PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Sony przegrywa z Microsoftem! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--262)
+--- Wątek: Sony przegrywa z Microsoftem! (/thread-sony-przegrywa-z-microsoftem)



Sony przegrywa z Microsoftem! - Bart - 13-12-2014

Skończyła się dominacja konsoli PS4.
W listopadowych rankingach sprzedaży konsol stacjonarnych triumfował Xbox One.


[Obrazek: ps4vsxboxone.jpg]

Zobaczymy co pokaże czas. Czy to tylko jednorazowy wybryk, czy koniec dobrej passy Sony?


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - JaDCorbeN - 13-12-2014

Zależy gdzie chyba - wracam z dużego centrum i raczej widziałem dzisiaj ludków noszących PS4 i kupujących.


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - Makaveli - 13-12-2014

Triumfował, bo obniżyli jego cenę. W innym przypadku to PS4 by prowadziło. Takie zestawienia są bez sensu.


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - Kraszu - 13-12-2014

W stanach XO rzeczywiście wygrał w listopadowych zestawieniach. Jak było na innych wielkich rynkach to nie wiem. Jako gracz od lat związany ze stajnią Sony ... ciesze się z takiego obrotu sprawy. Niech Japońce czują oddech konkurencji na plecach. To oznacza zawsze korzyść dla konsumenta. Może mocarne tytuły wrócą do PS+, jak XO będzie realną konkurencją na większości rynków?


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - Bart - 14-12-2014

(13-12-2014, 22:35)JaDCorbeN napisał(a): Zależy gdzie chyba - wracam z dużego centrum i raczej widziałem dzisiaj ludków noszących PS4 i kupujących.

Ja też pytałem na kogo głosowali koledzy. Mało kto odpowiedział, że na PSL- 23%.


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - RafalKa - 14-12-2014

Kraszu napisał(a):W stanach XO rzeczywiście wygrał w listopadowych zestawieniach. Jak było na innych wielkich rynkach to nie wiem. Jako gracz od lat związany ze stajnią Sony ... ciesze się z takiego obrotu sprawy. Niech Japońce czują oddech konkurencji na plecach.
USA co by nie było zawsze i na każdym kroku promuje rodzime produkty (i słusznie),
ma to się tak do XO, Appla - w większości filmach widać ich produkty, na gdzieś tam od czasu do czasu przewinie się kanadyjski produkt RIM,
to samo było z autami japońskimi - ile czasu panowała niesłuszna opinia że japońskie to szajs - zresztą właśnie za sprawką Amerykanów, którzy za wszelką cenę nie chcieli mieć ich u siebie na rynku, przynajmniej nie za dużo.
A wracając do tematu statystyki i raporty to tylko narzędzie, które można dowolnie modyfikować,
jednak co by nie było bardzo dobrze że nie ma monopolisty z naszego czyli graczy punkty widzenia - zawsze to zobowiązuje gigantów do wymyślania dla nas bonusów, obniżek żeby skusić nas na właśnie ich produkt.


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - Kratos - 14-12-2014

Ale onetowski tytuł. Fajnie, że Microsoft w końcu dogania Sony, ale trochę wstyd, że żeby przegonić Sony na własnym podwórku potrzebował aż roku czasu. Wcześniej byłoby to nie do pomyślenia.


RE: Sony przegrywa z Microsoftem! - denis118 - 14-12-2014

Microsoft dużo nawaliło na samym początku.
Najpierw te gry używane, później Kinect.
Microsoft dużo naprawił po tym roku i konsola Xbox One idzie w dobrym kierunku co jest oczywiście dobre dla nas graczy.
Microsoft musi jeszcze trochę dołożyć i wtedy możemy czekać na odpowiedź Sony, który na pewno nastąpi.