PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry--264)
+--- Wątek: Co ostatnio kupiłeś na PS4? (/thread-co-ostatnio-kupile%C5%9B-na-ps4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 27-12-2014

Hmmm... no i znowu nie znalazłem odpowiedniego wątku na forum tym razem dla PS4... a skoro go nie ma, to trzeba założyć... Big Grin

W tym temacie możemy pochwalić się, co ostatnio nabyliśmy do naszej kolekcji gier na konsolę PlayStation 4.

------

Zacznę ja... Doszły mi ostatnio 3 tytuły:
Killzone Shadow Fall
Watch Dogs
SingStar Kraina Lodu

Tym sposobem moja kolekcja gier na PS4 ma już 5 tytułów. Mam jeszcze Destiny, który dostałem razem z konsolą oraz Plants vs coś tam od EA, które dostałem na 20-lecie PS... Smile
Na styczeń i luty zaplanowałem zakupy 2 Resident Evil'ów w wersji cyfrowej. Pierwszy ma się pojawić HD remaster RE1, a potem w lutym pojawić się ma RE: Revelations 2... Smile


Odp: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Damiano1234 - 27-12-2014

22 grudnia kupiłem ps4 i do tego GTA V :-) powoli będę rozbudowywać bibliotekę gier.

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Spaidi - 31-12-2014

Ja zlapalem cień mordoru, jestem pod wrazeniem. Szczękę do dziś podnosze z ziemi. Czad =)

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - LUKpl - 16-01-2015

-Worms: Battlegrounds
-Killzone: ShadowFall
-Far Cry 4

Batman oraz lbp3 w planach...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - JaDCorbeN - 16-01-2015

HA:
- The Crew
- Drive Club
- SingStar
- Call of Duty: AW
- GTA V (wiem zarzekałem się że nie kupię Smile:
- Far Cry 4

Trochę zaszalałem Smile


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - ReV - 17-01-2015

Ja ostatnio dorwałem nowego Assassyna, Dragon Age Inkwizycja i Grę o Tron. Assassynem jestem zachwycony i będzie to gra na wiele wiele godzin. Dragona przechodzę już 2gi raz dla mnie jeden z lepszych rpgow, walki ze smokami są epickie nie widziałem aby w jakieś grze było to lepiej wykonane. Do Gry o Tron zasiądę dopiero po ukończeniu Unity. Teraz już tylko czekam na Project Cars, limitka zamówiona.


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 25-02-2015

--- 25-01-2015, 11:23 ---
Z okazji świątecznych problemów z PSN, Sony dało kod zniżkowy na 10%, który wykorzystałem już w piątek i nabyłem wersję cyfrową Resident Evil HD Remaster w wersji na PS4 i PS3... Smile Wczoraj odpaliłem początek i graficznie powala! Aż chyba wyciągnę sobie wieczorem PS1 i porównam początki... Smile

--- 25-02-2015 ---
No i stało się, Resident Evil Revelations 2 już jest! Smile
W sumie kupowanie na PSS mi się spodobało, bo wczoraj gra się pobrała na dysk, a o północy konsola zakomunikowała, że mogę już grać i faktycznie tak było... Smile
Jak odpaliłem, to wsiąkłem na godzinkę i jestem dzisiaj niewyspany, ale zadowolony, że oderwałem się od Destiny... Smile Klimat zapowiada się całkiem, całkiem... trochę przypomniało mi się Silent Hill, ale sterowanie jest ... jakieś dziwne i albo się przyzwyczaję, albo będę musiał je pozmieniać...


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - JaDCorbeN - 25-02-2015

W dniu premiery, ale teraz się dopiero oderwałem Smile
[Obrazek: dying-light-pc-00b.jpg]


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - Dancych - 25-02-2015

The order 1886

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio kupiłeś na PS4? - piotros - 25-03-2015

W ramach Wielkanocnej Promocji pojawił się w dobrej cenie MGS:GZ, więc długo się nie zastanawiałem i stałem się posiadaczem cyfrowej wersji Metal Gear Solid V: Ground Zeroes... Big Grin