PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaki masz telefon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Jaki masz telefon? (/thread-jaki-masz-telefon)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Jaki masz telefon? - Simion - 12-03-2014

SONY Xperia E - niczego nie urywa, ale do dzwonienia i obsługi podstawowych aplikacji wystarczy. Niestety jest to obecnie jedyny telefon od SONY którego przyszłość nie jest znana. Jego brat bliźniak Xperia E Dual dostał już Andka 4.3, a on nie i nie wiadomo czy w ogóle dostanie.
Jak będę miał okazje i fundusze przerzucę się na Xperia E1 który powinien mieć premierę przedwczoraj.

Co do zabawy na zasobożernych aplikacjach na androida to szukam obecnie tabletu 7" Wink .


Odp: Jaki masz telefon? - Damiano1234 - 12-03-2014

Ja od czerwca używam SONY Xperie S i jestem bardzo zadowolony,ma wszystko co mi potrzebne,robi mi za telefon oczywiście,za aparat,odtwarzacz muzyki i robi to idealnie a że mam roota to zainstalowałem świetny sterownik do dźwięku viper4android razem ze słuchawkami JBL magia. Za konsolke do gier też robi,San Andreas śmiga aż miło,polecam :-)

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


Jaki masz telefon? - krzysiekao - 12-03-2014

Simion nie msyslales o root'cie no co do tabletow obecnie jestem w posiadaniu ipada 3generacji 4G+wifi ale szkoda ze on w polsce lte nie obsluguje.


Odp: Jaki masz telefon? - keromatsu - 12-03-2014

No i myślę na wytrzymałym telefonie z dobrą baterią i dyktafonem. Co by tu kupić?

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki masz telefon? - cbool1995 - 12-03-2014

Ja sobie posiadam telefon Windows Phone 8s by HTC. Jak dla mnie świetny telefon, dobry ekran, beats audio gra to świetnie, aparat szału nie robi ale może być.Windows phone dla mnie jest super systemem operacyjnym, łatwy w obsłudze, szybki jeszcze się jakieś ściny nie zdarzyły. Bateria trzyma spokojnie 2 dni przy słuchaniu muzyki ok 2h dziennie i przy korzystaniu z internetu. Polecam go!Tylko mogą nie spodobać się kafelki ale to kwestia gustu( dla mnie super to wygląda)

Przedtem Alcatel "cegła" z antenką--> SE c702 ( najlepszy)--> lg Bali (porażka)


RE: Jaki masz telefon? - Rave_PL - 12-03-2014

U mnie jest obecnie Sony Xperia T i Nokia E51 gdy potrzebuję telefonu mniej delikatnego Smile


RE: Jaki masz telefon? - RafalKa - 12-03-2014

Samsung S2 i odpoczywa BlackBerry 9300


RE: Jaki masz telefon? - DzikHubert - 12-03-2014

Telefon który posiadam to Lumia 820.


RE: Jaki masz telefon? - Tacagutchi - 12-03-2014

Ja posiadam białą Sony Xperia E.


RE: Jaki masz telefon? - Simion - 12-03-2014

(12-03-2014, 16:04)krzysiekao napisał(a): Simion nie msyslales o root'cie no co do tabletow obecnie jestem w posiadaniu ipada 3generacji 4G+wifi ale szkoda ze on w polsce lte nie obsluguje.

A co mi to da przy 512MB ram i procku 1GHz? Daruje sobie. Poza tym utraciłbym gwarancje.
Mam już na oku Asus MeMO 7". Za 450zł chyba dorwę.

Nie trawie iDziwolongów. Dobry sprzęt z dziwną polityką firmy i oprogramowaniem niewspółpracującym z niczym.