PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki masz telefon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Jaki masz telefon? (/thread-jaki-masz-telefon)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 12-03-2014

Simion mialem swego czasu pierwszego galaxy s i mial taka specyfikacje jak twoj, wgralem cyanogenmod i juz lepiej dzialal. To poczekaj a nie to kup to o czym rzeczesz. Co do apple'a to ja biore pod uwage zajebis... Dzialajacy system gdzie nawet iphone 4 dostaje najnowsze aktualki a dosc stare smarty z androidem sa pomijaneSmile, ale co kto lubi Smile,


RE: Jaki masz telefon? - mattek - 12-03-2014

Robiąc roota nie tracisz gwarancji. Przed oddaniem telefonu do serwisu w PC Companion dajesz "napraw telefon" i po zabiegu nie ma śladu. Gorzej jeżeli odblokujesz BL, ale tak na prawdę to wystarczy go z powrotem zablokować i po problemie.


RE: Jaki masz telefon? - RafalKa - 12-03-2014

Co do jabłuszka to sam chętnie bym zobaczył co i jak, chociaż ostatni dowiedziałem się że bateria niewymienialna czyli mamy do dyspozycji coś koło 1500 cykli (nie pamiętam dokładnie) i nowy telefonik, a takiego podejścia nie lubię więc chyba odpuszczę.

Wysłane z mojego S2 (Tapatalk)


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 12-03-2014

Rafalka, cos mi tu nie ga baterie mozna wymienic, odkrecasz dwie srubki zdejmujesz tylni panel (tak jest w 4s) i mozesz ja wymienic tyle tylko ze bateria sama w sobie jest droga. Ja glownie za sparawa systemu i jailbreaka i tweakow systemowych wybralem iphone'a czy ipada.


RE: Jaki masz telefon? - mattek - 12-03-2014

To samo masz na Androidzie. Poza tym o wiele więcej customów, tweaków, fanowskich modyfikacji czy sterowników.


RE: Jaki masz telefon? - RafalKa - 12-03-2014

krzysiekao napisał(a):Rafalka, cos mi tu nie ga baterie mozna wymienic, odkrecasz dwie srubki zdejmujesz tylni panel (tak jest w 4s) i mozesz ja wymienic tyle tylko ze bateria sama w sobie jest droga.
Sam nie sprawdzałem bo nie mam okazji, jednak oglądałem taki dokument bodajże na Planet o grupie ludzi, którzy właśnie pokazują co i jak robić ze sprzętem apple bo generalnie jest nierozbieralny - i właśnie owa grupka pokazuje co i jak krok po kroku, jakich narzędzi użyć a jak się takich nie ma to można u nich kupić ( m.in. z tego się utrzymują) mają swój kanał na YT niestety nie pamiętam ich nazwy,
i właśnie tam mówili właśnie o baterii do 4S - właśnie jak napisałeś @krzysiekao - już na start nie ma klapki jak w każdym normalnym telefonie tylko śrubki a co gorsza bateria ta o ile dobrze pamiętam jest przyklejona i na dodatek połączona z telefonem taśmą.
Jak sobie przypomnę/znajdę nazwę tej grupy to nieomieszkam się podzielić Smile


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 12-03-2014

Ifixit, ale tasmy podwadzasz i odchodza najgorzej z klejem ktory ja trzyma bo za pierwszym razem ciezko ja wyjac potem to juz momentalnie odchodzi.


RE: Jaki masz telefon? - RafalKa - 12-03-2014

oki, nie upieram się że jest to niewykonalne, jednak w porównaniu z innymi telefonami to Apple naprawdę zdrowo przesadza.


Odp: RE: Jaki masz telefon? - Szymon - 12-03-2014

(12-03-2014, 20:32)mattek napisał(a): To samo masz na Androidzie. Poza tym o wiele więcej customów, tweaków, fanowskich modyfikacji czy sterowników.

Czy ja wiem czy więcej? Widziałeś w ogóle w życiu ile jest tych modów w Cydii?
Poza tym każda wersja Androida aż do Jelly Bean była źle optymalizowana. To zmusiło wielkich producentów do stosowania takich udziwnień jak czterordzeniwe procesory w smartfonach (teraz nawet 8 rdzeni xD). Jak dotąd jeszcze nie wyszedł iphone, który ma więcej niż dwa rdzenie, a śmiało może konkurować z topowymi smartfonami.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 12-03-2014

5S jest najwydajniejszy na rynku co jest potwierdzone testami Smile co,do cydii jest tego mnostwo ale te najlepsze sa platne choc niektore ktore sa platne mozna miec za friko.