PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--100)
+--- Wątek: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! (/thread-minecraft-na-play-station-3-juz-jutro-dla-europy)

Strony: 1 2


Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - VortaL - 17-12-2013

Minecraft debiutuje dziś w USA na PlayStation 3. Jutro premiera w Europie

Dziś w amerykańskim PlayStation Store ukaże się gra Minecraft na konsolę PlayStation 3. Jutro, wraz z aktualizacją sklepu, tytuł trafi także do graczy z Europy – poinformowało studio Mojang. Nie ujawniono jeszcze ceny produkcji, ale zapewniono, że koszt będzie podobny do tego z konkurencyjnej platformy (69,99 zł). Edycje przeznaczone na PlayStation 4 i PlayStation Vita cały czas są tworzone, jednak deweloper jeszcze nie wie, kiedy nastąpi ich premiera.
Przy okazji studio zdradziło kilka szczegółów dotyczących najnowszej wersji Minecrafta. Poinformowano, że tytuł nie różni się niemal w żaden sposób od innych konsolowych edycji (Xbox 360). Wkrótce po premierze twórcy wypuszczą dodatkowe skórki i paczki z teksturami, z których część być może będzie dostępna wyłącznie na urządzeniu firmy Sony. Obecnie deweloper nie wie, czy wersja na PlayStation 3 będzie kompatybilna z nadchodzącymi edycjami na PlayStation Vita i PlayStation 4. Funkcja Remote Play również nie została potwierdzona.

Krótko pisząc, Minecraft PlayStation 3 Edition to Minecraft jak każdy inny. Niemniej fani trzeciej stacjonarnej konsoli japońskiego koncernu mogą już szykować pieniądze na jutrzejszy zakup. Dodatkowo wydanie to zbiegło się z publikacją poradnika, więc osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jednym z największych hitów ostatnich lat będą mogły skorzystać z naszych porad.

/źródło Gry-Online.pl


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - RafalKa - 17-12-2013

Gra faktycznie zrobiła światową furuę,
zawsze zastanawiało mnie co w tej grze jest takiego że porwała pół świata? a ja przechodzę obok niej obojętnie...


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - Szymon - 17-12-2013

Teraz dla odmiany nie tylko nieszczęsny Xbox został skażony tym crapem, ale także i PS3.

RafalKa napisał(a):zawsze zastanawiało mnie co w tej grze jest takiego że porwała pół świata? a ja przechodzę obok niej obojętnie...
[Obrazek: cyrkan.png]

Średnia wieku graczy wacha się między 7 a 15 rokiem życia.


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - JaDCorbeN - 17-12-2013

Szymon napisał(a):między 7 a 15 rokiem życia.
Ja bym wziął jeszcze od 5 latek Smile


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - mattek - 17-12-2013

A najgorsze jest to, że większość polskiego YT to Minecrafterzy ;f


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - zielin - 17-12-2013

Nie wiem, grałem w to z 5 minut (dosłownie) i nie ma tam nic fajnego, oprócz tego śmiesznego oldschoolowego 3D Big Grin

Okularki, ze śmiesznymi (plastykowymi) szybkami i łycha Big Grin


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - VortaL - 17-12-2013

Eee tam gra jest nawet fajna ale nudna po dłuższym czasie.


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - RafalKa - 17-12-2013

oki, a gdzie Tibia? Ja już nie nadążam za tymi 10 - 15 latkami Tongue


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - VortaL - 17-12-2013

Tibia na PS 3 XD
3D z efektowną grafiką ;d
Aaa nie zapominajmy o Margonem!


RE: Minecraft na Play Station 3 Już jutro dla Europy! - zielin - 18-12-2013

Co Wy chcecie od Tibii...

Wiele bym dał, żebym mógł bo Thais biegać moim Druidem!