PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki masz telefon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Jaki masz telefon? (/thread-jaki-masz-telefon)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Odp: Jaki masz telefon? - Szymon - 13-03-2014

W cydii najlepsze mody są płatne, ale tylko dlatego żeby deweloper, który napisał modyfikację miał z tego jakiś profit Smile no ale wiadomo jak kogoś aż tak boli płacenie 1,30USD to sobie dodaje pirackie repozytorium i instaluje co chce za darmo.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 13-03-2014

Tak ale niektore tweaki maja zabezpieczenia i ich nie odpalisz, sam mam pare platnych za ktore zaplacilem poprzez paypala,ale zebym placil za cos 20$ to juz chore, za plik 3MB. Jest tez duzo dobrych darmowych tweakow


Odp: Jaki masz telefon? - Szymon - 13-03-2014

Każdy tweak można crackować. Ale takiego MyWi obeszli chyba do wersji 4 albo 5 (nie wiem czy jeszcze coś się zmieniło bo od dawna nie mam iphone).

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki masz telefon? - Kratos - 13-03-2014

Simion napisał(a):SONY Xperia E - niczego nie urywa, ale do dzwonienia i obsługi podstawowych aplikacji wystarczy.

Tak czytam was czasem i oczy przecieram ze zdumienia ;D Akurat za tym telefonem się ostatnio oglądałem i nie mam pojęcia co wy robicie na tych telefonach, że potrzeba wam megawypaśnego procka. 1 giga to przecież nie jest wcale tak mało. To, że do dzwonienia starczy to już mnie rozłożyło ;D Ja mam teraz LG P500 od kilku lat z uwaga 200 MB wbudowanej pamięci. Ciężko było z tym wyżyć na początku, ale teraz już w sumie przestałem się jarać apkami i innymi bzdetami. Mam program do muzyki, do filmów, kilka gierek i jakoś starcza.


RE: Jaki masz telefon? - mattek - 13-03-2014

Kratos, w dobie dzisiejszego postępu technologicznego te 1GHz to jest baaardzo malutko, uwierz. Mam Mini Pro jak wcześniej mówiłem i taka kombinacja jest czasami na prawdę wolna. Przykładowo przy wczytywaniu listy aplikacji, musimy czekać, a fon może złapać freeza. Oczywiście jest to też kwestia badziewnego Androida, jednak w dzisiejszych czasach Snapdragon S2 jest mega przestarzały.


RE: Jaki masz telefon? - Falko14 - 13-03-2014

Czemu nie wgrasz cyanogenmod ?

Wysłane z mojego Htc Wildfire S za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki masz telefon? - mattek - 13-03-2014

Bo jest zbyt wolny dla mnie, a nowe wersje nie są oficjalne. Przez bardzo długi czas siedziałem na GingerBreadzie, ale ostatnio zabawiłem się w kombinowanie i testuję Zelly Cream 6 + Kappa Kernel. Na razie jest całkiem ok Wink


RE: Jaki masz telefon? - Simion - 13-03-2014

Przy telefonach ewidentnie coś poszło nie tak. Przy takich parametrach powinno wszystko śmigać aż miło, tymczasem mamy tnące się ni to telefony, ni to komputery.
To już mój zapasowy komputer z 0,5GHz, 250MB SD ram, Radkiem 9100 i dyskiem 10GB działa lepiej.


RE: Jaki masz telefon? - Boven - 13-03-2014

Ja mam Samsunga Wave 533 i wybrałem go nie dlatego, że ma fajne bajery tylko, że posiada klawiaturkę qwerty. Przy moich kanciastych palcach zwykła klawiatura ekranowa odpada, a gdy chcę w coś pograć włączam ps2, poza domem poszczę od gier bo na ,,BADĘ" raczej wielu gier nie znajdę ;]


RE: Jaki masz telefon? - Kapitan Krwotok - 13-03-2014

iPhone 3gs. Nie jestem fanem Apple ale telefon dość długo i dobrze mi służy. Niestety ostatnio zepsuło się wifi co podobno jest bardzo częstą wadą przy iphone'ach 3. Duży minus dla Apple nawet mimo faktu, że nie lubię korzystać z internetu w tego typu urządzeniach. Nie przepadam też za iTunes.
Za to duży plus za to. Ale to już nie dla Apple.