PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Laptop do 2500 PLN - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Laptop do 2500 PLN (/thread-laptop-do-2500-pln)

Strony: 1 2


Laptop do 2500 PLN - krzysiekao - 22-03-2014

Siemka mam zamiar kupic lapka, a malo sie znam potrzebuje cos takiego zeby system dzialal dosyc plynnie, dalo sie obejrzec film, glownie ma sluzyc do neta, photoshopa o montazu filmow, no i czasem do pogrania. Kupie cos sensownego w takim pulapie cenowym, na razie na oku mam HP Envy lub Macbook Air albo Pro.


RE: Laptop do 2500 PLN - RafalKa - 22-03-2014

Mac za 2,5k to chyba używka, moim zdaniem wszystkie się nadają (trochę się obawiam o montaż filmów - mam znajomego to jak wszedł w temat powiedzmy prawie zawodowo kręcąc dodatkowo wesela to narzekał właśnie na sprzęt podczas montażu)
U mnie w firmie latamy na HP ja również i dla mnie sprzęt nr.1 mam na myśli również wykonanie jednak jest to Elite

Wysłane z mojego S2 (Tapatalk)


Laptop do 2500 PLN - krzysiekao - 22-03-2014

No Mac w takiej cenie to tylko uzywka pozostaje.


RE: Laptop do 2500 PLN - JaDCorbeN - 22-03-2014

HP raczej sobie odpuść, na 100 lapków trafiających do rebalu 90 to hp. Może te nowsze są lepsze, ale jakoś zraziłem się do nich, zwłaszcza że sam też zajechałem dwa HP-eki.
Macbooki są świetne ale.....w wyglądzie, system na nich sprawia duże ograniczenia szczególnie w polsce, ale jak dla mnie to też jest dobry wybór, zorientuj się jak cenowo progi do montażu na Macbooka i czy są dostępne bez problemu.
Rozejrzyj się za jakimś: TOSHIBA, DELL tylko z prockami i5, może też być SONY (sam używam VAIO ale z procesorem i3) i mocno żałuję, w TOSHIBIE mam i5 i sprawuje się ekstra, VAIO ma "chwile zamyślenia" szczególnie jak kilka rzeczy na raz otworzę.


Laptop do 2500 PLN - krzysiekao - 22-03-2014

Co do Photoshopa czy montazu filmow to tylko amatorsko taka zajawka, ale do tego tez trzeba miec dobry sprzet.

Progi do montazu,czyli ?

Co do HP to teraz jest juz lepiej siostra ma dv6xxxx i pomimo ze sie lubial grzac dziala do dzisiaj, takze na przestrzeni lat sie to zmienilo, co do tego Envy to jest on na procku AMD i GPU Radeon.

Dell tez jest ok, jeszcze Lenovo, Sony z i5 to pewnie drozyzna,jezeli chce sie kupic nowke.


RE: Laptop do 2500 PLN - RafalKa - 22-03-2014

@Jad rzecz jasna nie chcę robić dyskusji akademickiej jednak również moim prywatnym laptopem jest Vaio z prockiem I5 i niestety ale właśnie w powyższym poście specjalnie wspomniałem o jakości wykonania HP ponieważ Sony pomimo że jest to moim prywatnym laptopem jednak nie jestem z niego do końca zadowolony (wspomniane wykończenie bardzo plastikowe, no i bateria i jej żywotność w stosunku do HP jest 1 do 4 - w HP prowadzenie szkolenia przez 4h nawet na myśl mi nie przyjdzie wspomnieć o zasilaczu gdzie w Vaio już po 1h szukam zasilania) Jedno na usprawiedliwienie Sony to to że to dwie różne półki jednak z tą baterią za Chiny nie mogę się pogodzić że to taki szajs, plus za to że klawiaturka podświetlana.
Co do wspomnianego zamulania w soniaczu to w I5 nic takiego nie występuje.


Laptop do 2500 PLN - krzysiekao - 22-03-2014

A no i lapek tez bedzie sluzyl do pisania roznych esejow itp, poniewaz studiuje.


RE: Laptop do 2500 PLN - Falko14 - 22-03-2014

Ja bym rozglądał się za asusem i toshibą sam mam asusa x35u jak się nie mylę i trzyma dzielnie od 2012 roku.Raz spadł matryca się stłukła ale większych problemów z nim nie miałem.Teraz przydało by się jakieś czyszczenie i wymiana pasty termo bo się troche przegrzewa.Ale oprócz tego nie narzekam na niego.

Wysłane z mojego Htc Wildfire S za pomocą Tapatalk 2


Laptop do 2500 PLN - krzysiekao - 22-03-2014

Asus jest slaby,wiec odpada znajomi z roznych for mowia zeby od Asusa sie trzymac z daleka


RE: Laptop do 2500 PLN - Falko14 - 22-03-2014

Moze asus przez te 2 lata oslab sam nie wiem moj dziala bez wiekszych problemow

Wysłane z mojego Htc Wildfire S za pomocą Tapatalk 2