PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki masz telefon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Jaki masz telefon? (/thread-jaki-masz-telefon)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 26-08-2015

Jak radzi sobie ze zdjęciami, bo potrzebuje sprzętu do robienia zdjec pod recenzje urządzeń mobilnych. Są znośne,czy lepiej zainwestować w kompaktowy aparat?


RE: Jaki masz telefon? - mattek - 26-08-2015

Zależy czego oczekujesz. Moim zdaniem, zdjęcia są przyzwoite. Do zrobienia jakiegoś krajobrazu, zdjęcia konkretnej rzeczy czy ogólnie dokumentowania wyjazdów - nada się spokojnie. Ogólnie, trochę przestawiłem ostrość obiektywu, bo była fabrycznie wyregulowana na pierwszy plan (zaraz przed obiektywem), zaś ja dałem ją trochę dalej aż do nieskończoności. Tutaj masz sampla.


RE: Jaki masz telefon? - Michal_burnout - 27-08-2015

Spaidi napisał(a):Wczesniej mialem Windows Phone i bylem zadowolony, aktualnie mam iPhone 4S i 5 i pomijajac tragiczna baterie, uwielbiam ten system.

Mam podobnie, iOS to jest to. Aktualnie używam iPhona 3G, dziadek co przeżył to masakra, jestem szalenie zadowolony, że go kilka lat temu kupiłem. Miałem przez jakiś czas iPhona 5 i dla mnie to strzał w dziesiątkę, szybki, i czytelny system, sprzedałem z zamiarem dołożenia i zakupu 5S ale nie wyszło... Żona ma Lumię 520, kupiła sobie żeby zobaczyć co ten windows jest wart i powiem Wam, że wolałbym go od androida. Tak to wygląda u mnie. Kumpel który był szalenie za androidem w końcu się wkurzył, winę za lagowanie i zawiechy obarczył DALVIKa, w tym podobno problem i ma to się tam kiedyś zmienić Wink


Jaki masz telefon? - Spaidi - 27-08-2015

Androida mam na tablecie(mocnym) i działa jakby chciał a nie mogl... Nie wyobrażam sobie mieć inny system niż jabłuszko. Ostatecznie jeszcze telefon z winda. Ale planuje niedługo zakupić iphone 6


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 27-08-2015

Michał DALVIK nadal jest w 32 bitowym systemie przez takie same układy scalone. ART masz dopiero w 64 bitowych układach scalonych. Poza tym jak sie kupuje sprzęt za złotówkę u operatora to nie dziwne ze psioczycie na Androida. Mam prawie rok Moto G XT1032. JesCze ani razu nie musiałem przywracać ustawień fabrycznych lub stawiać na nowo systemu, wszystko działa bez zarzutu. Akurat iOS ostatnio schodzi na psy, szczególnie 8.x.x, a 9 ma wiele funkcji,,które w naszym kraju nie bedą obsługiwane


RE: Jaki masz telefon? - Szymon - 27-08-2015

Prawda to, dla mnie iOS skonczyl sie na 6 ale to juz mi sie wymsknelo pare razy. Obecnie niecierpie wszystkich systemow mobilnych Big Grin jedyny jakiego nie mialem to maemo i windows mobile ale wydaje mi sie ze nie powinienem juz zwracac na nie uwagi ze wzgledu na to ze mamy rok 2015.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 28-08-2015

MeeGo sprawdź Smile spoko system


Jaki masz telefon? - Vicious - 29-08-2015

A ja się przeniosłem ostatnio z Samsunga S4 na Iphone'a 4S i szczerze powiem- bardzo się z tego cieszę. Po obcowaniu z androidem przez ostatnie 4 lata (z różnym sprzętem i różnych producentów) postawiłem na dość drastyczną zmianę. I jestem zadowolony. Ios (w postaci 8.4) działa naprawdę wyśmienicie i bez problemowo. Mały ekran jest dla mnie plusem (obsługa jedną dłonią nie stamowi żadnego problemu), jakość dźwięku rewelacja, zdjęcia przepiękne - zero zwieszek czy zadyszek systemu. Czy wrócę do andka? Tak jeżeli zrobią coś mocnego z padem. Ale szczerze teraz to czekam na Continuum. Jak się sprawdzi - to zmieniam na Windows Mobile.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jaki masz telefon? - Mr.Q - 29-08-2015

Odradzam Windowsa. Odkąd mam telefon Microsoftu wszędzie zabieram ze sobą tablet z Androidem.


RE: Jaki masz telefon? - Spaidi - 29-08-2015

Nie wiem czemu jestes tak zawiedziony na okienkach, duzo stycznosci mialem z tym systemem. Poza dennymi gierkami z androida to nic mu nie brakuje. Zdecydowanie szybszy, bezpieczniejszy i prostszy. Caly czas aktualizowany i ulepszany. A Android najczesciej bez mozliwosci upgradu do nowych wersji, chyba ze piracko