PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Jaki wybrać budżetowy smartfon? (/thread-jaki-wybrac-budzetowy-smartfon)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Jaki wybrać budżetowy smartfon? - krzysiekao - 12-08-2014

Sprawdź też Kruger&Matz ostatnio dostałem do testów ich topowy model SOUL, a kosztuje niespełna 600 zł, jak się dobrzee poszuka. Masz 4 rdzeniowy procesor Mediatek, 1GB Ramu, mało wbudowanej pamięci, ale to można rozwiązać kartą pamięci. Dobra bateria, cały tele wykonany z plastiku i waży 100g. Android 4.3, a producent zapewnia, że będzie aktualizacja do 4.4. Jednym z mankamentów jest UI w dwóch językach (polski i angielski), ale najnowsza aktualizacja załatwia tę sprawę. A no i łatwo uszkodzić tylny panel podczas zdejmowania go. No i co najważniejsze masz Dual SIM. Poza tym system to czysta wersja Androida i wszystko śmiga płynnie na dniach powinienem zamieścić recenzję tego smartfona.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Kratos - 12-08-2014

krzysiekao napisał(a):Niestety coś za coś, jest wersja z LTE G i ma port na karty.

To by było coś, ale ukochany Play ma w swojej ofercie tylko wersję Moto G bez slotu i to jeszcze z tą mniejszą, 8 gigową pamięcią. Orange nawet żadnego telefonu Motoroli w swojej ofercie nie ma.

Jakiś Krugerów i Alcateli to ja nie, bez przesady ;p Koszta kosztami, ale dużą wagę przywiązuję do kompatybilności aplikacji/gier z telefonem. Te smartfony gorszych marek chyba nie są zbytnio wspierane przez ich twórców. Teraz w sumie i tak mam taki kocioł we łbie, że będę musiał jakieś analizy profesjonalne porobić, żeby cokolwiek wybrać ;D


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - mattek - 12-08-2014

Motorole zniknęły z ofert, ponieważ firma jakiś czas temu wycofała się z polskiego rynku.


Jaki wybrać budżetowy smartfon? - krzysiekao - 12-08-2014

Sprawdzałem gry i aplikacje na SOULu i nie było problemów.

To,że nie są znanymi markami nie oznacza, że gry i aplikacje nie będą kompatybilne skoro ma najnowsza wersje Androida

Z ta kompatybilnościa jest lipa na Cińskich smartfonach.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Kratos - 26-08-2014

Ostatecznie chyba zdecyduję się na któryś z pary: Moto E i Xperia E1. Jak mi w salonie Playa zaśpiewali ponad 4 stówy za Moto G LTE w abonamencie to jeszcze raz to przemyślałem, bo tej bez slotu na kartę pamięci chyba nie ma sensu brać.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - LFC - 26-08-2014

Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat Moto E ale Xperia E1 to jest mega badziew i naprawdę nie bierz tego! Nie masz nic innego do wyboru?


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Simion - 26-08-2014

LFC a masz go, że tak odradzasz Wink ?


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - mattek - 26-08-2014

E1 to badziew, jak wyżej. Nie wiem w ogóle po co Sony to wprowadzało. O ile zwykła E miała jeszcze jakiś sens, tak E1 już nie. Zobacz sobie, co ma do powiedzenia na ten temat Paweł z Mobzilli.


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - LFC - 26-08-2014

(26-08-2014, 17:38)Simion napisał(a): LFC a masz go, że tak odradzasz Wink ?

Nie, ale sprzedałem wiele sztuk tego modelu.

Tu jest bardzo dobra recenzja tego telefonu: https://www.youtube.com/watch?v=U_x53m18Q2Q


RE: Jaki wybrać budżetowy smartfon? - Kratos - 26-08-2014

No właśnie o tym gościu wspominałem wcześniej w temacie, że go widziałem. To ten sam chyba, który mówił, że 512 MB ramu w tym telefonie to wcale nie jest tragedia. Poza tym Simion niedawno chyba go kupił. Wybór może i mam, ale chcę w końcu zakończyć tę telenowelę i wybrać coś w miarę taniego, żaden tam kombajn, ale żeby w przyzwoite gierki można było szarpnąć.

LFC napisał(a):Nie, ale sprzedałem wiele sztuk tego modelu.

Jak sprzedałeś i się rozchodzą to chyba dobry ;D