PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Spaidi - 17-11-2015

coraz czesciej sie zastanawiam nad sensem istnienia tego tematu, kazdy pokazuje co kupil. Nikt nie komentuje, kazdy scrolluje i ma to w d...
Ja bym np chetnie porozmawial chwile o sleeping dogs, ktore kupiles. Jednak nikt pozniej nawet nie odpisuje, widze ze serio forum wymarlo


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - mattek - 17-11-2015

(17-11-2015, 16:21)Spaidi napisał(a): (...)widze ze serio forum wymarlo
Huh, czyli nie tylko ja tak myślę.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Mr.Q - 17-11-2015

No zdechło zdechło, co poradzić. Jedno z największych for akwarystycznych które niegdyś tętniło życiem też już tylko podryga przedśmiertnie i tak już chyba będzie wszędzie. Ja bym chętnie popisał, jednak na razie nie mam o czym i do kogo - odzew na posty zawsze jest mały.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 18-11-2015

Z tego co pamiętam, to ten temat był do chwalenia się, co ostatnio kupiliśmy, a do rozmów o konkretnych grach, zakładało się osobny temat lub pisało w istniejącym o danej grze.
Odkąd pamiętam, to forum nie tętniło za bardzo życiem, ale ma swój klimat i dzięki niemu nadal się tu pojawiam... Smile
A wracając do tematu, to jeszcze nic nie kupiłem, ale się przymierzam, bo mi się Destiny po mału zaczyna nudzić i nie mam co w nim robić poza raidami.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Kraszu - 18-11-2015

Temat jak najbardziej potrzebny i ja odbieram go pozytywnie. Można sobie wrzucić fotkę najnowszego nabytku i tyle. Osobiście zaglądam tu praktycznie zawsze jeżeli wyświetla mi się w nieprzeczytanych postach. Tak jak zauważył piotros - do szerszej dyskusji odpowiedniejszy jest temat z konkretną grą, albo komentarze pod recenzją.

A że w tych tematach cisza to już inna sprawa... Niech się dzieje zatem cokolwiek.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Łukasz69 - 18-11-2015

Właśnie przyszedł mi The Crew


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 19-11-2015

I nie wytrzymałem... Smile Wczoraj wracając do domu, zajechałem do Blue Games i kupiłem 2 gry...
Ostatnio Kraszu zagrywał się w The Order 1886, trochę poczytałem i postanowiłem spróbować...
Drugą grą, do której przymierzałem się już od dawna jest Wolfenstein The New Order.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Spaidi - 21-11-2015

podasz cene?
Ciekawosc Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 21-11-2015

Dałem 148 zł za obie gry (jedna 59, a druga 89, tylko nie pamiętam która ile). Może i można było wyrwać je taniej, ale miałem straszną ochotę zagrać w zupełnie coś innego niż Destiny... Smile


Co ostatnio kupiłeś na PS4? - JohnyDeep - 22-11-2015

Ja dopiero niedawno kupiłem sobie konsole ps4 i tego nie żałuje, ledwie tydzień pograłem i to nie cały.. będąc w Polsce( bo pracuje w Niemczech) z czystym sumieniem polecę Fallout 4 niesamowicie mnie wciągnęła ta gra, mi pozostało czekać nie cały miesiąc aż zjadę do Polski na święta Wink Miałbym tez mini pytanko do kolegów i koleżanek, jaka grę zaliczacie do tych must have it? W grudniu kupie wiedźmina z dodatkiem a chciałbym dodatkowo jakiś inny tytuł i tutaj liczę na wasza pomoc Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk