PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Jaki wybrać budżetowy smartfon? (/thread-jaki-wybrac-budzetowy-smartfon)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Mr.Q - 08-10-2014

@Kratos
Długo podziała jeśli nie jest z tej wadliwej serii, która padała na nagłą śmierć. Generalnie 500zł to super cena, sam skorzystałbym z takiej oferty.
Co do tych ekranów - u mnie zawsze jest tak, że na początku ekran wydaję się być duży, a z czasem robi się zbyt mały. Korzystam z S3 na codzień i z czasem ekran przestał robić takie wrażenie jak na początku. Ale ja lubię duże wyświetlacze...


Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Spaidi - 09-10-2014

Teraz w media expercie mieli promocje na samsunga s3 neo, sadze ze za ta kasę lepszego smartfona chyba nie dostaniemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Kratos - 11-10-2014

Simion napisał(a):Chyba nawet widziałem military case na niego.

No taki to mi niepotrzebny, na poligony nie jeżdżę ;D A telefon i tak zawsze trzymam sam w kieszeni. Gier i aplikacji jest cała masa i myślę, że coś dla siebie wybiorę bez obawy, że któraś mi nie pójdzie jak było na poprzednim telefonie.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Simion - 11-10-2014

Ale takie case chronią przed wilgocią i upadkiem. Sam bym kupił taki do S2 jakby był. Niestety są tylko do S3 i nowszych. Znalazłem nawet aluminiowy zamykany śrubami - mocny i elegancki.

Nawet zwykły silikon warto kupić. Telefon się tak nie niszczy. Tylko nie kupuj plastików. Łatwo bród się dostaje pod nie, a jak wpadnie ziarenko piasku to dokonuje sporych zniszczeń.


Odp: RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - krzysiekao - 14-10-2014

(07-10-2014, 09:50)Simion napisał(a): W dobrej cenie znalazłeś. Jak patrzyłem na ten model to chodził po conajmniej 600zł co trochę mnie przerosło. Kup porządny case i folijkę ochronną to podziała ci wiele lat. Chyba nawet widziałem military case na niego.
Z motorolami w europie jest problem. Producent już dawno przestał tu przysyłać swoje zabawki :/ . A to chyba jedyny producent który wypuszcza jeszcze telefony z fizyczną klawiaturą qwerty wysuwaną z pod wyświetlacza (jak w Xperii Mini Pro). Podobnie jest z telefonami Sharp - ciężko dostępne z kosmicznymi cenami.
Motorola wraca do Polski


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Mr.Q - 27-10-2014

Kratos, jakiego ROMu używasz? Stock czy wgrałeś coś ciekawego? Udało mi się nabyć półroczny Galaxy S3 na gwarancji za 400zł, przyleci do mnie za tydzień Smile Cena oczywiście po znajomości.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Kratos - 27-10-2014

Oryginalny z Androidem 4.3, bo z tego, co poczytałem to nie ma sensu bawić się w romy w tym telefonie. Roota tylko mu zaplikowałem, bo to zawsze dobra rzecz.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Mr.Q - 27-10-2014

I jak Ci śmiga? Przeleciałem parę tematów z ROMami i widzę, że nie ma róży bez kolców Wink Szkoda, bo liczyłem na port z wyglądem S5.


Jaki wybrać budżetowy smartfon? - krzysiekao - 28-10-2014

Na pewno jest ROM. Z wyglądem z S5, bo na Galaxy S miałem taki, jak z modelu S4.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Mr.Q - 28-10-2014

Nie ma róży bez kolców miało oznaczać, że romy z S5 mają błędy Wink