PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
[nieaktualne] PS2 na Wii - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Bazar (https://playstationforum.pl/forum-bazar)
+--- Wątek: [nieaktualne] PS2 na Wii (/thread-nieaktualne-ps2-na-wii)

Strony: 1 2


[nieaktualne] PS2 na Wii - Vicious - 09-09-2014

Witam.

Postanowiłem ostatecznie pozbyć się PS2 i nabyć Wii. Córka rośnie, a na ps2 nie wiele jest łatwych i prostych gier dla 3latka. Wii sprawdzi się tutaj o niebo lepiej.

Co mam do zaoferowania?

- Konsola PS2 - w stanie bardzo dobrym, w oryginalnym pudełku. Wersja to Slim 90004 8A. Laser czyta wszystkie płytki idealnie. Obudowa lekko porysowana na śliskiej powierzchni. Zestaw kabli w tym 2x kable do podłączenia do TV.
- 2 karty pamięci. Jedna oryginalna Sony 8mb i druga pseudo oryginalna Sony 64mb. Obie mają wgrany freemcboot i działają od 2 lat jak nowe.
- 2x dualshock'i. Z czego jeden praktycznie nie uzywany w ogóle. Działają idealnie.
- Gitara do gier guitar hero lub Rock band. W świetnym stanie - nie wiele używana.
- dwa mikrofony singstar z wszystkimi kablami potrzebnymi do podłączenia konsoli.
- podstawka z podświetleniem LED do konsoli.
- 5 oryginalnych gier - Final Fantasy X, God Of War, Smackdown Here Comes The Pain, Guitar Hero:Aerosmith, Demon Stone.
- jako bonus dorzucę moje kopie gier (większość wykonane w technice lightscribe) - nie będą mi już potrzebne.

Zamienię na Nintendo Wii (w stanie min. dobrym i jednym Wiilotem). możliwość dopłaty oczywiście istnieje. Wszystko zależy co będzie w zestawie. Możliwość ewentualnej wymiany na 3DSa.

Kontakt albo przez forum albo przez mail - [email protected]

Polecam bo konsola nie wiele była grana.

Cena sprzedaży - w granicach 300zł. Do uzgodnienia.


Odp: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - dragon1493 - 09-09-2014

Jak wgrales FMCB na ta memorke "Sony" 64mb ?? Mam takie 2 w domu i nie da rady wgrac FMCB :-/

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - Vicious - 09-09-2014

Poprzez instalkę Fmcboot. dawno temu to zrobiłem (jakieś 2-3 lata) i nie pamiętam bym miał z tym jakieś problemy.


Odp: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - dragon1493 - 09-09-2014

Na moich sie nie da zrobic, nie maja wsparcia magic gate, dlatego mnie to dziwi ze na twojej dziala.

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - ashin - 09-09-2014

Ja też mam FMCB wgranego na 64Mb, co prawda ja ją z przeróbką kupiłem. Jednak jest to z pewnością do zrobienia.


Odp: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - dragon1493 - 10-09-2014

Tutaj chodzi o konkretna karte z dopiskiem Sony, bo te no name to wiem ze sa kompatybilne z fmcb

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - tomx1989 - 10-09-2014

Z tym że Wii się lepiej sprawdzi dla 3 latka to bym dyskutował, szczególnie w grach w których wykorzystuje się czujniki położenia i celowanie wiilotem, nawet 8 latek ma z tym problem :) Tak czy siak sprzedajesz model poszukiwany, może ktoś na forum Wii by chciał się zamienić, albo po prostu kupić jeżeli by była taka możliwość.


RE: [ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - Vicious - 11-09-2014

Hmm. Może i racja. Jakby ktoś by chciał kupić - to niech też składa oferty.
Dodana cena do pierwszego postu :) .


Odp: [SPRZEDAM/ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - dragon1493 - 26-09-2014

Smiech na sali 300zl za PS2, czlowieku w jakim swiecie Ty zyjesz ? :P

Teraz ciezko dostac za PS2 200zl, a Ty chcesz 300zl :D

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: [SPRZEDAM/ZAMIENIĘ] PS2 na Wii - Kratos - 26-09-2014

No ale przecież dorzuca między innymi mikrofony i gitarę.