - 05-12-2015

No to faktycznie biznes co najmniej półrocza.

Ja nadal czekam na swoją kolej. Zapewne kupię podstawkę i dodatek w limitowanej edycji.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 05-12-2015

Już spałem spokojnie, a tu znowu podkręciliście mnie na Bloodborne. Oprócz tego chcę jeszcze zdobyć oczywiście Wiedźmina 3.

Ale czarnym koniem może dla mnie okazać się Śródziemie: Cień Mordoru. Coraz baczniej przyglądam się tej właśnie produkcji.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 06-12-2015

Krasz, kupiłem wersję nie do sprzedaży osobno, czyli pewnie ktoś rozparcelował zestaw z Biedry. Dlatego tak tanio. Myślę że warto teraz obserwować OLXa.

Cień Mordoru z pewnością nie jest zły, ale to w dużej części prosty arcade, mocno ściągający mechanikę od AC, nieprowadzący zbytnio fabuły. Zadania typu zabij 50 wrogów w 5 minut szybko mogą przestać cieszyć. Też się na to kiedyś poczaję, ale wyjątkowej gry się nie spodziewam. Cieszy jednak fakt, że gry na licencji nie są zwykłymi crapami.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Makaveli - 06-12-2015

Q, grałem w Cień Mordoru i wcale nie jest tak, jak mówisz. Fabuła jest prowadzona bardzo dobrze i ciekawie. Gra zdecydowanie warta uwagi bo możliwości eksterminacji generałów są dosyć szerokie.

Ja tego Bloodborne'a spróbuję wychwycić na dniach, bo mi smaka narobiliście ostatnio.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 06-12-2015

Ja się nie zarzekam że tak jest, bo nie grałem w tą grę. Czytałem po prostu kilka recek, bo kiedyś sam zastanawiałem się nad zakupem. Ba, nawet kilka dni temu oglądałem materiał z kanału arhn.eu i gameplay zdawał się potwierdzić to, co kiedyś czytałem.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - VortaL - 06-12-2015

(05-12-2015, 23:57)Kraszu napisał(a): Już spałem spokojnie, a tu znowu podkręciliście mnie na Bloodborne. Oprócz tego chcę jeszcze zdobyć oczywiście Wiedźmina 3.

Ale czarnym koniem może dla mnie okazać się Śródziemie: Cień Mordoru. Coraz baczniej przyglądam się tej właśnie produkcji.

na Wiedźminie się nie zawiedziesz.. ja sobie dawkuję ten tytuł - ostatnio nie grałem z pięć dni, a dziś znów pograłem.. nie śpieszy mi się bo gra zacna.

Ciekawe, kto z forum pokusi się na Ni No Kuni 2.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Bułkalifa - 07-12-2015

Dzis dotarła paczka z Batman Arkham Knight Pozniej dodam zdjecie ,bo aktualnie nie mam czym zrobic ;p


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 13-12-2015

Co prawda ciągle niemiłosiernie katuję Uncharted: Drake's Fortune Remastered, ale stwierdziłem, że trzeba się zabezpieczyć na okres świąteczny.

* God of War 3 po prostu trzeba ograć. Przynajmniej ja muszę to zrobić. Gra nowa, wersja z biedronkowego bundla - 90 zł z przesyłką.

* A Assassin's Creed: Unity? To eksperyment z mojej strony, ale właśnie ta część będzie moim pierwszym kontaktem z serią. Marka jest obecnie niemiłosiernie krytykowana. Mam wrażenie, że nastała wręcz moda na hejtowanie flagowca UBISODFT'u. Unity na premierę było po prostu niedopracowane technicznie, dla wielu niegrywalne. Ta wpadka była niczym gwóźdź do trumny dla i tak nadmiernie eksploatowanej marki. Liczę jednak na to, że do tej pory produkcja się załatała... Coś mnie ciągnie do tego Paryża. Pod względem scenerii i przedstawionych realiów gra w moich oczach jest kapitalna. Gameplay w grach UBI zawsze mi odpowiadał. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Egzemplarz w stanie idealnym pozyskałem w drodze wymiany (za inFamous: Second Son).

[Obrazek: DSC_0021_zpszltduiwr.jpg]